menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.10.16

Το πρόγραμμα της Κυριακής (23.10.2016) με αγώνες Α Γυναικών, Δ Ανδρών, Α,Β,Γ Παίδων - Εφήβων




ΚΥΡΙΑΚΗ 23.10.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΒΑΡΗ 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 
ΕΣΚΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΟΒΗΛ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 
ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ


ΠΑΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 


ΑΝΔΡΕΣ Δ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ 
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 

ΚΛ. ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ζ
ΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε 
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΊΜΑΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π 
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π 
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ 

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π 
ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ Π 
ΜΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΦΑΟΥΛΗΣ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗ Ε 
ΜΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΡΝΗΣ Π 
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π  
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ, ΔΗΜ Ε 
 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε 
ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ 


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right