menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.7.15 από isaak

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κοινοποίησέ το :

Α΄ ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική 07/10/15
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. 21.45 ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Ρ Ε Π Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 
2 η Αγωνιστική 14/10/15
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
Ρ Ε Π Ο Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 η Αγωνιστική 21/10/15
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Ρ Ε Π Ο ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 
4 η Αγωνιστική 04/11/15
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
 Ρ Ε Π Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
5 η Αγωνιστική 11/11/15
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρ Ε Π Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 
6 η Αγωνιστική 18/11/15
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Ρ Ε Π Ο
7 η Αγωνιστική 25/11/15
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
Ρ Ε Π Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
8 η Αγωνιστική 02/12/15
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00  ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρ Ε Π Ο ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ 
9 η Αγωνιστική 09/12/15
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
Ρ Ε Π Ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική 16/12/15
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
Ρ Ε Π Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
2 η Αγωνιστική 23/12/15
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ\
Ρ Ε Π Ο Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
3 η Αγωνιστική 11/01/16 ΔΕΥΤΕΡΑ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
Ρ Ε Π Ο ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
4 η Αγωνιστική 13/01/16
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00  Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρ Ε Π Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
5 η Αγωνιστική 20/01/16
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
Ρ Ε Π Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
6 η Αγωνιστική 27/01/16
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Ρ Ε Π Ο ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
7η Αγωνιστική 03/02/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
 Ρ Ε Π Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
8 η Αγωνιστική 10/02/16
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΣΕ.Φ. Β΄ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Ρ Ε Π Ο ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ
9 η Αγωνιστική 17/02/16
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ."ΑΝΔΡ. ΒΑΡΙΚΑΣ" ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρ Ε Π Ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right