menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.7.15 από isaak

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΝΑ 2015-16

Κοινοποίησέ το :

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 η Αγωνιστική 10/10/15
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. 21.00 ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Ρ Ε Π Ο Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2 η Αγωνιστική 17/10/15
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
Ρ Ε Π Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

3 η Αγωνιστική 24/10/15
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρ Ε Π Ο ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.

4 η Αγωνιστική 31/10/15
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρ Ε Π Ο ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"

5 η Αγωνιστική07/11/15
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Ρ Ε Π Ο Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ



6 η Αγωνιστική14/11/15
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Ρ Ε Π Ο ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ

7 η Αγωνιστική 21/11/15
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Ρ Ε Π Ο ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8 η Αγωνιστική 28/11/15
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Ρ Ε Π Ο Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

9 η Αγωνιστική 05/12/15
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρ Ε Π Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

10 η Αγωνιστική 12/12/15
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Ρ Ε Π Ο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

11 η Αγωνιστική 19/12/15
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
Ρ Ε Π Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Β΄ ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική 09/01/16
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
Ρ Ε Π Ο Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2 η Αγωνιστική 16/01/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρ Ε Π Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

3 η Αγωνιστική 23/01/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Ρ Ε Π Ο ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.

4 η Αγωνιστική 30/01/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Ρ Ε Π Ο ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"

5 η Αγωνιστική 06/02/16
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρ Ε Π Ο Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική 13/02/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ Ρ Ε Π Ο
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Ρ Ε Π Ο ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ

7 η Αγωνιστική 20/02/16
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Ρ Ε Π Ο ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8 η Αγωνιστική 27/02/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Ρ Ε Π Ο Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

9 η Αγωνιστική 05/03/16
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Ρ Ε Π Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

10 η Αγωνιστική 19/03/16
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρ Ε Π Ο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

11 η Αγωνιστική 26/03/16
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ.ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
--------------------------- Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Ρ Ε Π Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right