menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  26.10.17 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 26.10.17 μέχρι Παρασκευή 03.11.17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 26/10/17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/11/17. 
Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ 
ΠΕΜΠΤΗ 26.10.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.45 ΑΟΝΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜΗΤ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.10.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗ Σ
ΝΈΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΙΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓAΡΩΝ ΒΑΡΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29.10.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΩΜΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΤΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΑΟΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΔΑΣΚΑΛ 17.15 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΙΔ Β ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 17.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΙΔ Β ΜΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΑΡΗ ΠΑΙΔ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΑΦΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΙΔ Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ. ΠΑΠ  20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΦ Β ΓΑΡΙΝΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.15 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΦ Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΜΕΓΑΡΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΙΔ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΦ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΕΡΑΜΑ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΙΔ Γ  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΙΔ Γ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΡΑΠ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ Γ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΦ Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΠΑΙΔ Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦ Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΙΔ Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΦ Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΌΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ ΕΦ Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ ΕΦ Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚ. ΕΦ Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΟΣΧ 12.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΦ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΦ Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 30.10.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ ΜΠΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΣΤ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΝΤΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΤΡΙΤΗ 31.10.17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Π Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑ Σ Π Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑ Σ Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΙΣΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Α ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣIΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Β ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΡΑΠΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ - Π. ΦΑΛΗΡΟ  Ε Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΝΈΟ 21.30 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΔΑΥΙΔ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Β ΖΙΩΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ  Ε Β  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Β ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝ 20.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΡΑ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝ 21.30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΡΑ Ε Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΜΟΥΤΟΥΣΗ ΒΑΡΗΣ 19.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΣΙΜΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΑΝ ΜΟΥΤΟΥΣΗ ΒΑΡΗΣ 21.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β 21.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΞΑΡΧΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚAΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚAΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΖΑΝΗ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΦ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΖΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΜΕΡΕΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΕΦ Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ 19.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΙΔ Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 01.11.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΕΡΜΕΙΔΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΚΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
A΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 21.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΔΡΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΠΕΜΠΤΗ 02.11.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ  ΑΡΦΑΡΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΎΛΟΥ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΚΟΥΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΟΝΤΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03.11.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΤΣΗΡΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΚΟΥΡΤΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right