menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.2.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 11.02.2017)

Κοινοποίησέ το :



ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-17 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν., ΣΜ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΤΡΑΠΕΖ 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΓΛΥΦΑΔΑΕΣ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 13.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ/. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 15.30 ΠΕΙΡΑίΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟΝΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Α ΣΙΜΑ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΙΡΑ ΜΟΣΧ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ XΡOΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
-------------------------------------------
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Β1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Β2 ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β2 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Β2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗ Β2 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β2 ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ  Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β  ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΚΛ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ  Γ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right