menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.10.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 71-57
Διαιτητές: Παπαφωτίου Χριστοδουλάκης
Δεκάλεπτα: 17-14, 30-34, 55-44, 71-57
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Μανιάτης Συρόγλου): Κογιώνης 8, Χαραλαμπίδης 9(1) Αγγελόπουλος 17(4), Ντώνη , Ιωαννίδης 6 , Βαρλάς 22(2) , Σκοπελίτης 4, Τσιριγώτης , Μουστάκος , Κουτρομπίλας 4, Παυλίδης , Γιανδήμας 1
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Εμμ. Παπαδόπουλος Γ.): Καρμίρης , Δασκαλούδης 12, Καρτζόγλου, Γουρνάς 6, Ντακούλιας 17(3), Μαρίνος 15(3) , Στουραιτης 2 , Λαδας 5(1) Ρεπάνης , Σπυρίδωνος 
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. αναβλήθηκε λόγω ελλειπούς φωτισμού (θα γίνει Δευτέρα 6.11.17 ωρα 20.00) 
ΠΕΡΑΜΑ- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 68-61 
Διαιτητές : Τσαλίκης , Πέππας Δ. 
Δεκάλεπτα : 19-13, 38-26, 54-36, 68-61 
ΠΕΡΑΜΑ (Καλόσακας): Μπαμπούνης 9(1) , Κουμπούρας 11(3) , Κατσικάδης , Κουντούρης 7, Φιλίππου 13(3), , Αρώνης 15(2) , Καϊρης , Κερασίδης Ιωάννου 9, Γεράνιος 2, Σαγρής 2 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Γιαννικάκης, Κουκιάς): Παναγόπουλος 5, Ζάχαρης , Αντιπάτης 10, Μπακάλης , Γεώργαρος , Πεφάνης 11(2) , Κωνσταντόπουλος 8 , Τσεμπέλης 13(3), Παπαγιαννακόπουλος 14  

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 63-53 
Διαιτητές  :Τζίμης Μαίμου 
Δεκάλεπτα : 15-18, 27-34, 46-45, 63-53
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος) Παπατρέχας Φωστέρης 17(3) Ζαχαρόπουυλος 17(1) Λούκος , Κασσάνος , Δούβος 17 Κουκουβάκης 7, Ζάβρας , Μάνασης , Ακρίβος 4, Μουζάκης 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Παπαναστασίου, Τσαραπατσάνης):  Γιαμπάνης 9, Μαρκουίζος 6 , Παυλιάς 8(2) Δελής 15(2) Φελλάς , Βασιλείου 8, Τζαφέρης 2 Λύτρας 2, Νικολαίδης Κρεμαστούλης 1, Σιδηρόπουλος 2 
ΑΟΝΑ -ΤΑΤΑΥΛΑ 61-50
Διαιτητές : Στρέμπας , Τεφτίκης Σ. 
Δεκάλεπτα : 12-12, 25-27, 37-37, 61-50
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος): Κόγκας 12(1) , Φατούρος 3(1) , Φλέγκας 5(1) , Αγγλόπουλος 5, Παπαδάκης 12 , Παπαθανασόπουλος 11(1) , Μαρκόπουλος 6 Ψάλτου 3, Μένταυλος 4
ΤΑΤΑΥΛΑ (Φαρμάκης): Φράγκος 4, Αβανίδης 8, Χεργκελετζής 13, Μαστρογιάννης 4, Κουτσουβάς 6, Αγραπίδης 5 , Λουλούδης 3(1) , Ραζής 4 , Χουλιαράς 3(1) 
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 75-65
Διαιτητές : Μπούκας , Μαρτινάκος
Δεκάλεπτα : 12-13 , 33-33 , 56-49, 75-65
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος): Ζέρβας 4, Μαγγωνάκης 22(3) Κουτσαύτης Σωτηρόπουλος , Λεβαδείτης 15(2) Καρασούλος 2, Παππάς 9, Αδαμόπουλος 2, Γρυπιώτης , Μαρόπουλος 12, Μπολουδάκης 9 (1) , Σπύρου
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας , Μηχαηλίδης): Κιούσης 5, Σμυρνής 8, Δουτσίνης 12 , Κοκορέτσης , Μούστα 2, Λαζαρίδης 16(3) , Παπανικολάου 6(1) Καραντανάς 3(1) Λάμπρου 9 Καραγιώργης 2, Κίκης 2 


ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 52-62
Διαιτητές: Κάρδαρης, Μελισσάρης
 Δεκάλεπτα: 4-11, 26-21, 40-36, 52-62
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.  (Ιμπραημάκης, Μαντζώρος): Αλεξίου, Βάσσης 2, Δαουτάκος 10(2), Κοντούζογλου 5(1), Βασιλείου, Καράσουλας 3, Βασιλάκος, Κετέμα 5, Πάσμα 5, Ιγιάμου 16, Ρούτσης 6
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ.  (Αδάμ, Φράγκος): Ψιακής, Λόης 2, Τσεπαπαδάκης 4(1), Μωυσίδης 11, Βλάχος 2, Καρανδρέας 13, Αλεξανδράκης 20(1), Παπαδημητρίου 1, Χρηστίδης 2, Κακάλης, Παλουκάκος 2, Ρόζος 5(1)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ 8 4 4 0 309 278
----------------------------------------------------------
2 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 7 4 3 1 270 245
3 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 7 4 3 1 267 247
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7 4 3 1 247 220
5 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 7 4 3 1 277 254
--------------------------------------------------------------
6 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 7 4 3 1 284 251
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 6 4 2 2 259 259
8 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 6 4 2 2 254 252
9 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 5 4 1 3 282 296
------------------------------------------------------------
10 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 5 4 1 3 255 273
11 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5 4 1 3 267 291
12 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 4 3 1 2 203 233
13 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 4 4 0 4 217 261
------------------------------------------------------------
14 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 3 3 0 3 164 195

Οι φωτογραφίες είναι ευγενική προσφορά της ιστοσελίδας moschatotaurossporty@blogspot.com

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right