menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.3.14 από isaak

Το πρόγραμμα των πλέϊ οφ των προημιτελικών κορασίδων και τελικών νεανίδων

Κοινοποίησέ το :


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/03/14 
ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 49-42  ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/03/14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΛ. ΣΕΦ. Β  18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05/04/14
1ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ.
2ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
3ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 
4ΟΣ ΠΡΟΗΜΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09/04/14
ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - (ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Η ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. )
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -(ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ. Η ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. )
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/04/14 
ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ - ΤΡΙΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
1ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - 2ΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ)

2ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -1ΟΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Η ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.)

3ΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β. 

4ΟΣ ΠΡΟΗΜΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/03/14
1ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 63-44 (1-0)
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/03/14
1ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 14.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20-0 (ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΑΝ ΟΙ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΤΟΥ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 31/03/14
2ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
2ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
3ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ)
ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 5Ο ΜΑΤΣ ΣΤΑ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΣΤΟ ΠΑΟΚ ΚΡΟΝΟΣ )
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/04/14 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.






(ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ 5Ο ΜΑΤΣ ΣΤΑ ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΣΤΟ ΠΑΟΚ ΚΡΟΝΟΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/04/14 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

3ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) ΤΕΤΑΡΤΗ 02/04/14 ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right