menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.7.15 από isaak

Η κλήρωση της Β΄ ΕΣΚΑΝΑ ανδρών 2015-16

Κοινοποίησέ το :


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 
1 η Αγωνιστική 08/10/15
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ

2 η Αγωνιστική 15/10/15
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

3 η Αγωνιστική 22/10/15
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.

4 η Αγωνιστική 29/10/15
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.








5 η Αγωνιστική 05/11/15
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
6 η Αγωνιστική 12/11/15
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
7 η Αγωνιστική 19/11/15
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
8 η Αγωνιστική 26/11/15
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

9 η Αγωνιστική 03/12/15
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
10η Αγωνιστική 10/12/15
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΙΘΕΑΣ ΑΟ
11 η Αγωνιστική 17/12/15
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
12 η Αγωνιστική 07/01/16
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΙΘΕΑΣ ΑΟ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
13 η Αγωνιστική 14/01/16
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική 21/01/16
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
2 η Αγωνιστική 28/01/16
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΙΘΕΑΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
3 η Αγωνιστική 04/02/16
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
4 η Αγωνιστική 11/02/16
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5 η Αγωνιστική 18/02/16
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
6η Αγωνιστική 25/02/16
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
7 η Αγωνιστική 03/03/16
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΙΘΕΑΣ ΑΟ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8 η Αγωνιστική 10/03/16
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
9 η Αγωνιστική 24/03/16
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
10 η Αγωνιστική 31/03/16
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
11 η Αγωνιστική 07/04/16
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
12 η Αγωνιστική 14/04/16
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
13 η Αγωνιστική 21/04/16
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
1ο ΚΛ.ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
ΚΛ. "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right