menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.3.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : Πάλι μόνος πρώτος ο Πειραϊκός πήρε το ντέρμπι κορυφής και την διαφορά

Κοινοποίησέ το :



ΒΑΡΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 55-63(30-39)
Διαιτητές: Ζερβούδης Μητρόπουλος
ΒΑΡΗ (Γολέμης, Κωτσάκη) : Καρατζάς 3, Ανεμοδουράς 8 , Παπαζιάν , Μαλιάρας 2 , Βουράνης 1 Παγώνης 5 , Φουντούλης 12 Χαλικιάς 4, Κατσιούλης 5, Αγαλιώτης 4, Κατσάκος 11(1) , Γκιοβάσο
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Γιαννικάκης , Κουκιάς): Φωτόπουλος 5, Σέργης 3(1) , Ταρανάς 10(1) , Μπούζος 4, Στεφανής 18(3), Καμαράτος 6 Καρατζάς 17(2) , Παπαδόπουλος

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 57-81(34-42)
Διαιτητές : Κοτσώνης Σιαμίδης
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης): Γλαράκης 8, Κουρεβέλης, Διόγος , Ηλιαδάκης 19, Μπαμπάτσικος , Πίστης 13(2) , Λασκαρίδης , Καραγιωργάκης 9 Πετράκος 7 Τάσος , Κουτσουβέρης Παρηγόρης 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Τζημουράκας , Μανίκας 8 Κουζηνόγλου , Κουτρόπουλος 17(2), Αποστολάκης Κ 17(3) , Κουντούρης 4 , Βασιλικός 6(1), Μουκοβίνας 10(2), Αποστολάκης Δ. 11 Χρστόπουλος 2, Ψάλλης , Μέταϊ 6

ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ –ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. 51-65(36-41)
Διαιτητές :Χρηστίδης Ηλ. , Μακρής
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ (Αγγελάκης): Νικολαίδης 2, Αποστόλου 9, Δημητρέας , Πελέκης 6 , Παπαχριστοδούλου 5 , Θεοδώρου 6(1) Καλογερόπουλος 11 Μπανιώτης 8 Χειμάρας , Κοροπούλης , Δομένικος , Χαρίσης 4
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. (Φασουλόπουλος , Ματθαίος) :Κυριαζίδης , Νίτης , Γεωργακίου 11, Κοτρότσος 9(1) Σκοπελίτης 27(1), Κογιώνης 5 , Μυστεγνιώτης 5 Θεοδωρόπουλος , Δημητρόπουλος 4 , Πασχαλινόπουλος 4

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 54-43 (30-17)
Διαιτητές : Παυλόπουλος Α, Λαζαρίδης
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου): Σαρρής , Δερμιτζόγλου 3(1), Ποτσόγλου , Λαύκας , Ζέγγος 7(1) Μοσχολιός Ξυδούς 15(1), Κατσούρης 13(1), Αγγελέτος 9(1) , Ανδρουλάκης 7(1), Βασιλόπουλος , Κεράζης
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Νικολαίδης –Τσιρονιάν): Αμπατζής 6(1) , Γετιμιάν 4 Ρουμελιώτης 2 Αντωνομανωλάκης , Σεργουνιώτης , Νικολόης 7(1), Μακρινός 19(3) Σατματόουλος 5

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 80-87(38-41)
Διαιτητές : Πετράκης , Βουγιουκλάκης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Γαλέος): Πούτος 8(2) , Δουνιάς 6 , Τόμπρος Α. 9, Καβρουδάκης 10(2) , Μπουρβάνης 13, Τηγάνης 25(7) , Καρατζόγλου 9(3)
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου, Δολιανίδης) : Λόντος 3(1) , Ρήγος 9, Τιόπουλος , τζάθας 2 , Λέσι Α. 21(2) , Γεροδήμος 8(2) , Παπαδόπουλος 26(3), Ευκαρπίδης , Λέσι Λ. 5(1) , Μουλαράϊ 13(1)

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ 68-49(37-19)
Διαιτητές Αντωνόπουλος Τηγάνης
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Φειδάς8,Ριζούλης,6 , Χατζηγώγος 5 , Ουζούνης Δ. , Κώνστας 17, Σταθόπουλος 2, Ουζούνης Α., Ρούμελης 12, Κέκκης 18, Γαλάτης , Μελισσάρης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Σπανός 11, Βασιλόπουλος 9 , Γιαπούλης 5 , Αντύπας 4, Μοντζακόβσκι 16 , Κούρταλης 2 , Σταματίου 2


ΕΚΚΡΕΜΕΙ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Κυριακή 23.03 αν Aίγινας 12.00)










Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right