menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.3.14 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 24H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : Και μαθηματικά στην Α΄ ο Πρωτέας Βούλας !

Κοινοποίησέ το :





Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 66-71 (32-38)
Διαιτητές : Κάρδαρης Σπυρόπουλος
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής) : Αλεφαντινός, Σαββόπουλος , Αλεξανδρόπουλος 8(2) , Γεωργιάδης , Τζορμπατσίογλου 9(1) , Καυκής , Αθανασούλας 7(1), Παγίδας 2, Μπόθος 8(2), Τριανταφυλλίδης 14, Τσιφτσής 18(2)
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης , Ποδαράς): Καπώνης 9(1), Κονδύλης 3(1) , Γεώργαρος 16(2), Σίμος , Βλάχος , Αθηνιώτης 6(1) , Κοκαλιάς 5(1) , Βαρδαβάς 18 , Θώδης Γάργαλης 6(2) , Πεφάνης 6(1) , Μαράκης 2

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 59-51(29-31)
Δαιιττητές Πετράκης , Κομιανός
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπάδάριος): Μαστρογεωργίου 11, Καρατζής 22(2), Βελισσαράκος 6, ντώνη 15(3), Ιωαννίδης Μαυρίδης 2 Μπάγιας , Παναγιωτόπουλος , Σιδερής Ρεπάνης 3(1), Γαλίτης , Δημακαρέας
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλιδης): Δανασής 6 Αγγελόπουλος 3, Δεβεζόγλου 14(1) , Ρέπας 4, Καραντανάς 2 , Συριανός 14(1) , Γεράνιος , Θωμάς 4 Πεφάνης 4

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 62-54 (33-35)
Διαιτητές: Aντωνιάδης Κοτσώνη ς
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσαουσίδης): Καραχάλιος 9, Πατάλας 8(1) Καρράς 17(1) , Αγγλόπουλος 7 Δασκαλάκης 6, Αρβανίτης 4, Μαρούγκας 8, Λιώρης 3(1)
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Χαλκιαδάκης): Κωνσταντίνο 3(1) , Μαλτίδης 3(1) , Τάγκας , Μπουζιάνης 5(1), Μπακάλης 2 Κελάδης 6 , Παπαζογλου 5, Γκιοβάσο 11 , Τρουπής 9, Παπατριανταφύλλου 6(1) , Χιονόπουλος 4

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 64-57 (27-26)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος , Γκότσης
ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Φώσκολος Φαραώ): Ραζής Μ. 13(2) , Ραζής Β. 10 , Τσικίνας 16 , Ξυνογαλάς 3 , Παλτής 13(2) , Καπέτσης 3(1) Αυγουστής 2 , Παπαδημητρακόπουλος 4, Μαγγανάς , Μάκος
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ., Κλιγκόπουλος Δ. ) : Μόμτσος 5, Βιδάκης 5 Σκιαθίτης 2, Φούντης 8(2), Καραγιάννης 15, Παργιανόπουλος 9(3), Σαραντίδης 10, Τζοβάρας 3, Καρασούλας , Αδράμης Δαουτάκος

ΑΕΣΕΛ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 53-56 (27-26)
Διαιτητές : Ρουμελιώτης , Λαζόγκα
ΑΕΣΕΛ (Νικολαίδης -Σκόνδρας) : Καρασούλος , Παντελάκης 7, Ζηνέλης 4, Λεβαδίτης 5(1), Παπαμαρινόπουλος 4, Κολοτούρος 6(2), Θεολογίτης 2, Γκιουρτζίδης 7(1), Μαρόπουλος 2, Μιχαηλίδης 16(2)
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Κεραμιδάς, Καραπακλάς) : Καψοκόλης 17, Ευσταθίου 5, Τριανταφύλλου 7(1), Σαραντής 5(1), Πιστιόλης 3, Κάτσικας 3, Βουρνάς 2, Πατμανίδης 2, Ντάσκας 12

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 91-85(39-46)
Διαιτητές : Τσαχάκης , Κατσιμάρδος
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καίσαρης): Σκουζής 18(3), Ασλανίδης 3 , Γιαννούλης 31 , Καλούδης 6(2), Παππάς , Ντεροχονεσιάν 22 , Θωμόπουλος 2, Σίννας , Γεωργιάδης 10(1) Τυροκόμος
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης) : Σιρόγλου 11(1) Μαυροειδάκος , Λουκής 7(1) Αντιπάτης 9, Αντωνουσάκης 2 , Ρίππης 24(1) , Δαλμυράς 21(1), Θεοδωρικάκος 10 Ανωνόπουλος 2, Παραδιάς , Ζυγομαλάς Ζήσης 2

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΕ ΡΕΝΤΗ 68-58 (35-33)
Διιατητές: Πολυχρόνης ,Τεφτίκης Κ.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου Γ.): Μακρυγιάννης 23(2), Δημητρίου 2, Ψημάδης, Τέρτικας 4, Γκονουλλού 5(1),Γρίβας 7(1), Μπαντούνας,Γεωργιάδης, Λίππας 7(2), Δημητρακόπουλος 18, Παλτζόγλου Α. 2.
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου, Βαλμάς): Σμυρλής 4, Χαλκιάς, Σολδάτος 8, Κωνσταντόπουλος 6(1), Κοϊκας 9(1), Σοκόλοβ 10, Βασιλειάδης, Μιχαλόπουλος 12(4), Αναγνωστόπουλος, Μπενιαμίν 2, Ρουσουνέλος

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 53-52(20-27)
Διαιτητές: Αντερριώτης Ζαννίδης
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης , Σταρέντζης): Μαστρογιάννης 3(1) Μαραγκόππουλος 17(01) Λαζαρίδης 5(1) Κωσταρέλλος 14, Νοίδης 12(1) , Μυλωνάς 2 , Τσιπίδης , Πέτρου, Κοθράς
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Ζλάτης): Νικολάκης 6(2) , Κονιδάρης 7(1) , Κουρής 791) , Σταυρίδης 2 , Βαρβατάκος 6 Παπαγιαννόπουλος 6(2) , Μαρκόπουλος 13 , Τσιλιμπιγκάκης 5(1), Τζίμης , Δανατζόπουλος , Σουφλέρης










Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right