Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

13.1.20

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ



ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 77-64
Διαιτητές  :Καραβίτης , Κονταράτος , Μπερέτσος
Δεκάλεπτα : 23-13, 41-31, 59-39, 77-64
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. (Σιγλέτος, Κακαβάς): Τσακναρίδης 1, Εμμανουηλίδης 7 , Δορκοφίκης 7(1) , Ψυχογιός 12(4), Πάνος , Αγγελίδης 10, Μαλτέζος 11, Βαθρακοκοίλης 9(2) , Γεωργουσόπουλος 2, Παπαδόπουλος ,Φίλιππας Ν. 2, Μπούτος 16(1)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Σπανός , Αλεξανδρόπουλος) Γεωργόπουλος 15(3) , Τσίλαγας 13, Γκιουρτσίδης 4, Ιορδάνου 8, Κατσούλης 7(1) ,Βούτας 15(2), Τσίκας , Σολούκος , Κατσαρέας , Τσακίρης 2, Αλεβίζος , Τσιούντζιας
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΤΑΤΑΥΛΑ 92-86
Διαιτητές : Αναστασίου , Τσαχάκης , Τζιμινίδης
Δεκάλεπτα : 13-17, 40-27, 59-50, 67-67 (καν. αγ.), 82-82 (α΄παρ.) , 92-86
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης, Ρίμπας):  Συριανός 9(1) , Φωστέρης 17(2) , Μουζάκης 20 , Φωσσές 3, Δούβος 8 , Ακρίβος , Κουκουβάκης 11(3) , Νοίδης , Μαρόπουλος 11(1) , Χάϊδος 13(3)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Φαρμάκης, Μαστρογιάννης): Θεοχάρης 2, Λουλούδης 3(1) , Βεληζιώτης 23(2) , Θαλασσινός 5(1) , Μπίρμπας 19, Κόκκινος 1, Καλούδης 14(2) , Λάβαρης 3(1) , Χουλιάρας 2, Χασάπης , Μακρυγιάννης , Μελισσουργός 2

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  – ΠΟΡΦΥΡΑΣ 77-63
Διαιτητές : Πηλοίδης Αν. , Γεράνιος, Χρόνης
Δεκάλεπτα : 22-23, 40-37,61-56, 77-63
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (Παύλος Κεφαλίδης) Γεωργιάδης 21(3), Τσιπίδης 5, Ιωακειμίδης 2, Τσιγγενόπουλος 7(1) , Λαμπρόπουλος 7(1) , Μούτσα 9(1) , Παπαφωτίου 3(1) , Βλασσόπουλος 20(2) , Τζαγγαράκης , Περσίδης 3(1)
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Λειβάδης) Οικονόμου 8(2) , Θεολογίτης 2, Γιαννόπουλος 11(3) , Γουρδομιχάλης , Λοϊζίδης 1, Φωτόπουλος 11, Λεκάκης 2, Κωνσταντίνου 2, Συμεωνίδης 7 , Παπαργυρόπουλος 18(2)
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 56-74
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Ασλανίδης , Σίμα
Δεκάλεπτα : 15-22, 30-37, 49-58, 56-74
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας, Κωνσταντώνης): Παπάζογλου 13, Σμυρνής 6(2) ,Καραγιώργης 2, Ιμαριάγκμπε 8, Λάμπρου 7, Παπαζαφειρόπουλος 5, Κολιούλης 6 , Τσιμπούκης 8(1) , Μαυρομανωλάκης 1, Καραγιάννης

ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ (Χαριτάτος , Φαραώ): Υφαντόπουλος 2, Κούτρας 7(1) , Πλατής 17(2) , Γκίκας 3(1) , Παπαδημητρακόπουλος 11, Καπέτσης 7(1) , Δάνα 20, Αντύπας , Ρούσσος 7 Καραχάλιος , Σκαλούμπακας , Σάννης
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 72-76 ΠΑΡΑΤ. 
Διαιτητές : Κιουλάφας, Καλαρέμας, Γερουλάνος
Δεκάλεπτα : 16-20 , 46-28 , 49-45 , 58-58 , παρ. 66-66 , 72-76 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ( Σίμος, Δολιανίδης ): Δέλλιος 2, Ντόσκορης11, Γεράνιος 15(2), Γιαμπάνης  10, Κατσούρης 17(2), Νικολαϊδης 7, Ζενέλι 4(1), Κιούσης 1, Κρεμαστούλης 5(1), Κολοφώτης, Κατσογιαννης.
Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ( Παπασπυριδάκος, Φειδάς ): Γεωργούλης 29(3), Τσεπαπαδάκης 4(1), Μούκας, Κουζινόγλου, Καραλής 8(), Σιμόπουλος 12, Κυριακόπουλος  6, Μπολουδάκης 1, , Κούκουρας 16(2)

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 84-81 
Διαιτητές : Παπαφωτίου , Αυγερινός , Γεωργόπουλος 
Δεκάλεπτα : 26-14, 49-41, 62-54, 84-81 
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Παππάς): Λύτρας 12(2) , Αρμανίδης 22(3) , Σαγρής , Καρελάς 4(1) , Καρλάφτης 3(1) , Πεζιρκιανίδης 6 , Καμπούρης 11, Καλής 11(1) , Λουτριώτης 15(2), Τσελέκος, Μωυσίδης , Κατσίπης 
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Θάνος, Νίκας): Μπογδανίδης 8, Καβελλάρης Ηλ. 3(1) Σέττος 12(2) , Αρκουμάνης 15(2) , Λαμπρόπουλος 7(2), Φιλίππου 18(1) Κασπαριάν 2, Sαράκης, Δήμου, Σαμουλαδάς , Χατζημιχάλης 9, Καβελάρης Ι. 7 
ΠΕΡΑΜΑ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. 76-51
Διαιτητές : Κηπώσης , Αντωνέλου , Μέλης 
Δεκάλεπτα : 23-09, 42-23, 67-36, 76-51
ΠΕΡΑΜΑ (Ρουμπελάκης , Πασαγιάννης): Θωμάς 13(1) , Τασόπουλος 9, Γουρνάς 6, Γρύλλης 10, Ιωάννου 11(1) , Κατσικάδης , Δαουτάκος 6 , Τράμπαρης 13(3) , Μπακογιάννης , Κετέμα , Παρασκευόπουλος 2, Πετράκης 6(2) 
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. (Τσιτσόπουλος,Χότζα ): Κολοβέρος 4, Χόρτσας 8(1) , Αρμάος , Καρούτας 3, Μακρυνιώτης 3(1) , Γιαννακόδημος 3, Μανωλάκος 7(1), Ντεφούδης 4, Πατουλίδης 2, Πουλιανός 2, Αντωνούσος 4, Υμέρι 11 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 24 12 12 0 986 710
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 21 12 9 3 853 775
3 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 20 12 8 4 937 875
4 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 20 12 8 4 893 773
5 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 20 12 8 4 877 798
6 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ 19 12 7 5 834 803
7 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 18 12 6 6 847 801
8 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 17 12 5 7 800 822
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17 12 5 7 838 842
10 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17 12 5 7 785 854
11 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ 16 12 4 8 813 928
12 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 15 12 3 9 754 884
13 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 15 12 3 9 771 877
14 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 13 12 1 11 768 1014
Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ Α΄ ΓΥΡΟΥ 
20/01/20 21.45 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
20/01/20 20.00 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 
20/01/20 21.45 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
20/01/20 21.30 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
20/01/20 20.00 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 
20/01/20 21.00 ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
20/01/20 21.00 ΚΛ ΣΕΦ Β ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια: