menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.7.15 από isaak

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κοινοποίησέ το :

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική 07/10/15
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ ΡΕΠΟ

2 η Αγωνιστική 14/10/15
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ

3 η Αγωνιστική 21/10/15
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

4 η Αγωνιστική 04/11/15
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΡΕΠΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

5 η Αγωνιστική 11/11/15
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική 18/11/15
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΕΠΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ

7 η Αγωνιστική 25/11/15
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ
ΡΕΠΟ  Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ

8 η Αγωνιστική 02/12/15
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

9 η Αγωνιστική 09/12/15
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΡΕΠΟ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική 16/12/15
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΡΕΠΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
2 η Αγωνιστική 23/12/15
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟ  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
3 η Αγωνιστική 11/01/16 ΔΕΥΤΕΡΑ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΡΕΠΟ  ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4 η Αγωνιστική 13/01/16
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟ  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
5 η Αγωνιστική 20/01/16
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
6 η Αγωνιστική 27/01/16
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ  Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΡΕΠΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
7η Αγωνιστική 03/02/16
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ  Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
8 η Αγωνιστική 10/02/16
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ
ΡΕΠΟ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9 η Αγωνιστική 17/02/16
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΦΜΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right