menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.3.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 05.03.17)

Κοινοποίησέ το :



ΚΥΡΙΑΚΗ 5.03.17

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ 
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 12.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΠΕΡΑ ΑΟΝΑ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΡΓΥΡΗ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 16.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ Β 11.30 ΕΝ ΦΙΛ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ ΣΥΝΔ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΟΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 13.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΕΚΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΒΑΡΗ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΠΑΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ - ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΣΙΜΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ 
ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.15 ΠΕΡΑΜΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΕΡΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΟΚΚΟΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right