menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.12.14 από isaak

Το πρόγραμμα του ΣΚ σε μίνι και παμπαίδες (3η αγωνιστική)

Κοινοποίησέ το :
13 και 14.12.2014


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.12.14
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 09.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ –ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 10.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  08.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑ
ΚΛ.  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ .
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 09.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝ ΚΑΤΣΩΝΗ 10.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΕΡΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΦΑΛΗΡΟ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄ 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 10.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.12.14
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 10.15 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.   









ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ



ΣΑΒΒΑΤΟ 13.12.14
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β΄20.00 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΎΦΑΔΑΣ
ΑΝ ΔΗΜ.. ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΛΈΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.12.14
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 10.30 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 17.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΠΕΡΑΜΑ 
ΠΡΟΣΟΧΗ --- ΜΙΝΙ ---

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΙΝΙ (ΚΑΙ ΜΟΝΟ) ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ


ΚΑΙ ΟΙ  ΔΥΟ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΙΣΑ ΜΙΣΑ 

ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΚΑΙ ΚΡΙΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΩΤΕΣ- ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ -Η ΞΕΝΟ ΓΗΠΕΔΟ


ΠΡΟΣΟΧΗ --- ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ---

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ Η ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ !




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right