menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.11.16 από isaak

📆 Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 01.12.16 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/12/16

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ  01.12.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/12/16. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
ΠΕΜΠΤΗ 01-12-16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02-12-16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΛΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ, ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΡΑΠΤΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09-12-16 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00



ΣΑΒΒΑΤΟ 03.12.16 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
AN. ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 10.00 ΠΕΡΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 11.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ΄ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡΥΣ Κ ΤΡΑΠΕΖ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΧΡΟΝΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Α ΡΕΝΤΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΛΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΑΝΑΛ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΒΑΡΗ  ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΕΦ Β ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ. ΠΕΡΑΜΑ ΕΦ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Π Γ1-2  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦ Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Γ1-2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΕΡΑΜΑ Π Γ1-2 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝAΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π Γ1-2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π 3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ
ΑΜ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π 3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.12.16
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝΔ 10.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠANIΩΝΙΟΣ  ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΧΑΪΜΑΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΡΑΜΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΑΡΟΖΑ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΟΝΑ ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΟΒΗΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ ΧΡΟΝΗΣ  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ  ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΥΚΚΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ Π Β ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΑΡΦΑΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΑΡΦΑΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
-----------------------------------------------------
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
2ο ΓΚΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2ο ΓΚΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Π Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Ε Γ ΜΑΙΜΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 05.12.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΟΥΣΤΑΠΑΣΙΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ   ΠΛΙΑΚΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΑΣΟΛΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΒΑΡΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣς ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑ., ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΤΡΙΤΗ 06.12.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΠΟΝΤΑΣ  ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΟΝΑ Π ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ Ε ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΣΙΔΕΡΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΠΛΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΓΡΙΒΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε ΚΟΛΛΙΑΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄Γ΄
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ. 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 07.12.16
Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΑΡΥΚΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ. ΓΑΡΙΝΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ

Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 08.12.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΓΡΙΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΄ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 22.00 ΑΟΝΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09.12.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ  ΑΧΙΛΛΕΩΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΑΡΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right