menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.3.17 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-Α.Ο.Ν.Α. 53-45
Διαιτητές : Γαρίνη, Τσαλίκης
Δεκάλεπτα : 13-13, 29-26, 46-32, 53-45
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Κουτσοδήμου 4, Τσελεπίδου 1, Σπύρη 2, Λαζάρου 11, Ζεβαχιργιάν 9(3), Νιάρχου, Δροσωτάκη 11(1), Γουλουμή 4, Πούλη 9, Ιωαννίδου 2.
Α.Ο.Ν.Α. (Χρυσοβελίδης): Κιουρτζίδου, Παναγιωτονάκου 5(1), Ζαχαροπούλου 2, Καλογεροπούλου 16(1), Αργυροπούλου 2, Χατζόγλου 8, Λύρου 8(1), Παπακωνσταντίνου Δ., Παπακωνσταντίνου Α. 4.

ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ 49-65 (27-38
Διαιτητές : Παπαγεωργίου, Ιερωνυμάκης
 Δεκάλεπτα : 11-23, 27-38, 41-55, 49-65
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής): Αράμπαλη 10 , Πετροπούλου 5(1), Καμπόλη 8(1), Μπεθάνη , Τσίρμπα 14(1), Κοτσώνη Γιαννικάκλη , Κοκκινιώτη , Τζαβαρή 4 , Φαρμάκη ,Λιάσκου 2, Παπανικολάου 6(2)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αράπης Βαννού): Ρωκά 2 , Λιβανού 4, Βροχίδου 3(1), Ρούτση 6 , Μάλαμα 6(2), Καρελά , Καψοκόλη 12, Κουταλιανού15 , Οικονομάκη Κ. 6 , Οικονομοπούλου 9(1) , Φακίρη , Οικονομάκη Ζ. 2
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 68-42
Διαιτητές :  Κουράντης Νικολοπούλου
Δεκάλεπτα : 22-16, 35-28, 48-34, 68-42
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Αράπης Βαννού) : Ρούτση , Χαραλαμπίδου 1, Μπουντούρη 18(1) , Μεγαλούδη 14(4) , Μούτσα 4, Τζαφέστα , Πέππα 9 , Παντέλη 5, Γουργιωτοπούλου 6(2) , Γιαννακούλια 11
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Φουντής, Κουκιάς): Καρακούση 9(1) , Πύρρου 2, Κούκη 4, Βουδούρη , Πιτσάκη 19 , Ραφελέτου 2, Δαρζέντα  6 Αδάμ

ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 20-76  
Διαιτητές : Τζίμης , Χρόνης
Δεκάλεπτα : 06-17, 08-36, 14-60, 20-76
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου):  Γκοτσούλια 2, Περπερίδου 5 , Μπόγρη Μ. 2 , Σοφιανού2 , Παπασωτηρίου 1, Λούβαρη , Ξυροτύρη 3(1) , Μπόγρη Μ.Μ. , Τζουρά
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καραγάνης): Μπαρμπαλιά 4, Χατζή 8 , Σωτηρίου 3, Μοσχονά 5 , Καλογεράκου 7(1) , Τσαχάλη 6(2) , Λαουλάκου 9(1) , Σιτζάνη 10, Καρρά 5 , Τσουμπρή 4, Φλεβαράκη 3, Τζινλή 12

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -54-48
Διαιτητές : Γαρίνη , Μαυρέλης
Δεκάλεπτα :  11-14, 20-28, 34-34, 46-46(καν. αγ)  53-45(παρ.)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος , Κλαδούχου) :Καρπαθιωτάκη 18 Κοσμή 6(1)  , Ντόχα , παντελακάκη 3, Ριζογιάννη , Μανιάτη Γρυλλάκη 6(2) , Μπαξεβάνη Πονομαρένκο , Αγγελοπούλου 4, Μαρσίντα 17(2)
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μπούτας , Σταυρακόπουλος) :Παίδα 5 Μεσσίνη 6(2) , Μανουρά Ζ. 3, Μανουρά Ε. 12, Καραγιαννάκη 20(1) , Γεωργίου , Πλιάτσικα 2 , Ξένου 
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ -ΒΑΡΗ 25-50
Διαιτητές : Αρφαρά , Μαίμου
Δεκάλεπτα : 08-15, 14-34, 18-39, 25-50
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Καραγιάννης): Μοσκόβη , Κουρμπέτη 6 , Αυγουστόγλου 8 , Τσοπανέλη , Δρένη 1, , Μαρμαρινού 2, Μεγαλούδη 8(1) , Καραπαναγιώτη 2
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Δημοπούλου , Λιόση , Κρίλη 9, Δημέλη 10, Βρυώνη 4, Νάκου 2, Αδαμάκου 4,  Καβαλέγκα 3(1) , Καρυδάκη 5(1) , Καραμέτου Σ. 4, Μπιλάλη 5
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 59-51
 Διαιτητές : Μαίμου , Ανδρεόπουλος
Δεκάλεπτα : 19-09, 35-21, 41-39, 59-51
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Δοντάς):  Χατζηχαραλαμπίδου 17, Γκανά 13, Κίκη, Χέλμη- Ρέππα 5(1), Μούγιου , Μπούλντα , Αγγελετάκη 5, Λέκα 8, Ρεβίδη , Μεμίνι 11 (1)

ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Μέτος , Καραπαναγιώτη): Γιουργή Ε , Ανδριοπούλου , Τακίδη 12 (2) , Γιουργή  Δ. , Ραμαντάνη  6(2) , Μασέλου 24(1) , Σωτηρίου 2, Πέππα 1, Τσαπαρίκου 2, Παπαστάμου 4, Μυστέκια , Τριπιτσίδου 


                             ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
36
19
17
2
1118
836
2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
35
19
16
3
1059
804
3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
35
19
16
3
1318
827
4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
32
18
14
4
936
699
5
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
31
19
12
7
912
884
6
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
30
19
11
8
1008
874
7
ΑΟ ΒΑΡΗΣ
29
19
10
9
859
849
8
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
28
19
9
10
963
1021
9
ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ
26
18
8
10
747
847
10
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
22
19
3
16
729
976
11
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
20
17
3
14
788
936
12
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
20
17
3
14
715
902
13
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ
18
14
4
10
709
908
14
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ
18
18
1
16
1
581
1079







Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right