menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.3.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.17)

Κοινοποίησέ το :

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.17

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ (ΚΕΚΛ. ΘΥΡ) 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΝΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΚΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ  NTEMΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 13.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 

ΠΑΙΔΕΣ PLAY OFF ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΚΟΥ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

ΠΑΙΔΕΣ Γ Β ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.15 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑΜΑ ΓΑΡΙΝΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.15 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ(ΠΟΙΝΗ ΕΔΡΑΣ) 10.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.45 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ  ΚΟΚΚΟΣΗΣ    ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 12.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΑΡΓΥΡΗ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΝΑ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ  ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΝΑΚΟΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΆΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 12.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΕΠΠΑΣ Γ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right