menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.7.16 από isaak

Η κλήρωση της Δ΄ Ανδρών ΕΣΚΑΝΑ 2016-17

Κοινοποίησέ το :

Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
03/10/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
03/10/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
03/10/2016 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
03/10/2016 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
03/10/2016 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική
10/10/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
10/10/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.
10/10/2016 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.
10/10/2016 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
10/10/2016 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΕΠΟ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3η Αγωνιστική
17/10/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
17/10/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
16/10/2016 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
17/10/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
17/10/2016 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική
24/10/2016 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
23/10/2016 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡ-ΜΟΣΧ  ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ
24/10/2016 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
24/10/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
24/10/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.

5η Αγωνιστική
30/10/2016 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΟ  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.
31/10/2016 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
31/10/2016 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
31/10/2016 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
31/10/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική
6/11/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ ¨Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ¨ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
7/11/2016 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.
7/11/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.
7/11/2016 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
7/11/2016 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΡΕΠΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.

7η Αγωνιστική
14/11/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
14/11/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
14/11/2016 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
14/11/2016 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
14/11/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική
21/11/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
21/11/2016 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.
21/11/2016 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
21/11/2016 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
20/11/2016 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΡΕΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ

9η Αγωνιστική
28/11/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
28/11/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.
28/11/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
28/11/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
28/11/2016 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική
5/12/2016 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 5/12/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
5/12/2016 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
5/12/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
5/12/2016 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΡΕΠΟ

11η Αγωνιστική
12/12/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.
12/12/2016 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
12/12/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.
12/12/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12/12/2016 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
ΡΕΠΟ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
19/12/2016 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 0 0
19/12/2016 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. 0 0
19/12/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. 0 0
19/12/2016 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 0
18/12/2016 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΕΠΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.

2η Αγωνιστική
9/01/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
9/01/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
9/01/2017 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
9/01/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
9/01/2017 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΕΠΟ

3η Αγωνιστική
16/01/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
16/01/2017 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.
15/01/2017 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
16/01/2017 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
16/01/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.

4η Αγωνιστική
23/01/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
22/01/2017 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ  -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.
23/01/2017 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
23/01/2017 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
23/01/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΡΕΠΟ

5η Αγωνιστική
29/01/2017 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
30/01/2017 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.
30/01/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
30/01/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
30/01/2017 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»


6η Αγωνιστική
5/02/2017 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. -Α.Ο. ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
6/02/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 0 0
6/02/2017 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. 0 0
6/02/2017 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 0
6/02/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική
13/02/2017 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
13/02/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.
13/02/2017 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.
13/02/2017 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
13/02/2017 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο.
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
8η Αγωνιστική
20/02/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο.
20/02/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20/02/2017 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.
20/02/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
20/02/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική
6/03/2017 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 0 0
6/03/2017 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. 0 0
6/03/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. 0 0
6/03/2017 ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ 0 0
5/03/2017 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
10η Αγωνιστική
13/03/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. 0 0
13/03/2017 Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. 0 0
13/03/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 0
13/03/2017 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. 0 0
13/03/2017 ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 0 0
ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 0 0

11η Αγωνιστική
20/03/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 0 0
19/03/2017 ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. 0 0
20/03/2017 2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ. ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο. 0 0
20/03/2017 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ 0 0
20/03/2017 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ 0 0
Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΡΕΠΟ 0 0

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right