menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.2.17 από isaak

Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :




ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 54-26
Διαιτητές :  Μαυρέλης , Πλαχούρας
Δεκάλεπτα : 17-05, 24-15, 48-21, 54-26
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ (Παναγιωτόπουλος): Παπαδοπούλου , Μιχαλοπούλου , Χαραλαμπίδου 10, Γιαννακοπούλου 8, Μπαλωμένου 6, Πάγγου 5(1) , Μόκα  5 , Μαχαίρα , Κονόμη 8, Μούτσα 11, Χαρούνι , Παπακώστα 1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος): Μαρούδα 5, Σταμπουλόγλου 6(2) , Τριμερίτη , Ρίζου 4, Μπρανίστε , Βάβουλη , Χαλικιά 5(1) , Κουπά , Μήτση 2, Πετράτου 4

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 31-58
Διαιτητές : Μαυρέλης Καρύκας
Δεκάλεπτα : 06-04, 13-17, 17-38, 31-58
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. (Φατούρος ): Κρικέλα , Αρτεμοπούλου 2, Παπαγεωργίου 6, Βλάχου 2, Δίμτσα 5(1) , Παγώνη Δ. 4, Παγώνη Γ. 3, Σαρίδη , Ευαγγελίτση 5, Λειβαδάρα 4, Σταθά
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Παπαναστασίου ): Μπουρσούκη , Ρήγα 2, Τζιούτζιου 17(4) , Βώλου 3(1) , Τσίρκα 4, Κρητικοπούλου , Ρούτση 19(2) , Προέδρου 10, Τάραμα 3(1)  

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 25-57
Διαιτητές: Τσαλίκης, Χρόνης
 Δεκάλεπτα : 7-18, 16-36, 19-47,25-57
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Κότσιφα): Δαμιανίδη 2, Λυμπέρη Α. 7, Ιωάννου, Λυμπέρη Γ., Νικολάκη, Κεκλίκογλου 2, Μωραϊτη, Διαμαντοπούλου, Ανδρικοπούλου 4, Καλογερία 7, Μπουντούρη 3, Καβούνη. 
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.(Λειβάδης): Παπαδοπούλου 2, Καρακασίδου 21(1), Κιαουλιά Μαλ.6, Καραπατάκη 4, Κιαουλιά Μαρ.4, Καλαφάτη , Κοντραφούρη 11, Παπαμιχαήλ , Χατζηλεοντή 9, Τζιλιάνου ,Διακάκη, Μπαιμπάκη.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 45-58

ΠANEΛEYΣINIAKOΣ -ΦOINIKAΣ 52-26
Διαιτητές :Πέππας Δ. Πέππας Γ.
Δεκάλεπτα :16-7,27-12,35-16,52-26
ΠANEΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Pουστέμης) Tσάλου 4,Γουργιωτοπούλου 11(1),Στοτσένη  1, Mεγαλούδη  7(1), Iωσηφίδη 4, Kοκαλάρα 2, Πέππα  9(1), Λούκου 4,Kόντου  6, Mαρούγκα  2,Πόγκα 2 ΦOINIKAΣ(Bροχίδου ) :Kαπμπάρδη  4,Γεωργίλη  4,Παρασκευοπούλου  9, Pήττα  2, Ξεπατεράκη ,Mπελεγρή  2,Mόσχου  5

ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 17-63
Διαιτητές: Σίμα, Καρούντζος
Δεκάλεπτα : 02-21, 10-31, 12-45, 17-63
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Καρπέτας) Κουκουλιτάκη 6, Ξενιτοπούλου 1, Ρετσινά Σ., Μενέγα 1, Κατσαρέα 2, Μαρκολέφα, Ρετσινά Ζ., Καπετανοπούλου 2, Μπογά, Παπαιωάννου, Κασωτάκη 5.
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Παναγόπουλος) Σεχάι, Μποσγανά 18, Καραγκούνη 4, Έγγελη 4, Κουλουρή 7, Σιγούρου 2, Βλαχονάτσιου 6, Τζανέτου 6, Γρηγοροπούλου 10, Μυστικού 2, Καρκακέλα, Μπαγντασαριάν 4.


                            ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
36
18
18
0
0
1204
592
2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
33
18
15
3
0
938
670
3
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
32
18
14
4
0
938
753
4
ΙΚΑΡΟΣ/ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
31
18
13
5
0
893
770
5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30
18
12
6
0
1082
714
6
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
27
18
9
9
0
733
813
--
-----------------------------------------------
7
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
25
18
7
11
0
924
968
8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
25
18
7
11
0
739
875
9
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
24
18
6
12
0
761
836
--
-----------------------------------------------
10
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24
18
6
12
0
741
826
11
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
19
18
1
17
0
444
975
12
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
17
18
0
17
1
461
1066

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right