Το πρόγραμμα των πλέϊ οφ των προημιτελικών κορασίδων και τελικών νεανίδων - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

21.3.14

Το πρόγραμμα των πλέϊ οφ των προημιτελικών κορασίδων και τελικών νεανίδων



ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/03/14 
ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 49-42  ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/03/14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΛ. ΣΕΦ. Β  18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05/04/14
1ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ.
2ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
3ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 
4ΟΣ ΠΡΟΗΜΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/04/14
ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - (ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Η ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. )
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -(ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. Η ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. )
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/04/14 
ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ - ΤΡΙΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
1ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - 2ΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ)

2ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -1ΟΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Η ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.)

3ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 

4ΟΣ ΠΡΟΗΜΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/03/14
1ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 63-44 (1-0)
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/03/14
1ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 14.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20-0 (ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΑΝ ΟΙ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΤΟΥ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 31/03/14
2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
2ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 5Ο ΜΑΤΣ ΣΤΑ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΣΤΟ ΠΑΟΚ ΚΡΟΝΟΣ )
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/04/14 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.






(ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ 5Ο ΜΑΤΣ ΣΤΑ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΣΤΟ ΠΑΟΚ ΚΡΟΝΟΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/04/14 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

3ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) ΤΕΤΑΡΤΗ 02/04/14 ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν