Ν

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

caan logo

prgEskana

blanκ

 

NFeed Titles

html livescore

lblANAKOINVSEIeskana

23.10.14

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 39-32
Διαιτητές: Πόντας Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα : 09-14, 20-16 , 33-18, 39-32
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Φατούρος , Παπασπυριδάκος): Γιαννοπούλου 3, Στεφάνου 5(1), Θανοπούλου , Κορδαλή 8, Καβαλέγκα , Νικολάου 3, Λιάτου , Στεφάνου 12(1) , Χειλάκου , Αγκάνη 5 , Πολίτη 3, Κακούρη
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Δημουλά . Ζωηρού): Σταυροπούλου 2, Ακρίβου 12, Λέκα 2 , Δόνα 2, Ζάχου 2, Κρινά Α. 4 , Στεφανίδου 6 , Παπαδημητρίου , Τσελεπίδου 2, Τζινλή
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 70-34
Διαιτητές : Γκότσης Φλώρος
Δεκάλεπτα : 11-11, 30-16, 56-21, 70-34
ΠΡΩΤΕΑΣ  ΒΟΥΛΑΣ (Σόφτσης): Μπιτζανάκη Α. 5, Παπαδημητρίου 2, Τσιχλάκη 5(1), Μπιτζανάκη Ε. 4, Θεοδώρου 5(1) . Χατζηβασιλείου , Λαγού 4, Μαντά 11, Αμπνελ Φατάχ 4, Κορρέ 9
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Παντελάκης , Πρασσά) :Κουτσιαύτη 3, Σαμίου 4, Ζαβερδίνου  Σελίμη 2, Συμεώνογλου 2, Μάλαμα 6, Λεμπέση 2, Χόντο 6, Τζανακάκη , Ζουρτσάνου 9, Χριστοφή
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π. ΦΑΛΗΡΟ 56-27 
Δεκάλεπτα :  20-6, 35-14, 52-23, 57-26
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 16-86


22.10.14

Κλήση αθλητών για αγώνες της αναπτυξιακής ομάδας αγοριών την Κυριακή στον Μίλωνα και την Τρίτη στην Δραπετσώνα



Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται

την Κυριακή 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2014 και ώρα 14:00

στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΛΩΝΑ
(ΑΔΑΜ. ΚΟΡΑΗ & ΜΕΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ),

για να συμμετέχουν στον αγώνα της Αναπτυξιακής ομάδας Παίδων, με την ομάδα Παίδων του Σωματείου Α.Ο.Ν.Σ. “O ΜΙΛΩΝ” για το Πρωτάθλημα της Α΄ Κατηγορίας Παίδων, με ώρα έναρξης αγώνα 15:00 :



ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΜΑΟΣ,
ΤΖΟΫ ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΣΟΡΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ,
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΓΕΛΗΣ,
ΑΝΙΚΗΤΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ,
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),


ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ,
ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΕΡΟΓΛΟΥ,
ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ,
ΕΥΘΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ(Α.Ε. ΡΕΝΤΗ)



Επίσης οι ανωτέρω αθλητές, θα πρέπει να βρίσκονται

τη Τρίτη 28 Οκτωβρίου 2014 και ώρα 16:30,

στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Δραπετσώνας “ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ”
(ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ και ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ),

για να συμμετέχουν στον αγώνα της Αναπτυξιακής ομάδας Παίδων, με την ομάδα Παίδων του Σωματείου Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ για το Πρωτάθλημα της Α΄ Κατηγορίας Παίδων, με ώρα έναρξης αγώνα 17:30.





Επιλογή για κορίτσια 2001-2002 στο Σαλπέας την Κυριακή το πρωί (08.30)


ΠΡΟΣ :
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ,
Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ,
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ,
Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ,
Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,
Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ,
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.,
Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ,
Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ,
Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ,
Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ,
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ,
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.,
Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”,.
Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ,
Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ,
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ,
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ,
Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ,
Α.Ε. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΑΙΞΩΝΗ”,
Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ ,
Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ,
Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ,
Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ,
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ,
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.,
Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ,
“ΦΙΛΟΘΕΗ” ΜΑΓΟΥΛΑΣ



ΘΕΜΑ : Επιλογή αθλητριών 2001 και 2002


Την Κυριακή 26 Οκτωβρίου 2014 και ώρα 08:30


θα πραγματοποιηθεί επιλογή αθλητριών 
που έχουν γεννηθεί τα έτη 2001 και 2002 ,


στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Πειραιά “ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ”
(Τέρμα Ακτής Ξαβερίου Χατζηκυριάκειο),


για το Αναπτυξιακό Πρόγραμμα της Ε.Ο.Κ.

Για το λόγο αυτό θα σας παρακαλούσαμε, ύστερα από επιλογή του προπονητή σας, να στείλετε στην επιλογή τρεις αθλήτριες.









Α ΕΦΗΒΩΝ | Sportshero Video : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 83- 51. Δείτε στιγμιότυπα από τον αγώνα για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος.



Α ΕΦΗΒΩΝ | Sportshero Video : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 83- 51. Δείτε στιγμιότυπα από τον αγώνα για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος.






Α ΠΑΙΔΩΝ | Sportshero Video : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 64- 15. Δείτε τον αγώνα για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος.


Α ΠΑΙΔΩΝ | Sportshero Video : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 64- 15. Δείτε τον αγώνα για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος.






Αγώνας την Κυριακή στα Καμίνια με τους Κυρίαρχους για την αναπτυξιακή κοριτσιών (17.00)


Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται

την Κυριακή 26 Οκτωβρίου 2014 και ώρα 16:00 ,

στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Καμινίων
(ΥΜΗΤΤΟΥ 36 & ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ),

προκειμένου να αγωνιστούν με την Αναπτυξιακή Ομάδα Κορασίδων της Ένωσης, για το Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας Γυναικών, με την ομάδα Γυναικών του Σωματείου Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΩΝ, με ώρα έναρξης αγώνα 17:00 :



ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΓΓΙΝΑ,
ΣΑΒΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ,
ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΚΚΑΛΗ,
ΑΣΠΑ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ,
ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ,
ΑΘΗΝΑ ΤΖΑΝΕΤΟΥ,
ΒΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗ (Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΖΩΗ ΚΟΡΡΕ,
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ (Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ,
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΔΑΛΗ (Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ)

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ (Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) ,

ΚΕΛΛΥ ΜΑΧΛΑ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ )

Παρακαλούνται οι καλούμενες αθλήτριες, να προσκομίσουν στην Ένωση φωτοτυπία του δελτίου τους, σε μια σελίδα και οι δυο όψεις.