menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.7.15 από isaak

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ" ΕΣΚΑΝΑ 2015-16

Κοινοποίησέ το :


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 2015-16
Ο Β΄ ΓΥΡΟΣ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ

29/09/15 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15/12/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-Α.Ο.Ν.Α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27/09/15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ- ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 13/12/15

06/10/15 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22/12/15
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ο.Ν.Α.-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ
04/10/15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20/12/15

13/10/15 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12/01/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-Α.Ο.Ν.Α.
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
11/10/15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ- ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 10/01/16

20/10/15 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19/01/16
Α.Ο.Ν.Α.-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
18/10/15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 17/01/16

27/10/15 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26/01/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-Α.Ο.Ν.Α.
25/10/15 ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ- ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 24/01/16
03/11/15 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 02/02/16
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
Α.Ο.Ν.Α.-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
01/11/15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 31/01/16

10/11/15 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 09/02/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -Α.Ο.Ν.Α.
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
08/11/15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 02/02/16

17/11/15 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16/02/16
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-Α.Ο.Ν.Α.
15/11/15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -Α.Ο.Ν.Α. 14/02/16

24/11/15 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23/02/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ
Α.Ο.Ν.Α.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22/11/15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 21/02/16

01/12/15 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01/03/16
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-Α.Ο.Ν.Α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
29/11/15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 28/02/16

08/12/15 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/03/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο.Ν.Α.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
06/12/15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ –Π. ΦΑΛΗΡΟ 06/03/16

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right