Ν

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

caan logo

prgEskana

blanκ

html livescore

lblANAKOINVSEIeskana

25.4.15

Χάλκινο στο εφηβικό ο Ολυμπιακός



Ο Ολυμπιακός νίκησε 52-45 τον Πρωτέα στην Βούλα και έκανε το break που του χάρισε το χάλκινο μετάλλιο με στους εφήβους με 2-1 νίκες .




24.4.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η (ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ







ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.73-64(30-34)

Διαιτητές: Σταθόπουλος , Ιερωνυμάκης
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 13 , Στεφάνου 10(2) Παρμαξίδης 26(1), Μποουκουβάλας , Λιβάνιος , Λαγός , Κοσκινάς 8(2), Λάσκος 9(1) , Νερούτσος 3 Μαρούγκας 4, Ρομάί
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Φράγκος) : Πελιβανίδης , Φύτρος 4, Μανωλιάδης 8(2) , Παππάς 26(3) , Λιάκος 3, Κανινής 1, Σιούτης 10(1), Βλάχος Γ. , Μενιουδάκης , Βλάχος Ε. 2 Μακρυωνίτης 10

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 60-40 (30-21)

Διαιτητές: Ζαννίδης , Γκανής
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Ριζούλης Δημ. 2 (αποχώρησε από την ερνγό δράση μετά από 16 χρόνια) , Χατζηγώγος 2, Κορνιώτης 3, Κοντογιάννης 2, Πετς 12, Καμακάρης 8, Σταθόπουλος 7, Μαυρομάτης Παπαδημητρίου 17(3), Ρόζος 1, Λύρας 4
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης,Μαρούγκας): Μπακογιάννης , Τηγάνης 6(2), Ντάφας , Πατάλας 2, Χρήστου 3, Δούκας 6, Παπανικολάου , Δασκαλάκης 2, Αρβανίτης 15(1), Κουρίλας 4(1), Λιώρης 2.

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 74-71(34-25)

Διαιτητές : Παυλόπουλος Ανδ. , Τούσης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος) : Ελενίτσας , Μπάκας , Ρούσης 4, Καμπούρης 23(4), Αλεξανδρόπουλος 9(2), Θεοδώρου 9(1), Φλέγκας 24, Κασβής , Αρμάος , Κακαράτζας 5(1), Φιλίππου, Παπανικολάου
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης Ιτζελέρ): Καρασούλος 3, Μαγγωνάκης 19(2), Κουτσαύτης 7(2), Ευστρατίου 8 , Λεβαδείτης 5 , Αγγελάκης 2, Παππάς 2 , Ρούμελης 21, Δεσπότης , Ζαραϊδώνης 6(1)

ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 60-65

Διαιτητές : Νικηφορίδης, Στρατηγάκης
Δεκάλεπτα 21-11, 33-26, 47-44, 60-65
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου-Μπέλλος) : Δημητρόπουλος 4, Σολδάτος Αν. , Σολδάτος Ι. 2, Νεδέλκος 7, Οικονόμου 10 (3), Γεωργούλης 8, Μιχαλόπουλος, Γεωργακίου Β., Κανιας 1, Ηλιάδης, Γεωργακίου Α. 22 (4), Ρουσουνέλος 6
ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου) : Μαλτίδης 2, Σονίδης 9, Αλεξίου 2, Κραββαρίτης 28 (2), Βρυώνης 9 (2), Γκαφάαρ, Φελλάς 3 (1), Χατζηιωάννου, Νεόφυτος 10, Καππής 2, Γκαναβίας

ΓΛΥΦΑΔΑ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 52-43

Δεκάλεπτα: 8-15, 27-24, 39-32, 52-43
Διαιτητές :Πέτρου, Τηγάνης
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης): Τάγκαλος 9, Σέιφερ 5, Κατσιέρης 2, Καλάβριας 8, Γουλανδρής 3, Γκονουλού, Μακρυγιάννης 2, Τζημουράκας 2, Στεργίου 12(2), Λίππας 4, Μπενιαμίν 4, Λειβαδάς 1.
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Ρουμπελάκης): Μουστάκας 2, Μυσιρλής 4(1), Λεοντιάδης 5(1), Τριανταφύλλου 5(1), Ρίμπας, Βουρνάς 12(2), Μαυράκης 6, Μπαμπάκος 6, Ντάσκας Τ. 1, Μαρής 2.

ΤΑΤΑΥΛΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 59-65 (36-30)

Διαιτητές: Πηλοίδης - Φλώρος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης, Λημνίδης, Γιαχαλής 18(2), Μαστρογιάννης 4, Αντύπας 11(1), Κούρταλης 10, Χατζηδάκης 16, Σιταράς, Χαριτωνίδης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.( Ζερβουλάκος): Λούκος 2, Μανίκας 4, Ταρανάς 2, Κουτρόπουλος 19(5), Κασσάνος 9, Αποστολάκης 12(1), Αδράμης 8(2), Χριστόπουλος 7(1), Παπαζαχαρίου 2, Δούβος

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 82-73

Διαιτητές: Μαυρέλης Κούλης Χ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Γκανής 19(3), Μιχαλακάκος 5, Εμμανουηλίδης , Κωνσταντίνου 12(2), Μηνόγιαννης 10(1), Γεραμάς 2, Μίζης 25, Κλούτσος 9(3), Πάντο.
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης , Νάννος 11(1), Δουνιάς 12, Καρασούλας 4, Τόμπρος Α. 12, Μπουρβάνης 23, Κούμενος 11(2),Καρατζόγλου










23.4.15

Μόνο τρία ματς σήμερα στην 25η αγωνιστική (Β΄ ΑΝΔΡΩΝ)







ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 84 -69 (55-33)

Διαιτητές: Ιερωνυμάκης Σαράντου
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Δρουμπούκη ς , Ιμπραημάκης) :Ρουμάνι 5, Καραντζής 11(3) , Καραντανάς 4Δεβεζόγλου 18(2) , Ρέππας 6 , Κόγκας 13(3), Κόϊκας 2, Αγγελόπουλος 8(2), Δαουτάκος 10(2) , Δανασής 7(1) , Κοντοστέργιος , Φακίρης
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Νικολαίδης , Τσιρωνιάν): Αμπατζής 16 , Γετιμιάν , Ρουμελιώτης 15(3), Σταματόπουλος 5, Ασημακόπουλος 24, Αλλά , Πέτρου , Καλούδης 9, Αρμενιάκος
Το διοικητικό συμβούλιο του Φοίνικα απένειμε στους εκπροσώπους της ομάδας της Εν. Αρμενίων τιμητική πλακέτα για τα 100 χρόνια από την σφαγή των Αρμενίων οι οποίοι αναταπέδωσαν με ενημερωτικό υλικό και αναμνηστικά 




ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ . ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 67-59 (35-25)

Διαιτητές: Λαζόνγκα , Κούλης Χ.
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Τασιόπουλος , Φωτεινός) :Μήτσου 8(2) , Σκουλούδης 2, Μπουρούσης 7(1) , Κακαβάς 5 Πετρακάκης 21(1) , Κελέσης 1, Δημητρίου 10(2) , Παπαδάτος 2, Ευστρατίου 7 Κουβούσης 4, Μπίκας
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Σίνας Α., Θωμόπουλος 8Ελμμάσογλου 15 Κυριακού 4, καλούδη 7(1) Κυριακόπουλος 17(1) , Παπαματθαίου Οικονόμου , Σίνας Σ. 5(1) , Κουγιανίδης , Σφυρής 2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 76-73

Δεκάλεπτα : 15-28 , 41-45 , 57-60 , 76-73
Διαιτητές: Κοτσώνης Ταχμαζίδου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ( Τσαραπατσάνης, Παπαναστασίου) : Νικολαϊδης 8(2) , Δελακάς 5(1), Παυλιάς 2 , Δέλλιος , Πέττας 19(2) , Κουμάρ-Σιβαράμ 6(1), Τζαφέρης , Μαυρίδης 6 , Πέτσης 12(2), Βασιλειάδης-Τσελεπίδης , Ζαρκαδούλας 14(4) ,Παπακωνσταντίνου 4 ..
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου ): Σαρρής 1 , Μόμτσος 9(1) , Ποτόσογλου 2 , Σκαφίδας , Ζέγγος 7(1) , Χεργκελετζής 5, Πρινέας 5 , Κατσούρης 12(2), Αγγελέτος 7 , Ανδρουλάκης 11, Γαντζούνης 2 , Καρανδρέας 12



O Χρήστος Τζαφέρης,της Ελευθερίας Μοσχάτου προσφέρει ανθοδέσμη στον κόουτς Ποτόσογλου, που οδήγησε τον Πειραϊκό στο πρωτάθλημα, και υπήρξε επί έτη προπονητής στην Ελευθερία



ΚΥΡΙΑΚΗ 26-04-15

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 12.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Ραχιώτης Ουσταμπασίδης

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Β
Σιώκας , Αντωνιάδης

ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ. 12.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Λαζαρίδης Αθανασόπουλος ,

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
Aργυρούδης Καλογριάς




Οι κριτές σήμερα στο ΣΕΦ




Στον σημερινό αγώνα των πλέϊ οφ της Ευρωλίγκας Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα (κλ. ΣΕΦ 22.00) θα είναι κριτές οι

Μαλλούχου
Σκαρμούτσος
Μιχελακάκης
Καραγεωργόπουλος



Τα κορίτσια που κλήθηκαν για προπόνηση την Κυριακή στο Σαλπέας



Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται

την Κυριακή 26 Απριλίου 2015 και ώρα 08:30 ,

στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Πειραιά 
“ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ”
(Τέρμα Ακτής Ξαβερίου Χατζηκυριάκειο),

για προπόνηση :


ΣΑΒΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ,
ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΚΚΑΛΗ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΓΓΙΝΑ,
ΑΣΠΑ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ,
ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ,
ΑΘΗΝΑ ΤΖΑΝΕΤΟΥ,
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΜΠΙΔΗ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗ,
ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΜΠΟΧΟΛΗ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ (Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΙΝΕΡΗ,
ΖΩΗ ΚΟΡΡΕ, (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ,
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΛΟΚΑ (Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ,
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΔΑΛΗ,
ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΑΒΟΛΑΚΗ (Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ,
ΛΙΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ (Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)

ΣΟΦΙΑ ΚΟΝΤΙΖΑ,
ΜΑΪΡΑ ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.)

ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΣΟΥΜΠΡΗ(Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ)




Προπόνηση την Κυριακή οι 2001 στο Μοσχάτο



Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές που έχουν γεννηθεί το έτος 2001, να βρίσκονται

την Κυριακή 26 Απριλίου 2015 και ώρα 07:45,

στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(οδός ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΜΟΣΧΑΤΟ- ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ),

για προπόνηση:


ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗΤΣΟΣ(ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ),

ΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ(Α.Ε.ΡΕΝΤΗ),

ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ(ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.),

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΤΗΣ(Α.Λ.Φ.ΑΛΙΜΟΥ),

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΡΑΝΟΣ(Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ(Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ,
ΘΟΔΩΡΗΣ, ΤΑΚΗΣ(Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΝΙΚΟΣ ΔΑΠΕΡΓΟΛΑΣ (Γ.Σ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ),

ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΛΙΖΑΣ(ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ),

ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ(Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ – ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΛΑΝΗΣ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΓΚΑΣ(Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (ΠΕΡΑ Α.Σ.),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΒΙΚΗΣ,
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΚΑΚΟΣ (Α.Ο.Ν.Σ.”Ο ΜΙΛΩΝ”),

ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΑΛΛΑΣ,
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΕΡΕΦΟΣ(Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ),

ΣΚΛΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ,
ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΥΡΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)







X