menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.7.15 από isaak

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΟ

Κοινοποίησέ το :
ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Η ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
1Η ΑΓΩΝ 10/10/15
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.
2Η ΑΓΩΝ 17/10/15
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
3Η ΑΓΩΝ 24/10/15
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
4Η ΑΓΩΝ 31/10/15
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
5Η ΑΓΩΝ 07/11/15
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)-ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.
6Η ΑΓΩΝ 14/11/15
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
7 Η ΑΓΩΝ 21/11/15
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ





Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ 28/11/15
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.
2Η ΑΓΩΝ 05/12/15
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
3Η ΑΓΩΝ 12/12/15
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
4Η ΑΓΩΝ 09/01/16
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
5Η ΑΓΩΝ 16/01/16
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)-ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.
6Η ΑΓΩΝ 23/01/16
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
7 Η ΑΓΩΝ 30/01/16
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. (ΙΙ)-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (ΙΙ)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ





1 η Αγωνιστική 03/10/15
ΚΛ. ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2) "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ.
ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.(2) Ρ Ε Π Ο
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

2 η Αγωνιστική 10/10/15
--------------------------- Ρ Ε Π Ο Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
6ο Κ.Ν. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2ο ΔΓ .ΓΛΥΦ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ

3 η Αγωνιστική 17/10/15
ΚΛ. ΛΑΜΠ. ΚΑΤΣΩΝΗ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2) ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΑΝ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. 18.00 ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2) ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
"ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. Ρ Ε Π Ο

4 η Αγωνιστική 24/10/15
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
6ο Κ.Ν. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Ρ Ε Π Ο

5 η Αγωνιστική 31/10/15
ΚΛ. ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(2) Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.(2) ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2ο ΔΓ .ΓΛΥΦ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
--------------------------- Ρ Ε Π Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ



6η Αγωνιστική 07/11/15
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ.
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Ρ Ε Π Ο
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.

7 η Αγωνιστική 14/11/15
ΚΛ. ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.(2) Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
2ο ΔΓ .ΓΛΥΦ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

8 η Αγωνιστική 21/11/15
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.(2) "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ρ Ε Π Ο
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
6ο Κ.Ν. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

9 η Αγωνιστική 28/11/15
ΚΛ. ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2) ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
2ο ΔΓ .ΓΛΥΦ"ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. -Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ


Β΄ ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική 05/12/15
2ο ΔΓ .ΓΛΥΦ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
--------------------------- Ρ Ε Π Ο ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
6ο Κ.Ν. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ

2 η Αγωνιστική 12/12/15
Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2) Ρ Ε Π Ο
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.(2) ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ.

3 η Αγωνιστική 19/12/15
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
6ο Κ.Ν. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ.
4 η Αγωνιστική 09/01/16
ΚΛ. ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2) ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.(2) Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
2ο ΔΓ .ΓΛΥΦ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.

5 η Αγωνιστική 16/01/16
6ο Κ.Ν. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Ρ Ε Π Ο

6 η Αγωνιστική 23/01/16
ΚΛ. ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2) ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.(2) Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2ο ΔΓ .ΓΛΥΦ"ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

7 η Αγωνιστική 30/01/16
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ.
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ Ρ Ε Π Ο
6ο Κ.Ν. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.

8 η Αγωνιστική 06/02/16
ΚΛ. ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2) Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
2ο ΔΓ .ΓΛΥΦ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ(2)
--------------------------- Ρ Ε Π Ο Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

9 η Αγωνιστική 13/02/16
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ.(2) Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (2)
6ο Κ.Ν. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΕΥΡΥΑΛΗ" ΑΓΟ ΓΛΥΦ.
Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Ρ Ε Π Ο
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΑΝΟΙΚΤΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right