menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.2.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 12.02.17)

Κοινοποίησέ το :

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/17 

ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 12.30 ΠΕΡΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝ 09.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΟΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΛΛΑΚΗ ΛΕΚΟΥ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 09.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΕΚΟΥ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΙΡΑ ΜΟΣΧ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΛΛΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΟΒΗΛ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. Α Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΒΑΡΗ  ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΗΝΑΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΜΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

ΠΑΙΔΕΣ  Α 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ  

ΕΦΗΒΟΙ  Α ΕΞ ΑΝΑΒ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤΑΚΗΣ) 22.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΚΚΟΣΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ   IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΚΑΡΥΚΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
NEO KΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. Π Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Γ2 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Γ2  ΣΙΜΑ  ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ2 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ 14.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ -

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right