Προπόνηση την Κυριακή στο Σαλπέας για τα αγόρια (08.15)

Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται την Κυριακή 29/10/2017 και ώρα 08:15 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Πειραιά «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»., τέρμα Ακτής Ξαβερίου, για προπόνηση:
1.       ΜΑΝΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                                     Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2.       ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                                               Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3.       ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                                               Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4.       ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                                         Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5.       ΝΙΟΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                                   Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6.       ΠΟΔΑΡΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ                                                   Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7.       ΔΕΔΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                                 Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8.       ΜΠΙ ΣΤΙΤΖΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                              Α.Ε.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
9.        ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                                 Γ.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10.   ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                                      Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
11.   ΣΕΧΑΙ ΜΑΡΙΟΣ                                                                  Α.Γ.Ο.Γ.Η ΕΥΡΥΑΛΗ
12.   ΖΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
13.   ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ                                                   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
14.   ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ                                                         ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
15.   ΑΝΔΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
16.   ΚΟΡΚΟΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.
17.   ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
18.   ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
19.   ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ                                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
20.   ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
21.   ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ                                                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
22.   ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                                               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
23.   ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                                                Α.Ε.ΡΕΝΤΗ
24.   ΜΠΑΛΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                                               ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
25.   ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                             ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
26.   ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                                 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ
27.   ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                                     Α.Ο.ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
28.   ΡΕΣΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ                                                                               Α.Ο.Φ.ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΥΓ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ !!!

Από το Blogger.