menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.7.16 από isaak

Η κλήρωση της Β΄ Ανδρών ΕΣΚΑΝΑ 2016-17

Κοινοποίησέ το :


Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική 06/10/16
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
2η Αγωνιστική 13/10/16
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.
3η Αγωνιστική 20/10/16
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική 27/10/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική 03/11/16
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
6η Αγωνιστική 10/11/16
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
7η Αγωνιστική 17/11/16
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8η Αγωνιστική 24/11/16
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ.
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
9η Αγωνιστική 01/12/16
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.

10η Αγωνιστική 08/12/16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11η Αγωνιστική 15/12/16

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
12η Αγωνιστική 22/12/16
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.
13η Αγωνιστική 05/01/17
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.

Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική 12/0/1/17
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. 0 0
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 0 0
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. 0 0
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. 0 0
2η Αγωνιστική 19/01/17
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 0 0
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. 0 0
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. 0 0
3η Αγωνιστική 26/01/17
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ 0 0
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. 0 0
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 0 0
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. 0 0
4η Αγωνιστική 02/02/17
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. 0 0
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. 0 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. 0 0
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. 0 0
5η Αγωνιστική 09/02/17
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ 0 0
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. 0 0
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 0 0
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. 0 0
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 0
6η Αγωνιστική 16/02/17
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. 0 0
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. 0 0
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 0
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 0 0
7η Αγωνιστική 02/03/17
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ 0 0
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. 0 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. 0 0
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. 0 0
8η Αγωνιστική 09/03/17
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 0 0
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. 0 0
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. 0 0
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0 0
9η Αγωνιστική 16/03/17
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ 0 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. 0 0
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 0
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. 0 0
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 0 0
10η Αγωνιστική 23/03/17
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. 0 0
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. 0 0
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. 0 0
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.
11η Αγωνιστική 30/03/17
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. 0 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 0
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. 0 0
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. 0 0
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12η Αγωνιστική 06/04/17
1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.
13η Αγωνιστική 20/04/17
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ.
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Σ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Σ. ΤΕΛΑΜΩΝ Α.Ο.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ


Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right