menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.2.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 19.02.17)

Κοινοποίησέ το :


ΚΥΡΙΑΚΗ 19.02.17


ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΕΡΑ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ




ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ 
ΚΛ ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Π Α 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 


Π-Ε Β 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ ΒΑΡΗ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β ΚΑΡΑΪΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε ΤΖΙΜΗΣ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Ε ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Ε ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

Γ΄ΠΕ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ Π ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 11.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΕΦΗΒΟΙ (2) 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Β ΚΑΡΑΪΣ 20.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right