menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.10.16 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :



ΑΟΝΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 66-50
Δεκάλεπτα 20-14, 35-22, 49-36 , 66-50
Διαιτητές : Φραγκιαδάκης Χρόνης
ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης , Νικάκης) : Κιουρτζίδου 4Παναγιωτονάκου 12, Ζαχαροπούλου 2, Ναβάρο, Καλογεροπούλου 7 , Παπακωνσταντίνου Α. 20, Κεχαγιά 2, Χατζόγλου 13(1) Λύρου 6 , Κιπ, Χασάν- Καλαϊτζίδου , Αντωνιουδάκη
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Φουντής , Κουκιάς): Καρακούσα , Πύρρου 4, Κεφαλά , Βουδούρη , Λούκου 2 , Κολοβού Κ. 13(1) , Κούκη Α. 9(1) Πιτσάκη 18(1) , Κολοβού Β. , Ραφελέτου, Αδάμ 2, Δαρζέντα 2  ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ –ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 50-47
Διαιτητές : Γερουλάνος , Πέππας
Δεκάλεπτα : 12-14, 24-24, 33-40, 50-47
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Διαμαντής) Πετροπούλου 11(1) Καμπόλη 9(1) , Ρούτη , Τσίρμπα 8, Κοτσώνη 5(1) Γιαννικάκη , Τζαβαρή 9 , Λιάσκου 3, Παπανικολάου 5(1)
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ (Λορέντζος) :Γκοτζούλια Μπακομήτροιυ Ηρ. 6(1) , Μπακομήτρου Ουρ. , Μπόγρη Μ. 5, Παπασωτηρίου 15, Λούβαρη , Βασιλακοπούλουν 7 , Ουκτεμπόρ 14
ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  32-48
Δεκάλεπτα : 07-13 , 13-23, 19-36, 32-48
Διαιτητές : Τσαλίκης , Τζίμης
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Κοιλάκου) Κοτσάνη 16(1), Ρουμελιώτη, Κίκη, Μούγιου, Πολλάκη 1, Χέλμι- Ρέππα 4, Τσιρωνά, Ανβάρ 1, Αγγελετάκη 3 ,Λέκα 2, Χαλαρή, Μεμίνι 5.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καραγάνης):  Μπαρμπαλιά, Καλογεράκου, Σωτηρίου 7,Μοσχονά 4,Χατζή 2,Τσαχάλη 17(5), Φραντζεσκάκη, Σιτζάνη 2,Καρρά 9, Τσουμπρή 3, Φλεβαράκη  2, Τζινλή 2.
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - ΦIΛOΘEH MAΓOYΛAΣ: 48-44
Διαιτητές  :Kούλης  X., Kούλης  K.
Δεκάλεπτα: 9-16, 27-20, 37-32, 48-44
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Mπούτας , Σταυρακόπουλος ): Mεσσίνη , Kοντογιώργου , Παίδα  4, Δάνδολα  1, Mανουρά X 6, Mανουρά  Eλ.  11, Σταμάτη 2, Kαραγιαννάκη 17(3), Παπακωνσταντίνου , Γεωργίου 5(1), Πλιάτσικα  2, Ξένου  ΦIΛOΘEH MAΓOYΛAΣ (Mέτος Καραπαναγιώτη  ): Aνδριοπούλου  4(1), Kαζιάνη , Tακίδη 2, Γιουργή , Pαμαντάνη 17(5), Πέππα, Σωτηρίου  3, Mιχαήλ  7, Tσαπαρίκου Γ. 11(1), Παπαστάμου , Mυστέκια

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ  60-31
Διαιτητές :Κουράντης Χατζάρας
Δεκάλεπτα :12-07, 29-18, 45-23,  60-31
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (  Κλαδούχος Κλαδούχου): Καρπαθιωτάκη 4, Κοσμή 9(3) Χατζηδιάκου , Παντελακάκη 7, Ριζογιάννη 8 , Μανιάτη 2, Γρυλλάκη 6 , Μπαξεβάνη 2, Πονομαρένκο 6 Μαρσίντα 16(3)
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Αναστασίου): Πολυζώτη 2, Κουρμπέτη 4, Μοσκόβη , Στεντούμη , Σδρένη 6 Μαρμαρινού 7, Μαλτεζάνου 2, Αυγουστόγλου 5, Δρόσου , Κουντεμάνη 2 Μανθοπούλου 3 


ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ 64-54 
Διαιτητές: Σκουλαρίκης, Δαγκλής
Δεκάλεπτα :17-9, 28-19, 48-34, 64-54
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Χλιαουτάκης): Αρχοντάκη 7(1), Δροσωτάκη 6, Σπύρη 2, Λαζάρου 9, Νιάρχου, Ζεβαχιργιάν 6(2), Τσελεπίδου 7, Καλοβυρνά, Γουλουμή 8(1), Ιωαννίδου 3(1), Γιαννοπούλου 16(2).
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης): Ρώκα 5, Λιβανού 5, Βροχίδου 3(1), Ρούτση 3(1), Μάλαμα 3, Καρελά 4, Καψοκόλη 7, Κουταλιάνου, Οικονομάκη Κ. 13, Οικονομοπούλου, Τσιρλιγκάνη, Οικονομάκη Ζ. 11.


ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ - ΒΑΡΗ 33-39
Διαιτητές : Μαυρέλης , Κουράντης
Δεκάλεπτα : 07-11, 18-19, 24-33, 33-39
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Αράπης, Βαννού): Συγγρού , Ολυμπίου 5, Παντελή 2, Μποσγανά 12(1) , Μπουντούρη 7(1) , Ρούτση , Ντούλα 1 , Γρηγοροπούλου , Ευαγγελίτση 3, Αναστασοπούλου 3, Τζιαφέτα

ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Καβαλέγκα , Μπιλάλη , Κρίλη 16 , Αντύπα 2 , Δημέλη 7 , Δημοπούλου Μέξη , Αδαμάκου , Τσιλιγγίρη , Καραμέτου Χ. 3, Καραμέτου Σ. 6, Παπαδημητρίου 5 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right