menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.7.15 από isaak

Η κλήρωση της Δ΄ ΕΣΚΑΝΑ ανδρών 2015-16

Κοινοποίησέ το :


Δ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 
1 η Αγωνιστική 12/10/15
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ρ Ε Π Ο
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ

2 η Αγωνιστική 19/10/15
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ  KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.

3 η Αγωνιστική 26/10/15
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"

4 η Αγωνιστική 02/11/15
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
 KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ -Ρ Ε Π Ο 1
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"









5 η Αγωνιστική 09/11/15
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. -KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.

6 η Αγωνιστική 16/11/15
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. Ρ Ε Π Ο
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ

7 η Αγωνιστική 23/11/15
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

8 η Αγωνιστική 30/11/15
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ρ Ε Π Ο
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.

9 η Αγωνιστική 07/12/15
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

10 η Αγωνιστική 14/12/15
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Ρ Ε Π Ο 1
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

11 η Αγωνιστική 21/12/15
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ- KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ

12 η Αγωνιστική 11/01/16
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ρ Ε Π Ο
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

13 η Αγωνιστική 18/01/16
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.

Β΄ ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική 25/01/16
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.

2 η Αγωνιστική 01/02/16
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. Ρ Ε Π Ο
3 η Αγωνιστική 08/02/16
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
"ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. - KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" Ρ Ε Π Ο

4 η Αγωνιστική 15/02/16
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
--------------------------- Ρ Ε Π Ο 1 KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ

5 η Αγωνιστική 22/02/16
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Ρ Ε Π Ο
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"

6 η Αγωνιστική 29/02/16
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.

7 η Αγωνιστική 07/03/16
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. Ρ Ε Π Ο
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ

8 η Αγωνιστική 21/03/16
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
--------------------------- Ρ Ε Π Ο 1 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

9 η Αγωνιστική 28/03/16
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ Ρ Ε Π Ο
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.

10 η Αγωνιστική 04/04/16
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" -KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

11 η Αγωνιστική 11/04/16
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Ρ Ε Π Ο
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

12 η Αγωνιστική18/04/16
--------------------------- ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ
--------------------------- Ρ Ε Π Ο  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ. - KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ

13 η Αγωνιστική 25/04/16
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30  Ο.Κ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Ρ Ε Π Ο
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΕΙΡ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Α.Σ.
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΠΑΛ. KEΡAYNOΣ BAΡΗΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο."ΦΙΛΙΑ" ΠΕΡΑΜ. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right