menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.1.17 από isaak

Γ΄ΑΝΔΡΩΝ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :


ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 48 58
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 54 69
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 51 62
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 57 60
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO 68 71
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 59 35
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 56 53


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 27 14 13 1 920 837
--
2 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 26 14 12 2 814 700
3 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 24 14 10 4 821 755
4 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24 14 10 4 876 805
5 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23 14 9 5 908 764
--
6 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 23 14 9 5 848 801
7 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 22 14 8 6 832 838
8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 20 14 6 8 821 887
9 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 19 14 5 9 770 808
--
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 19 14 5 9 802 833
11 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 18 14 4 10 803 879
12 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 18 14 4 10 797 835
13 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17 14 3 11 748 798
--
14 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 14 14 0 14 703 923


Ο.Κ..ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  54 – 69
Διαιτητές: Πέππας Δ.,  Ιερωνυμάκης
Δεκάλεπτα: 15 – 9, 27 – 36, 36 – 53, 54 – 69.
ΟΚΕ(Ζαβαντής): Λιώρης 3(1), Μαρούγκας, Κωνσταντώνης, Γουναράς 13(3), Δασκαλάκης 11, Αρβανίτης 11, Δούκας 2, Παρμαξίδης 2, Δρούγος, Λιούλης 12, Κουρίλας,  Φέιζο.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. (Αδάμ, Φράγκος): Φύτρος 7(1), Λόης 11, Τσεπαπαδάκης 6, Μωυσίδης, Βλάχος 12(2), Διαμαντής 8(2), Μακρυγιάννης 14(3), Παππάς 4(1), Κανίνης 2, Μενιουδάκης 2, Κακαλής 2, Ρόζος .    
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  59-35
Διαιτητές : Μαυρέλης Μαίμου 
Δεκάλεπτα : 18-16, 33-21,47-30, 59-35
ΑΣΗ (Γκρόρος , Καρατράντος):  Φειδάς 6, Χατζηγώγος  , Κουνένης 8(2), Κουτρόπουλος 18(3), Κασβής  1, Πετς  6, Μπάκας  2, Αρβανιτάκης  16(4), Κουρμουσάς , Γραικούσης , Ουζούνης 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος) Παπαϊωάννου, Στεφάνου 7, Ταράμπολας , Νερούτσος  6, Λαγός 3, Λάσκος  5, Παππάς, Καρράς 12, Λιαδάκης , Δημητρόπουλος, Ξανθόπουλος , Λιάσκος  3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. 57 - 60
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Χρόνης
Δεκάλεπτα :16-14, 33-31, 44-49 57-60
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Σολωμός Νικολαίδης ): Ταρανάς  8 Γεραμάς  , Γιαννακόπουλος 4(1), Μινόγιαννης 6, Κωνσταντίνου 2 Μπρουτσόα  , Μίζης  10 Κραββαρίτης  13(1),  Αγρίμης 3(1), Δανιάς 6(1), Κρεμαστούλης  5(1), Αποστόλου

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς , Γκόγκογλου ) Αντιπάτης 13(1) , Μπακάλης , Σέργης , Χοχλιδάκης 14(2) , Κουτσουμπάκος  8, Ρίπης 1 , Στεφανής 3(1) , Κωνσταντόπουλος 17(1) , Παπαδόπουλος 4 Ρενιέρης , Αντωνόπουλος , Γεώργαρος 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   51-62 
Διαιτητές:  Σκαλτσής Τερζής
Δεκάλεπτα : 17-16, 21-30, 28-44, 51-62
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής):  Διγενής 4, Αναγνωστίδης , Κασκάνης 17, Αθανασιάδης 3(1) , Καλούδης Ν., Ελμάσογλου  4, Βάγιας , Σίνας 9(1) , Παπαματθαίου 2, Κοτζαγεωργίου 12(2) , Φριτζ

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης): Κλάδης Αν. , Μωραίτης  14(1) , Σέϊφερ 21(3) , Αρφαριώτης 7(1) , Φιλιππάκης 4, Ψημάδης 4, Κάππος Δ. 8, Παπανικολάου , Τσουρουπάκης , Ζούπας Αν. 4, Ζούπας Αλ. , Μπαλτούκας 
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ  68-71 
Διαιτητές : Πέτρου Δαγκλής Ηλίας
Δεκάλεπτα : 12-21, 35-34,45-56,68-71
APHΣ ΓΛYΦAΔAΣ (Ξαγοράρης , Oικονόμου): Παυλάτος 2, Βασιλάτος 13(4) , Nινόπουλος 9(1), Λευκαδίτης 2,Σκαρίμπας 7 ,  Σπονδυλίδης 3, Σταυρίδης 10(1) , Πιτυκάκης 2, Σκούταρης , Μωραίτης , Παπαδημητρίου 20, Σκλάβαινας .
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Θανόπουλος): Παπαδάτος 5, Πανάγος 3, Κουτσαύτης 17(3) , Μαρκοζάνης 13, Αναστασόπουλος 2,Αρβανίτης ,   Βόμβας 13(2), Παγώνης 16(1), Βατίστας , Κοιλάκος , Παπαδάτος Σ. 2

ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΛΙΘΕΑΣ 56-53
Διαιτητές : Ραχιώτης , Ορφανός
Δεκάλεπτα : 15-10, 27-25, 41-31, 56-53
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής):  Πέτρου 2, Ασημακόπουλος 4 , Μπακούρος 12(2) , Παππάς  , Τσάβαλος 2, Γεωργιάδης , Μαλτίδης  , Καρτάλος 18(3) , Αποστολίδης 3(1)  , Αλά 2, Καλούδης 6, Μελκονιάν
AETOΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας):  Mυλωνάς 11(1), ,  Βασδέκης 3 ,  Tάγκας , Nατσίδης , Κοζομπόλης 9  ,  Kαραϊσκάκης  M. 8, Kυπριτίδης 7 , Kαραϊσκάκης  E.15(3) ,Φιλίππου , Παναγόπουλος .

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right