menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.2.17 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  56-50 ΠΑΡ. (K.A. 50-50)
 Διαιτητές : Kαρακωνσταντόπουλος , Kοκκόσης
Δεκάλεπτα : 6-12, 21-20, 34-36, 50-50 (K.A.) 56-50παρ.
 AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Mπούτας Σταυρακόπουλος):  Παίδα 8, Mεσσίνη , Mανουρά Xαρά 8, Mανουρά Eλ.  13, Σταμάτη , Kαραγιαννάκη 14, Πλιάτσικα  7(1), Ξένου  4, Παπακωνσταντίνου  2.
 ΠHΓAΣOΣ KOPYΔAΛΛOY (Φουντής, Kουκιάς): Kαρακούση , Πύρρου  4, Kούκη  5(1), Λούκου  11, Πιτσάκη  14(1), Pαφελέτου  4, Δαρζέντα  12
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 60-82
Διαιτητές: Πέππας Δ. Κοκκόσης
Δεκάλεπτα : 15-29, 18-57 , 32-75, 60-82
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Σώχος) : Πέππα 9(2) , Ολυμπίου 3(1) , Μπουντούρη 9(1) , Μεγαλούδη 3(1) , Τζανέτου 1, Μούτσα 2, Ρούτση , Πααντελή 6 Ευαγγελίτση 6 , Γουργιωτοπούλου 2, Καραπατάκη , Μόκα 19(2)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αράπης Βαννού): Ρωκά 5(1) , Λιβανού 13, Βροχίδου 3(1) , Μάλαμα 12(3) , Καρελά 6 , Καψοκόλη 14, Κουταλιανού 14, Οικονομοπούλου 13(1) , Μόσχου 2, Ρήττα , Γεωργίλη
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟΝΑ 39-53
Δεκάλεπτα : 04-12, 17-23, 24-37, 39-53
Διαιτητές : Μέλης Τζίμης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος):  Κούπα , Καρπαθιωτάκη 6(1) , Κοσμή 9(1) Ντόχα 2, Παντελακάκη , Ριζογιάννη 2, Μανιάτη 2, Γρυλλάκη 1, Πονομαρένκο 6 , Αγγελοπούλου 3, Μαρσίντα 8(1) Χατζηδιάκου
ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης Νικάκης) Κιουρτζίδου , Παναγιωτονάκου 2, Ζαχαροπούλου 1, Ναβάρο 2 , Καλογεροπούλου 13 Αργυροπούλου , Ψυλλάκη 4 Χατζόγλου 14, Λύρου 11(1) , Ιωάννου , Κιπ , Παπακωνσταντίνου Α. 6   
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 48-38 
Διαιτητές :  Μέλης Τζίμης
Δεκάλεπτα :  14-14, 27-24, 41-35, 48-38
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Κάργιανης)  : Μοσκόβη , Κουρμπέτη 10  , Αυγουστόγλου  13(1),  Τσοπανέλη , Δρένη 7, Μαρμαρινού  2,  Μπρονιζέφσκα , Μεγαλούδη  13(2) , Ζήκα 3

ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου ): Γκοτσούλια 6, Μπακομήτρου Ηρ. 1,  Μπακομήτρου Ουρ. Μπόγρη Μ. 10,  Παπασωτηρίου 15, Τζουρά 4, Λούβαρη , Περπερίδου , Βέργη Στουραίτη Σοφιανού 2,  Μπόγρη Μ.Μ. 
Προφήτης Ηλίας Φιλοθέη 


ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ. 52-38
Διαιτητές : Τσαλίκης, Ησαΐογλου
Δεκάλεπτα : 11-8, 26-18, 43-27, 52-38
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Χλιαουτάκης): Αρχοντάκη 4, Δροσωτάκη 16(4), Σπύρη 4, Λαζάρου 13, Ζεβαχιργιάν 5(1), Κουτσοδήμου 5, Καλοβυρνά, Νιάρχου, Γουλουμή, Πούλη 5, Ιωαννίδου.
ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ. (Μέτος, Καραπαναγιώτη ): Γιουργή  Ε., Ανδριοπούλου 6(2), Τακίδη, Γιουργή Ο., Ραμαντάνη 8(2), Μασέλου 16, Πέππα, Τσαπαρίκου 6, Παπαστάμου 2, Τρυπιτσίδου
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 45-47
Διαιτητές : Παπαγεωργίου , Ανδρεόπουλος
Δεκάλεπτα:  10-22, 26-28, 33-34 , 45-47
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Ζαβαντής ) Πετροπούλου 6 Καμπόλη 5(1) , Μπεθάνη , Τσίρμπα 15 , Κοτσώνη 6 , Γιαννικάκη 2 , Τζαβαρή 6 , Λιάσκου 2, Παπανικολάου 3(1)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καραγάνης) : Μπαρμπαλιά 8 Σωτηρίου 8(2) , Μοσχονά 2, Τσαχάλη , Λαουλάκου 12(2),  Σιτζάνη 4, Καρρά 4, Τσουμπρή 5, Φλεβαράκη 4, Τζινλή 

ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΒΑΡΗ 44-52
Δεκάλεπτα : 11-08, 20-22, 30-37, 44-52
Διαιτητές : Πέππας Δ. , Χρόνης
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ( Δοντάς) Χατζηχαραλαμπίδου 8 Γκανά 14, Κίκη 4, Λέκα 6, Ρεβίδη 2 , Μεμίνι 10(1) , Μούγιου , Ξαγοράρη , Αγγελετάκη

ΒΑΡΗ (Κωτσάκη) : Δημοπούλου , Δημέλη 14 , Μπιλάλη 13(1) , Λιόση 4, Καραμέτου Στ. 6 , Καραμέτου Χ. 8 , Κρίλη 5, Μέξη 2, Βρυώνη , Καβαλέγκα , Νάκου 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right