Ν

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

caan logo

prgEskana

blanκ

html livescore

lblANAKOINVSEIeskana

21.11.14

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.11.2014 | Το πρόγραμμα αγώνων της ημέρας όλων των κατηγοριών - ομίλων (με βάση την ώρα έναρξης)



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.11.2014 | Το πρόγραμμα αγώνων της ημέρας όλων των κατηγοριών - ομίλων (με βάση την ώρα έναρξης)






20.11.14

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ | 7η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες




ΚΑΣΤΕΛΛΑ  -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ  59 52
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  73-55
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΗΣ(ΚΥΡΙΑΚΗ 23.11.14 12.30)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 63-58
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 58 54
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  84 80
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 62 68
Ελευθερία Μοσχ. -Αετός Καλλιθέας 


ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. 62-68(27-33)

Διαιτητές: Τεφτίκης Κ., Πετράκης
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ( Αράπης): Κογιώνης 6 Σκοπελίτης Κάτσικας , Ντώνη 25(3), Ιωαννίδηξς 12(1) , Σαρδέλης 7, Παναγιωτόππουλος , Αρμανίδης 4 , Πετρόπουλος Φ. 2, Ρεπάνης 6(2) , Γαλίτης , Γιανδήμας
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Κουρής Αντωνοπούλου): Μήτσου 5(1), Παρίσος 8, Σκουλούδης 22 Μπουρούσης 3(1) , Κακαβάς 10(2) , Πετρακάκης Γ. 2, Καλέσης 4, Σκόρδος 4, Ευστρατίου 4(1) , Δαγτζής 6


ΚΑΣΤΕΛΛΑ- ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 59-52(27-21)

Διαιτητλες Αντωνιάδης Τηγάνης
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου, Δολιανίδης): Παπαδόπουλος Β. 3, Γεροδήμος 9(1), Λόντος 7(1) , Λέσι Α. 6(1), Γιαμπάνης , Παπαδόπουλος Σ. 19(1) , Ρήγος 12 , Τζίρτης , Λέσι Λ. 3(1)
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Νικολαίδης Τσιρωνιάν) :Αμπατζής 10(1), Γετιμιάν 3(1) Μιχαλάς , Μουλάς 10 Σταματόπουλος 2, Νικολόης , Μακρινός 12(2) Ασημακόπουλος 5 Εμμανουήλ 10(1) , Καλούδης , Πέτρου


ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 84-80(47-42)

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης , Μητρόπουλος
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Παπαδόπουλος , Μαργέτης): Προσελέντης 5(1) , Δασκαλούδης 15 , Αβραμίδης 10(1) Κουλουριώτης 14(1) Ραφαηλίδης , Θεοδόσης 21(1), Παρασκευόπουλος 11, Μαργέτης 3, Κόμπουλης , Κόλα 5(1)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης, Φακίρης): Ρουμάνι , Καρατζής 9(1) , Καραντανάς , Δεβεζόγλου 17(2) , Ρέππας 20, Κόγκας 8, Κόϊκας 7 , Δαουτάκος 13(1) , Δανασής 6 , Κοντοστέργιος , Φακίρης


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 58-54(26-27)

Διαιτητές: Κάρδαρης , Γιακείμη
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Τσαραπατσάνης, Παπαναστασίου) : Κουμάρ-Σιβαράμ 2 , Γιαννόπουλος , Παυλιάς 10(1), Δέλλιος 6 ,Πέττας 7(1), Τολημένος 1, Τζαφέρης 12(1), Πέτσης 7(1), Νικολάου , Ζαρκαδούλας 13(3) .
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Χαλκιαδάκης) : Ευσταθίου 13(1), Πιστιόλης 5 , Τάγκας 3(1), Μπουζιάνης 12, Κελαδης 4 , Τρουπής 10(1), Στάμος , Καραϊσκάκης 5 , Σαμοϊλης 2 , Βασδέκης


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 63-58(26-23)

Διαιτητές: Μαραμής Παπαδόπουλος
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Παντελάκης Κλιγκόπουλος ): Λινάρδος 5(1) Σαραντίδης 7 , Φουντής 16(1) Βήχος , Κοθράς 4, Κοντούζογλου 1 Θωμάς 13(3) , Καρατζάς 11 Κλιγκόπουλος 1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Σιρόγλου 12(3) Τζοβάρας 12(1), Λουκής 11(2) Αντιπάτης 6(2) , Μπίκουλης 1, Ρίππης 3, Μαυροειδάκος , Αντωνουσάκης , Παππάς 2 , Παραδιάς 6 Ρενιέρης 4 Ζήσης


ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 73-55(38-24)

Διαιτητές: Αντωνίου , Αργυρούδης
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου) Σαρρής 1, μόμτζος 7, Ποτόσογλου 4, Πατμανίδης , Ζέγγος 19(2), Χεργκελετζής 10 Πρινέας 4 , Κατσούρης Γ. 19(2) , Αγγελέτος , Ανδρουλάκης 6(2), Κατσούρης Β. Καρανδρέας 3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής , Μπαλαής): Τσάβαλος 8(1) , Ελμάσογλου , Κυριακόπουλος 17, Κυριακού , Καλούδης 3(1) , Παστουτσέας 7(1) , Κονδύλης 6 , Πέτσας 6 , Οικονόμου , Γεωργιάδης 4, Αλεξιάς 2, Σφυρής 2




Bαθμολογία






Επόμενη αγωνιστική







Κλήση αθλητών για αγώνα διαμερισμάτων την Κυριακή στο Βυζαντινό (08.30)



Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται

την Κυριακή 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 και ώρα 08:15 

στο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
(ΜΕΓΑΛΗΣ του ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10, ΑΛΙΜΟΣ),

για αγώνα:


*Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

Οι καλούμενοι αθλητές του Α΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους ανοιχτόχρωμη εμφάνιση.

ΡΑΓΙΑΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΠΕΦΑΝΗΣ,
ΜΙΧΑΗΛ,
ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ,
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ(Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΛΕΚΑΤΣΑΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ,
ΠΛΑΤΗΣ(Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ),

ΑΡΜΑΤΑΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΣΚΑΖΑΣ,
ΤΟΜΙΤΣ,
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΑΣΤΟΣ,
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,
ΤΣΙΚΑΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΓΙΩΤΗΣ(ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.)


*Β΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ


Οι καλούμενοι αθλητές του Β΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους σκουρόχρωμη εμφάνιση.


ΜΩΡΑΪΤΗΣ,
ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ,
ΞΕΝΟΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ,
ΔΡΙΤΣΑΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,
ΣΑΡΛΑΝΗΣ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ,
ΤΑΓΚΑΣ,
ΙΓΝΑΤΙΟΥ (Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΝΤΟΚΑΣ,
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ(ΠΕΡΑ Α.Σ.),

ΤΣΙΛΗΡΑΣ,
ΤΣΑΓΚΑΚΟΣ,
ΜΑΡΑΓΚΕΛΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ. “Ο ΜΙΛΩΝ”),

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ)

ΠΟΥΛΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΚΕΚΕΡΗΣ(ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.).










Κλήση αθλητών για αγώνα διαμερισμάτων την Κυριακή στο Μοσχάτο (08.00)




Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται


την Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 07:45


στο Κλειστό Γήπεδο ΜΟΣΧΑΤΟΥ,
(ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, ΜΟΣΧΑΤΟ) 

για αγώνα:




*Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ:


Οι καλούμενοι αθλητές του Γ΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους ανοιχτόχρωμη εμφάνιση.



ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΕΡΕΦΟΣ,
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.),

ΒΑΪΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ,
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΧΟΣ,
ΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ,
ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ε. ΡΕΝΤΗ),

ΕΦΡΑΙΜ ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΑΘΑΝΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΟΛΩΤΑΣ,
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΕΡΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ (Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΣΟΥΚΗΣ(ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.),

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ(ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ο.),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ(Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ),


*Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ:


Οι καλούμενοι αθλητές του Δ΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους σκουρόχρωμη εμφάνιση.



ΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.),

ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ,
ΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ,
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ(Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΝΙΚΟΣ ΔΑΠΕΡΓΟΛΑΣ,
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ,
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ(Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ),

ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ,
ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ,
ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΤΣΑΚΟΣ (ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.),

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΛΠΑΚΟΣ,
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,
ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΖΑΝΟΣ,
ΕΛΒΙΣ ΤΟΣΚΑ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ).








Κλήση αθλητριών για προπόνηση στο Σαλπέας την Κυριακή (10.00 )


Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται


την Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 10:00, 


στο Δημοτικό Κλειστό Γήπεδο Πειραιά «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΛΠΕΑΣ»(Τέρμα Ακτής Ξαβερίου, Χατζηκυριάκειο)



για προπόνηση:



ΠΑΓΩΝΗ(ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.),

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ(Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΧΟΥΝΤΑΛΑ,
ΚΟΛΟΒΟΥ,
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ (ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ),

ΤΣΑΒΑΛΑΚΑ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.),

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ,
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΤΙΝΑ,
ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.),

ΜΥΡΤΩ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ(Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ),

ΑΚΡΙΒΟΥ(Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ),

ΚΟΝΤΙΖΑ,
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ,
ΣΥΓΓΡΟΥ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΑΛΑΤΣΑΚΗ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΑΝΝΑ ΚΑΝΑΒΑΡΟΥ,
ΠΑΝΤΕΛΗ,
ΟΛΥΜΠΙΟΥ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ,
ΜΠΗΤΑ,
ΚΟΥΛΟΥΡΗ,
ΜΠΟΣΓΑΝΑ,
ΛΑΜΠΡΟΥ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ(ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο.),

ΑΜΙΡΑ,
ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.),

ΜΕΝΕΓΑ,
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,
ΚΟΚΟΥΛΥΔΑΚΗ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ(ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.),

ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ(Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)



Κλήση αθλητριών για τον αγώνα με τον Φοίνικα την Κυριακή στο Σαλπέας (09.15)





Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται

την Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 08:45

προκειμένου να αγωνιστούν με την Αναπτυξιακή Ομάδα Κορασίδων της Ένωσης, για το Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας Γυναικών, με την ομάδα Γυναικών του Σωματείου ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ., με ώρα έναρξης αγώνα 09:15 :




ΣΑΒΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ,
ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΚΚΑΛΗ,
ΑΘΗΝΑ ΤΖΑΝΕΤΟΥ,
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΜΠΙΔΗ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗ,
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ(Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΖΩΗ ΚΟΡΡΕ,
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ(Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΔΑΛΗ (Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ (Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΜΑΪΡΑ ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ).

ΜΑΝΤΩ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ(ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.)











X