menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.7.15 από isaak

Α΄ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΝΑ 2015-16

Κοινοποίησέ το :



Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 2015-16
Ο Β΄ ΓΥΡΟΣ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ
29/09/15 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15/12/15
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

06/10/15 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22/12/15
2Ο ΚΛ. ΓΟΥΒΑ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ

13/10/15 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12/01/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

20/10/15 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19/01/16
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

27/10/15 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26/01/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
2Ο ΚΛ. ΓΟΥΒΑ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

03/11/15 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 02/02/16
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

10/11/15 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 09/02/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2Ο ΚΛ. ΓΟΥΒΑ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

17/11/15 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16/02/16
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

24/11/15 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23/02/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2Ο ΚΛ. ΓΟΥΒΑ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

01/12/15 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01/03/16
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

08/12/15 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/03/16
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2Ο ΚΛ. ΓΟΥΒΑ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right