ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

12.1.20

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ



Α1 ΟΜΙΛΟΣ 
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 30-51
Διαιτητές:  Παπαφωτίου , Ιωάννου 
Δεκάλεπτα : 06-17, 15-25, 24-34, 30-51 
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Οικονομόπουλος,  Αντωνοπούλου) : Βόπη 10, Ρεβίδη , Κοκκίνη 2, Μπουκουβάλα , Αργυρίου 2, Λαουλάκου 2, Πιτσάκη 14(1), Καρακλή , Νασιάκου , Μπάτσκα 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Χρυσοβελίδης, Καρπετάς) :Μπαρπαλιά 17, Σωτηρίου 7(1) , Καλογήρου 8 , Καρρά 6, Ίφτι 4, Ορφανού 3, Φλεβαράκη 6 , Μήτση , Παπαδάκη , Ευσταθίου, Σακελλαρίδφου , Κωστοπούλου
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 34-51
Διαιτητές : Μπερέτσος , Στραγαλινός
Δεκάλεπτα : 05-10, 19-27, 25-34, 34-51
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Δοντάς, Τσιλιμιγκάκη): Κιούση 9, Χατζημιχάλη 10, Παπαδοπούλου 3(1) , Κιαούλια 4(1) , Μόσχου , Μάλλιαρη Μπαϊμπάκη 8 , Δαμαρτζή

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Λιαδάκης): Τσούκα 2, Γκουζέλου 17, Βόλου 2, Πλυτά , Λιώρη , Καπετάνιου 11, Μπριγκιά 2, Ντάκα 6, Ιακώβου 6, Στολίγκα 2, Μάντη 
TEΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 47-14
Δεκάλεπτα : 9-3,17-12,25-12,47-14
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Βασιλάκος): Κορδαλή 7, Τσελεπίδου, Μπάστα 2, Στυλιανουδάκη 6(2), Αγκάι 2, Λαμπράκη Δ. 11, Φλώκα 3(1), Λαμπράκη Μ. 2, Συγγρού 4,Τσαμπίρα,Τζέμη 10 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Καραπακλάς , Φωτόπουλος): Μακρογιάννη, Καραμιχάλη, Δέτση, Κούκη 8(1), Καλογεράκου, Δαρζέντα 2,Ραφελέτου, Γιαννικάκη, Ρίζου 4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟΝΑ 37-45
Διαιτητές : Πρισιμιτζάκης  , Μανιαδάκης
Δεκάλεπτα : 14-17,23-27,30-34,37-45
 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος): Καρπαθιωτάκη 7(1), Κοσμή 12(1) , Ντόχα 7(1) , Ρίζου , Ριζογιάννη 3(1) , Παρασκευοπούλου , Γρυλλάκη , Πονομαρένκο 4, Αγγελοπούλου 4,Κοταλακιδου.
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος) :  Ξενιτοπούλου 7(1),  Ναβάρο 2 , Κατσαρέα 6 , Γεβοντιάν 19(5) ,  Παπακωνσταντίνου Α. 7, Ζαχαροπούλου Δ, Κασωτάκη 4, Κοντοέ, Καζάνη , Σιδηρά .
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 26 13 13 0 746 393
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 23 13 10 3 717 631
3 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 20 12 8 4 639 510
4 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20 13 7 6 611 584
--------------------------------------------------------------------
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 18 13 5 8 540 591
6 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 17 13 4 9 651 717
7 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 16 12 4 8 466 576
8 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 13 13 0 13 403 771

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19/01/20 16.00 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
19/01/20 17.30 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 
19/01/20 18.45 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
19/01/20 19.30 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 54-50
Διαιτητές : Παπαφωτίου, Στραγαλινός
Δεκάλεπτα : 16-18, 27-23, 42-29, 54-50
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Θ. Μπούτας): Κρίτσαλου 6, Δροσωτάκη 15(3), Σπύρη, Ζεβαχιργιάν 2, Στεφάνου 16(1), Παπακωνσταντίνου 14(1), Κοντοδιού, Στασινού 1, Τραυλού.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Γ. Ρουστέμης): Μεγαλούδη 17(2), Τσίρμπα 5, Οικονόμου 4, Πέππα 3(1), Μανουρά, Μούλτση 5(1), Μαρκοπούλου 2, Τσεμπελίκου 8, Κοντού 2, Πολυζώτη, Ιωσηφίδη 4
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 63-36
Διαιτητές : Γεωργόπουλος, Τζιμινίδης
Δεκάλεπτα 18-8, 31-20, 43-26, 63-36
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας) : Σπυριδωνίδου 12, Μπρελλου 6, Νάτση 5(1), Μάναλη 12, Κολοβού Κ. 4, Αρχοντάκη 4, Ζαχαροπούλου Δ, Κολοβού Β. 4, Ιωαννίδου 12(1), Κεφαλίδου 4, Βολακακη
ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ (Γιαννόπουλος, Λινάρδος):  Κουρτέση, Τσούμπου, Καμπόλη 6, Τσουμπρη 6, Τζαβαρή 5(1), Κοκκινιώτη 3, Λαμπράκη 7, Προέδρου 9(1), Λιάσκου


ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Π. ΦΑΛΗΡΟ 51-54
Διαιτητές : Κιουλάφας, Αυγουστόγλου
Δεκάλεπτα : 08-12, 17-28, 29-39, 51-54
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ( Καραπαναγιώτη): Σταμάτη , Ανδριοπούλου 5(1) , Τακίδη 11(2), Παπαστάμου , Ραμαντάνη 11(3), Χατζημήτρου 3, Σωτηρίου , Μουζάκη 9, Περάματζη , Τρυπιτσίδου , Παπαγεωργίου 3(1) , Δρένη 9(2)
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Ζέρβα , Μέξης): Ξηνταβελώνη , Σπίνου 5, Νάτσκου 6, Βακάλη , Μασέλου 15, Ελευθεριάδου 26(5),, Γκίλια , Κωστοπούλου 2, Τριανταφύλλου , Τέκου , Κοτρώτσιου


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ 20 11 9 2 532 465
2 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 19 11 8 3 597 480
3 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 18 11 7 4 551 553
4 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 17 11 6 5 566 528
-------------------------------------------------------------------------
5 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 16 11 5 6 522 535
6 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 15 11 4 7 494 557
7 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 12 12 0 12 511 655

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
19/01/20 19.30 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ
19/01/20 19.30 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 
ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ -ΡΕΠΟ 
19/01/20 15.30 ΚΛ ΝΕΟ ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ




Δεν υπάρχουν σχόλια: