menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.7.15 από isaak

Η κλήρωση της Γ΄ ΕΣΚΑΝΑ ανδρών 2015-16

Κοινοποίησέ το :


Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΓΥΡΟΣ 
1 η Αγωνιστική 09/10/15
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ

2 η Αγωνιστική 16/10/15
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ

3 η Αγωνιστική 23/10/15
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ








4 η Αγωνιστική 30/10/15
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
5 η Αγωνιστική 06/11/15
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
6 η Αγωνιστική 13/11/15
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
7 η Αγωνιστική 20/11/15
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
8 η Αγωνιστική 27/11/15
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

9 η Αγωνιστική04/12/15
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
10 η Αγωνιστική11/12/15
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
11 η Αγωνιστική 18/12/15
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
12 η Αγωνιστική 08/01/16
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ- ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
13 η Αγωνιστική 15/01/16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική 22/01/16
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
2 η Αγωνιστική 29/01/16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
3 η Αγωνιστική 05/02/16
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
4 η Αγωνιστική 12/02/16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
5 η Αγωνιστική 19/02/16
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
6 η Αγωνιστική 26/02/16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
7 η Αγωνιστική 04/03/16
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
8 η Αγωνιστική 11/03/16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
9 η Αγωνιστική 18/03/16
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
10 η Αγωνιστική 01/04/16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ
11η Αγωνιστική 08/04/16
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
12 η Αγωνιστική 15/04/16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ Α.Ε. ΡΕΝΤΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
13 η Αγωνιστική 22/04/16
2ο Δ.Α.Κ.Α.Ν. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ.ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΚΛ.ΔΗΜ.ΓΛΥΦ."ΠΑΠ "ΑΙΞΩΝΗ"Α.Ε.ΓΛΥΦ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ Ε.Σ.Η.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ- Α.Ε. ΡΕΝΤΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right