menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.7.15 από isaak

Β΄ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΝΑ 2015-16

Κοινοποίησέ το :



Β΄ ΠΑΙΔΩΝ 2015-16
Ο Β΄ ΓΥΡΟΣ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ
29/09/15 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15/12/15
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ

06/10/15 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22/12/15
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

13/10/15 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12/01/16
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

20/10/15 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19/01/16
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

27/10/15 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26/01/16
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 21.30ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ

03/11/15 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 02/02/16
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ-Α.Ο. ΒΑΡΗΣ

10/11/15 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 09/02/16
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

17/11/15 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16/02/16
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ-Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ

24/11/15 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23/02/16
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 21.30ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ

01/12/15 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01/03/16
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ -Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

08/12/15 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/03/16
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 21.30ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right