Ν

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

caan logo

prgEskana

blanκ

html livescore

lblANAKOINVSEIeskana

27.3.15

Αναβλήθηκε ο πρώτος τελικός των νεανίδων -¨Εσταζε το κλ. Βούλας




Οι διαιτητές του αγώνα


Πρωτέας Βούλας - Κρόνος Αγ. Δημητρίου
στον πρώτο τελικό των νεανίδων αποφάσισαν αναβολή του αγώνα


αφού το γήπεδο σύμφωνα με αυτούς ήταν επικίνδυνο για την σωματική ακεραιότητα των αθλητριών (έσταζε σε σε πολλά σημεία)







26.3.15

Β ΑΝΔΡΩΝ 22η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες



ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΗΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ 29.03 ΜΙΛΩΝΑ 14.30)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 70 81
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57 65
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 79 72 ΠΑΡΑΤΑΣΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 56 61
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 57 58
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 05.04 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 )



ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 57-58(29-37)

Διαιτητές: Λυράς Τσουραπάς
ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Νικολαίδης, Τσιρωνιάν): Αμπατζής 17 , Γετιμιάν 2, Ρουμελιώτης 3(1) , Αρμενιάκος , Μπακούρος , Ασημακόπουλος 14, Εμμανουήλ 3(1), Πέτρου 3, Καλούδης 15(1)
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης): Κογιώνης 6 , Μπάγιας 6 , Ντώνη 10(2), Ιωαννίδης 4 , Σαρδέλης 9(2) , Αρμανίδης 11(3) , Καραμάνης , Γιανδήμας 12(1)



ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 79-72 (65-65) (33-39)

Διαιτητές : Κάρδαρης , Σιδερής
ΕΥΡΥΑΛΗ (Τασιόπουλος ,Αντωνοπούλου ): Μήτσου 10(3), Παρίσσος 16(1) , Σκουλούδης 17, Μπουρούσης 12, Κακαβάς 14(3), Κελέσης 5(1) , Ευστρατίου , Κουβούσης , Δαγτζής 5
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ( Τσαραπατσάνης, Παπαναστασίου) : Ζαρκαδούλας 9(1) , Γιαννόπουλος Β. 2 , Παυλιάς 13(1) , Δέλλιος 13(2) , Πέττας 21(2), Κουμάρ-Σιβαράμ 1 , Τζαφέρης 11(2) , Μαυρίδης 2, Πέτσης , Νικολάου


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 70-81(34-58)

Διαιτητές: Σέλληνας , Καφαντάρης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ( Κανδύλης , Τιτάκης ) : Σιρόγλου 20 (6), Τζοβάρας 3, Λουκής 3(1), Ρίππης 3, Αντιπάτης 18(3) , Αντωνουσάκης 4 ,Κοτρώτσος 3(1) , Θεοδωρικάκος 1, Σαγρής 7, Παπαδάκης 2, Ρενιέρης 4, Ζήσης 2
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου): Σαρρής , Μόμτσος 15(1) , Ποτόσογλου , Κάτσικας 4, Ζέγγος 18(2) , Χεργκελετζής 11, Πρινέας 6 , Κατσούρης 14(2), Αγγελέτος 5(1) , Ανδρουλάκης 7 Γαντζούνης 1, Καρανδρέας


ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 56-61 (30-29)

Διαιτητές: Πέτρου , Τηγάνης Ι
BOYΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής, Μπαλαής ) : Τσάβαλος 1, Σίνας Α. 2, Θωμόπουλος 10, Ελμάσογλου 6, Kαλούδης 7(1),Kυριακόπουλος 7(2), Oικονόμου 8(2),Σίνας Σ , Σφυρής 15
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Λιτόπουλος ): Προσελέντης 16(1) Δασκαλούδης 7, Αβραμίδης 7(1) Κουλουριώτης 7, Πάνος , Ραφαηλίδης , Θεοδόσης 9 , Παρασκευόπουλος 8, Παπαγιάννης , Κόμπουλης 7, Προύζος

ΠPOOΔΕΥΤΙΚΗ -TEPΨΙΘΕΑ  57 65(25 25)
Διαιτητές: Καλογριάς , Γκανής Αντ. 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Παντελάκης):Σιδέρης 9,Kοθράς 5,Φουντής  13(2),Δαλμυράς19 (3),Σαραντίδης1,Kοντούζογλου 2,Θωμάς7,
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.(Λαμπρόπουλος , Βασιλάκος) : Tζίμης 4,Γεωργιάδης 3,Mαρκόπουλος 5,Bαρβατάκος10,Δοροβίτσας 11(3),Λιανός 3,Nικολάκης 6(2),Παπαγιαννόπουλος 8(1),Bασιλικός 5



Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική






Κλήση για 2002-2003 αγόρια στο Βυζαντινό την Κυριακή για προπόνηση (08.15)





Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται

την Κυριακή 29 Μαρτίου 2015 και ώρα 08:15,

στο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
(ΜΕΓΑΛΗΣ του ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10, ΑΛΙΜΟΣ),

για προπόνηση:




*Α΄ ΟΜΑΔΑ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ:


ΤΟΛΙΑΣ,
ΣΚΟΡΔΟΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΤΟΜΙΤΣ,
ΒΟΥΚΣΕΒΙΤΣ,
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ,
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΝΤΟΚΑΣ(Α.Σ. ΠΕΡΑ),

ΖΕΡΒΑΣ,
ΚΟΨΙΑΥΤΗΣ(Γ.Σ.ΚΡΟΝΟΣ),

ΠΟΥΛΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΓΙΩΤΗΣ(ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ(ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ),

ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΠΑΥΛΗΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ).



*Β΄ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΥΡΟΧΡΩΜΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ:


ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ,
ΚΛΙΜΑΝΟΓΛΟΥ,
ΟΥΡΑΝΗΣ(Δ.Α.Σ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ(ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.),

ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ(Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ),

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ε.ΡΕΝΤΗ),

ΝΕΓΚΑΣ(Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ),

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ),

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ(ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.),

ΚΑΒΟΥΡΑΣ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΣΑΜΠΛΗΣ,
ΚΟΠΑΣΑΚΗΣ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΒΛΥΣΙΔΗΣ,
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΔΕΔΕΣ,
ΚΕΚΕΡΗΣ (Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ)




Η αναπτυξιακή ομάδα αγοριών για προπόνηση στο Σαλπέας την Κυριακή (08.15)




Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται

την Κυριακή 29 Μαρτίου 2015 και ώρα 08:15,

στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΙΡΑΙΑ “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”
(Τέρμα Ακτής Ξαβερίου Χατζηκυριάκειο),


για προπόνηση:


ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΛΩΡΟΣ,
ΘΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗΤΣΟΣ(ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ),

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΛΑΤΗΣ,
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ,
ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ(Α.Ε.ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ,
ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ(Α.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΝΙΚΟΣ ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ,
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ(ΠΑΝΝΕΑΠΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΡΜΟΣ(ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.),

ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖΟΝΑΤΟΣ,
ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΡΑΝΟΣ(Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ),

ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΟΥΡΙΑΝΙΔΗΣ,
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ(Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ),

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΙΔΗΣ,
ΝΙΚΟΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ(Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”),

ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΤΗΣ(Α.Λ.Φ.ΑΛΙΜΟΥ),

ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΝΤΙΩΤΗΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΜΑΝΤΑΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΛΙΖΑΣ,
ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.),

ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ,
ΝΙΚΟΣ ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ,
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ),

ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ,
ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ(Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.),

ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΚΑΚΟΣ,
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΒΙΚΗΣ,
ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΑΡΑΓΚΕΛΗΣ,
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΤΑΚΑΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΡΕΔΗΜΑΣ(Α.Ο.Ν.Σ. “Ο ΜΙΛΩΝ”),

ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ,
ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΦΙΔΗΣ,
ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΤΣΑΝΗΣ,
ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΑΛΛΑΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.).




*ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Την Κυριακή 29/03/2015, αλλάζει η ώρα.





25.3.15

Με Βάρη η αναπτυξιακή κοριτσιών την Κυριακή (10.30)



Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται

την Κυριακή 29 Μαρτίου 2015 και ώρα 09:30

στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ “ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ”
(Τέρμα Ακτής Ξαβερίου, Χατζηκυριάκειο),

προκειμένου να αγωνιστούν με την Αναπτυξιακή Ομάδα Κορασίδων της Ένωσης, για το Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας Γυναικών, με την ομάδα Γυναικών του Σωματείου Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ” με ώρα έναρξης αγώνα 10:30 :

ΤΣΟΥΜΠΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ  (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ) 
ΜΙΣΥΡΛΗ  ΣΥΛΙΑ ,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ MAΡΙΑ  (ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ)
IΩΣΗΦΙΝΑ ΤΖΑΒΑΡΑ (ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ)

ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΜΠΟΧΟΛΗ,
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ,
ΑΘΗΝΑ ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ (Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΙΝΕΡΗ,
ΖΩΗ ΚΟΡΡΕ,
ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ (Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΚΕΛΛΥ ΜΑΧΛΑ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

*ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Την Κυριακή 29/03/2015, αλλάζει η ώρα.




24.3.15

Οι διαιτητές και κριτές από Τετάρτη 25 Μαρτίου μέχρι Παρασκευή 3 Απριλίου


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από Τετάρτη 25 Μαρτίου μέχρι και την Παρασκευή 3 Απριλίου 2015
ΤΕΤΑΡΤΗ 25-03-15
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ -ΑΟΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 26-03-15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Σέλληνας Καφαντάρης Χατζηπαρασκευά Πολίτης Κ.  Κατσίπη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Καλογριάς .Γκανής Αντ. .Καρουμπής Γεωργουλάκος Κουτσομήτρος 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κάρδαρης Σιδερής Νικολαίδης Μοροχλιάδης Δημητρακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Τηγάνης Γ Πέτρου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Ναζίρη
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Λυράς Τσουραπάς Καπούτσης Παπαντώνης Μούλτση
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Παπαδόπουλος Χ Καταγάς Πασχοπούλου Δημακοπούλου Γεωργακίου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Σταγιάνος Κουράντης Μίχας Α Αργύρη
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 15.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλίππου ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (ΠΡΟΣΟΧΗ)
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος  Παπασαρή

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-03-15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Καλογερόπουλος Φ Ελευθερίου Ζωγράφος Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Κοτσώνης Μανουσόπουλος  Μπάλλας Καπούτσης Νικολαίδης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  Φλώρος Μαυρομανωλάκης  Τοβήλ Ασλανίδης Χριστοδούλου
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Τσάτσης Παπαδόπουλος Χ Χατζηπαρασκευά Πάλλας Ντεμελής
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Σταθόπουλος Στρατηγάκης Λαρόζα Γεωργουλάκος Δημακοπούλου
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Παπαφωτίου Μητρόπουλος Πολίτης Κ Καλουζάκης Κοντοθανάσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Αντωνόπουλος Πέτρου Δάνδολος  Γαβρέλης Δημητρακόπουλος
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF HΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΠΡΟΣΟΧΗ)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. Φάκωνας Σταγιάνος -Κούρτη Μούλτση 


ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-15
ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 Ν ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Φιλίππου Πολίτης Κ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος Γεωργακίου
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γερουλάνος Γεωργακίου
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.15 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Σταγιάνος Πασχοπούλου
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 10.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Δραμεσιώτης Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Μέλης Κούρτη
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 11.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Μέλης Κούρτη
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 10.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κουράντης Τοβήλ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τζίμης Σ.  ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΛΩΝΑΣ Κουράντης   Καπούτσης 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τζίμης Σ Ζωγράφος 
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ Τζίμης Β Μίχας Α
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 10.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Τζίμης Β Μίχας Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Φάκωνας Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Φάκωνας  Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ (ΓΚΟΛΦ) 11.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΥΔΚΝΑ Γαβρέλης
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ (ΓΚΟΛΦ) 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΣΥΔΚΝΑ Γαβρέλης
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Φραγκιαδάκης Μοροχλιάδης 
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ Φραγκιαδάκης  Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φραγκιαδάκης Τσιρογιάννη
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σταγιάνος Δημακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Δραμεσιώτης Σαλταγιάννη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Κουράντης Λέκου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φιλίππου Λεουτσάκος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 14.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Πέππας Παπαδάτος
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
AN XAN NIKΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Τούσης Κατσίπης
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σαράντου Γεωργουλάκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Τούσης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κουράντης  Τοβήλ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Καφαντάρης Παπασαρή
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 09.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ευαγγελίδης Γεωργουλάκος
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Ευαγγελίδης Λέκου

ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Κωνσταντάτος Καπούτσης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Βλάχος Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Κωνσταντάτος Μηνάς
ΚΛ. ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Γαραντζιώτης Γαβρέλης
ΑΝ ΔΗΜ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Μαϊτού Μηνάς
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Βλάχος Μίχας Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Γιαννακόπουλος Ζερίτης Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Μαϊτού Δημητρακοπούλου
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF 1ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Μαγγωνάκης , Σπυρόπουλος  Ζερίτη Ε Ζερίτης Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λυράς Φλώρος Δημήτρουλα Δάνδολος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ Ουσταμπασίδης Ορφανός Εμμ. Μοροχλιάδης Παπαντώνης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Τηγάνης Γ Χατζηκυριάκος Δημήτρουλα Νικολαίδης
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Αυγερινός Πληλοίδης Λ.  Τσιρογιάννη Δάνδολος  
ΠΑΙΔΕΣ PLAY OFF HMITEΛΙΚΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τσολάκος Αντερριώτης Αργύρη Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Σπυρόπουλος Ελευθερίου  Δακορώνης Αυγουλάς
ΕΦΗΒΙΚΑ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 18.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Αργυρούδης Αντωνιάδης Μούλτση Αυγουλάς

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π 4 Γερουλάνος Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π 5 Φάκωνας Σταγιάνος Ασλανίδης Μίχας Γ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε 3 Γερουλάνος Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-03-15
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Φιλίππου Κολοφώτη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 11.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φραγκιαδάκης  Πολίτης Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Φραγκιαδάκης Νικολαίδης
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΙΧΘ.) 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γερουλάνος Λαρόζα
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ Τζίμης Σ Δάνδολος 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 09.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Τζίμης Β.  Λεουτσάκος 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Κουράντης Μηνάς
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Κουράντης Σαλπά
2Ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Μπακάλης Ντεμελής
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Φιλίππου Ασλανίδης
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Λάτσης Γεωργακίου
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Πέππας Μοσκόβης 
ΚΛ. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣ 14.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ., Δραμεσιώτης Μοροχλιάδης
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ζαγουρής Καπούτσης 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΥΔΚΝΑ Δημητρακόπουλος
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ ΣΥΔΚΝΑ Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Τζίμης Σ Ζωγράφος
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τζίμης Σ Νικολαίδης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 10.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τζίμης Β Γαβρέλης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ Τζίμης Β Γαβρέλης
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 10.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Λάτσης Καρουμπής
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Πέππας Πολίτης Κ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 2 ΡΕΦ Σέλληνας Ελευθερίου Γεωργουλάκος Κατσίπης Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 2 ΡΕΦ Μαγγωνάκης Ιασωνίδης Τοβήλ Καλογεράκος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2 ΡΕΦ Πέτρου Κατσιμάρδος Αργύρη Δημήτρουλα Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 18.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 2 ΡΕΦ Αρφαρά Χατζηκυριάκος Γεωργόπουλος Δάνδολος Ναζίρη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 ΡΕΦ Μαυρομανωλάκης Δακορώνης Μπασούκος Χατζηπαρασκυεά
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ -ΒΑΡΗ 1 ΡΕΦ Παπαζαχαρίας Δακορώνης Κολοφώτη Μίχας Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΟΝΑ 1 ΡΕΦ Μητρόπουλος   Μοσκόβης Χαϊμαλάς  Πάσσαρη

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΣΟΣ  Λυράς Ορφανός Εμμ. Γεωργακίου Λέκου Παπαντώνης
ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY OFF ΤΕΛΙΚΟΣ  2
NEO ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Χρηστίδης Ηλ. Λαζαρίδης  Γιαννακοπούλου Δημητρακοπούλου  

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ Β PLAY OFF
ΚΛ.ΣΕΦ Β 18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τσαχάκης Χρηστίδης Π. Λεουτσάκος Παπασαρή 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Π 1 Μέλης ΚουράντηςΛέκου Σαλταγιάννη 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π 2 Φραγκιαδάκης Τζίμης Σ Κούρτη Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π 3 Γερουλάνος  Σταγιάνος Δημακοπούλου  Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π 5 Φουκόπουλος Πέππας Μούλτση Πάλλας
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε 1  Σταγιάνος Κουράντης  Ντεμελής Πάλλας
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Ε 2 Μέλης Γερουλάνος  - Μίχας Γ Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε 2 Φάκωνας Σταγιάνος Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-03-15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ Λαζαρίδης Μαραβέλιας Καραγκιουλές καλουζάκης Κατσίπης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ραχιώτης Κάρδαρης Παπασαρή Πάλλας Πολίτης Γ ΚΟΜ Τσίχλας
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Παπαφωτίου  Πλιάκας Δημακοπούλου Κούρτη Πολίτης Κ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μπούκας Χρηστίδης Ηλ Σαλταγιάννη Ντεμελής Λαρόζα
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλδίρης Κονταράτος Καλογεράκος Μούλτση Χρηστίδης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦΑ ΑΛΙΜΟΥ -ΑΟΝΑ Διμπινούδης Τηγάνης Ι Γαβρέλης Ναζίρη Ασλανίδης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΑ Μαλανδρής Μαγγωνάκης Δημητρακοπούλου Δάνδολος Μίχας Α


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Λυράς Μαυρέλης Αυγουλάς Ορφανός Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γκανής Α Αγγελής Φρ Πρέκας Χ Ζερίτης Θ Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Τηγάνης Γ.  Φλώρος Δακορώνης Πασχοπούλου Κολοφώτη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Κοτσώνης  Ταχμαζίδου Μίχας Γ Γεωργουλάκος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Διονυσάτος Κούλης Χαρ Μηνάς Νικολαίδης Γεωργόπουλος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Τσάτσης  Σταθόπουλος Δημήτρουλα Δημητρακόπουλος Ράπτη

ΤΡΙΤΗ 31-03-15
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Τσολάκος Ιασωνίδης Ζωγράφος Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ρουμελιώτης Πέτρου Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κοτσώνης Σέλληνας Αυγουλάς Καρουμπής
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Αθανασόπουλος Μητρόπουλος Κοντοθανάσης Λεουτσάκος

ΠΑΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔ Γιακείμη Τεφτίκης Σ Αργύρη Ζερίτης Θ
ΕΦΗΒΟΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΦΗΒ Λυράς Δελαγραμμάτικας Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ 2Η ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ ΕΦΗΒ 5 Σταγιάνος Τζίμης Σ Σαλπά Πασχοπούλου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Φάκωνας Γερουλάνος Δημητρακόπουλος Νικολαίδης 
ΤΕΤΑΡΤΗ 01-04-15
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 Μικτή αγοριών ΕΣΚΑΝΑ - Μικτή αγοριών ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ Καλογριάς Καταγάς Καλουζάκης Μίχας Γ
ΠΕΜΠΤΗ 02-04-15
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Γιακείμη Ιασωνίδης Τοβήλ Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Αντωνιάδης Βουγιουκλάκης Σαλπά Καραγκιουλές Λαρόζα
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Μαγγωνάκης Σέλληνας Χρηστίδης Καλογεράκος Κούρτη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Μαυρέλης Αγγελής Αργ Χατζηπαρασκευά Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Μαραβέλιας Σταθόπουλος Ασλανίδης Κολοφώτη Παπαντώνης
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Αναστασίου Δελαγραμμμάτικας Γιαννακοπούλου Ζωγράφος Τσιρογιάννη
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φασόλης Καλογριάς Κουτσομήτρος Μπασούκος
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF AN XΡEIAΣTEI 
KΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Κουτσομήτρος Μπασούκος 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03-04-15
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παπαφωτίου Σέλληνας Ναζίρη Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Κουτσόπουλος Φλώρος Δημητρακοπούλου Αργύρη Αυγουλάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Τηγάνης Γ Κούλης Χαρ Παπαντώνης Καλογεράκος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ Πούλιος Γκανής Αντ Πασχοπούλου Καραγκιουλές Μούλτση
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Παυλόπουλος Ηλ Μαυρομανωλάκης Παπαδάτος Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Αργυρούδης Κοτσώνης Δημήτρουλα Νικολαίδης Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Παυλόπουλος Ανδ Παπαζαχαρίας Καρουμπής Ντεμελής Παπασαρή








X