menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.1.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 28.01.2017)

Κοινοποίησέ το :




ΣΑΒΒΑΤΟ 28.01.17

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Α ΣΙΜΑ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΟΡ Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΚΟΡ Β1 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΡ Β1 ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕ΄ΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΙ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β2 ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΕΡΜΙΔΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΡ Β2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΑΛΠΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ - ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β2 ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

Π-Ε Β 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 20.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 


ΕΦ Α 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 14.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΓΑΡΙΝΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 


Π-ΕΓ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΊΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΜΙΝΙ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΙΜΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 13.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΕΡΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 11.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΤΑΤΑΥΛΆ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡ ΤΡΑΠΕΖ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΊΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right