menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.7.16 από isaak

Η κλήρωση του κυπέλλου ανδρών ΕΣΚΑΝΑ 2016-17

Κοινοποίησέ το :





ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017
Δευτέρα 18 Ιουλίου 2016
Ώρα 17:00


ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
1 Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
2 Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
4 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
-----------------------------------------------
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
5 Α.Ε. “ΑΙΞΩΝΗ” ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6 Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
7 Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
9 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.
10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ
11 Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
12 Α.Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
13 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
14 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.
15 Α.Ο. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
-----------------------------------------------
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
16 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
17 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
19 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
20 Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
21 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΑΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ
22 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.
23 ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
24 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
25 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
26 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.
27 ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
28 Α.Ο.Σ. “ΤΕΛΑΜΩΝ”
29 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.
-----------------------------------------------
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
30 Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
31 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
32 ΠΕΡΑ Α.Σ.
33 Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ
34 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
35 Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
36 Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
37 Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
38 Α.Ο.Ν.Σ. “Ο ΜΙΛΩΝ”
39 Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
40 Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ
41 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
42 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.
43 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
-----------------------------------------------
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
44 Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
46 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.
47 Α.Σ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
48 Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
-----------------------------------------------
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
49 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α.Ο.
50 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.
51 Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
52 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.Σ.
-----------------------------------------------

Α΄ ΦΑΣΗ: ΚΥΡΙΑΚΗ 12-18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016 29(Δ΄+Γ΄+Β΄ΑΝΔΡΩΝ)

1. ΕΥΡΥΑΛΗ - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
3. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
4. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
5. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ
7. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
9. ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
10. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - ΤΕΛΑΜΩΝ
11. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
12. ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
13. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
14. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ - ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
15. ΒΥΕ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»

Β΄ ΦΑΣΗ : 19-29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016 (14+1 Α΄ ΦΑΣΗ + Α΄ ΑΝΔΡΩΝ +Γ΄ΕΘΝΙΚΗ)

16 ΝΙΚΗΤΗΣ 5 - ΑΟΝΣ «Ο ΜΙΛΩΝ»
17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
18 ΝΙΚΗΤΗΣ 6 - ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
19 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΑΣ
20 ΝΙΚΗΤΗΣ 2 - ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ
21 ΝΙΚΗΤΗΣ 13 - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
22 ΝΙΚΗΤΗΣ 4 - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
23 ΝΙΚΗΤΗΣ 9 - ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
24 ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
25 ΝΙΚΗΤΗΣ 14 - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
26 ΝΙΚΗΤΗΣ 11 - ΝΙΚΗΤΗΣ 12
27 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
28 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
29 ΝΙΚΗΤΗΣ 10 - ΝΙΚΗΤΗΣ 1
30 ΝΙΚΗΤΗΣ 3 - ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
31 ΝΙΚΗΤΗΣ 8 - ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
32 ΝΙΚΗΤΗΣ 7 - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Γ΄ ΦΑΣΗ (ΝΙΚΗΤΕΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ = 5 ΑΓΩΝΕΣ + 7 ΒΥΕ)

33. ΒΥΕ ΝΙΚΗΤΗΣ 27
34. ΒΥΕ ΝΙΚΗΤΗΣ 25
35. ΒΥΕ ΝΙΚΗΤΗΣ 23
36. ΒΥΕ ΝΙΚΗΤΗΣ 18
37. ΒΥΕ ΝΙΚΗΤΗΣ 16
38. ΒΥΕ ΝΙΚΗΤΗΣ 22
39. ΒΥΕ ΝΙΚΗΤΗΣ 20
40 ΝΙΚΗΤΗΣ 29 - ΝΙΚΗΤΗΣ 19
41 ΝΙΚΗΤΗΣ 28 - ΝΙΚΗΤΗΣ 17
42 ΝΙΚΗΤΗΣ 26 - ΝΙΚΗΤΗΣ 24
43 ΝΙΚΗΤΗΣ 32 - ΝΙΚΗΤΗΣ 21
44. ΝΙΚΗΤΗΣ 31 - ΝΙΚΗΤΗΣ 30

Δ΄ ΦΑΣΗ (5 ΝΙΚΗΤΕΣ Γ΄ ΦΑΣΗΣ + 7 ΒΥΕ + 4 Β' ΕΘΝΙΚΗ)

45 ΝΙΚΗΤΗΣ 22 - ΝΙΚΗΤΗΣ 42
46 ΝΙΚΗΤΗΣ 16 - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
47 ΝΙΚΗΤΗΣ 23 - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
48 ΝΙΚΗΤΗΣ 18 - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
49 ΝΙΚΗΤΗΣ 40 - ΝΙΚΗΤΗΣ 25
50 ΝΙΚΗΤΗΣ 20 - ΝΙΚΗΤΗΣ 44
51 ΝΙΚΗΤΗΣ 27 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
52 ΝΙΚΗΤΗΣ 41 - ΝΙΚΗΤΗΣ 43

Ε΄ ΦΑΣΗ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

53 ΝΙΚΗΤΗΣ 50 - ΝΙΚΗΤΗΣ 45
54 ΝΙΚΗΤΗΣ 47 - ΝΙΚΗΤΗΣ 48
55 ΝΙΚΗΤΗΣ 51 - ΝΙΚΗΤΗΣ 46
56 ΝΙΚΗΤΗΣ 49 - ΝΙΚΗΤΗΣ 52

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

57 ΝΙΚΗΤΗΣ 54 - ΝΙΚΗΤΗΣ 55
58 ΝΙΚΗΤΗΣ 56 - ΝΙΚΗΤΗΣ 53

ΤΕΛΙΚΟΣ


59 ΝΙΚΗΤΗΣ 58 - ΝΙΚΗΤΗΣ 57



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right