menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.4.15 από isaak

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ Oι Πανελλήνιοι Αγώνες Παίδων Ενώσεων και ΤΕ ΕΟΚ που θα διεξαχθούν 16-18 Απριλίου στον Αστακό Αιτωλοακαρνανίας-

Κοινοποίησέ το :



Η τελική φάση των Πανελληνίων αγώνων παίδων Ενώσεων και Τοπικών Επιτροπών

θα διεξαχθεί 16-18 Απριλίου 

και θα φιλοξενηθεί στον Αστακό Αιτωλοακαρνανίας.

Στους αγώνες θα λάβουν μέρος ομάδες της ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΚΑΣΘ και μια μικτή ομάδα με αθλητές από την ΕΣΚΑΘ, την ΕΣΚΑΗ, την ΕΚΑΣΔΥΜ, την ΕΣΚΑΚ, την ΕΣΚΑΒΔΕ, την ΕΣΚΑΣΕ και την ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο ΚΓ Αστακού στις 17 και 18 Απριλίου.

Επικεφαλής προπονητής του τουρνουά θα είναι ο τεχνικός σύμβουλος Ανάπτυξης Παίδων, Κώστας Πολίτης.



Το πρόγραμμα

Παρασκευή 17 Απριλίου

09.00 ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ

11.00 ΕΚΑΣΘ-Μικτή

17.00 ΕΣΚΑ-ΕΚΑΣΘ

19.00 ΕΣΚΑΝΑ-Μικτή


Σάββατο 18 Απριλίου

09.00 ΕΣΚΑ-Μικτή

11.00 ΕΣΚΑΝΑ-ΕΚΑΣΘ



Οι ομάδες



ΕΣΚΑ


4.Ζώης Καράμπελας 2000 1.70 Μαρκόπουλο

5.Άλκης Ιωάννου 2000 1.85 ΓΣ Περιστερίου

6.Δημήτρης Τριμερίτης 2000 1.83 Αμύντας

7.Χάρης Γαλιατσάτος 2000 1.80 Deree

8.Κώστας Παππάς 2000 1.82 Εύνικος

9.Γιάννης Πετρόπουλος 2001 1.88 Deree

10.Παναγιώτης Ζερβός 2000 1.95 ΠΑΟ

11.Στέφανος Ψάρρας 2000 1.90 Αγ. Παρασκευή

12.Σπύρος Ραφτόπουλος 2000 1.98 Αμύντας

13.Γιώργος Κιόρρι 2000 1.98 Κουκάκι

14.Σπύρος Σιούντρης 2000 1.93 Αμύντας

15.Φωκίων Γκίκας 2000 2.00 Deree

Προπονητές: Ευαγ. Καβάσιλας, Ηλίας Στρατικόπουλος


ΕΣΚΑΝΑ


4.Ιάσων Παπαδόπουλος 2001 1.81 Κρόνος Αγ. Δημητρίου

5.Δημήτρης Τζερμπατζίδης 2000 1.78 Ιωνικός Νίκαιας

6.Μιχάλης Αρμάος 2000 1.83 Πανιώνιος ΓΣΣ

7.Γιώργος Μοσόρας 2000 1.78 Πανιώνιος ΓΣΣ

8. Τζόϊ Κοπακάκης  2000 1.80 Πανιώνιος ΓΣΣ 

9.Δημήτρης Μαργέλης 2000 1.91 ΔΑΣ Δραπετσώνας

10.Ανίκητος Ρούσσης 2000 1.90 ΔΑΣ Δραπετσώνας

11.Λεωνίδας Θεοδωρόπουλος 2000 1.90 ΔΑΣ Δραπετσώνας

12.Σπύρος Αγγελόπουλος 2000 1.97 Κρόνος Αγ. Δημητρίου

13.Νικόλας Λεκατσάς 2001 1.92 Ευρυάλη ΑΓΟΓ

14.Γιώργος Αρνοκούρος 2000 1.94 ΑΟΝ Αργυρούπολης

15.Θωμάς Καρπούζας 2000 1.94 Ευρυάλη ΑΓΟΓ

Προπονητές: Αθανάσιος Ράμμος, Δημήτρης Σωχος


ΕΚΑΣΘ


4.Κώστας Βλάσιος 2001 1.87 ΧΑΝΘ

5.Γιάννης Σιδηροηλίας 2001 1.88 Άρης

6.Γιώργος Κωστίκας 2001 1.92 ΧΑΝΘ

7.Κωνσταντίνος Παλιαχάνης 2000 1.83 ΠΑΟΚ

8.Ζήσης Ιατρίδης 2000 1.90ΠΑΟΚ

9.Γιώργος Ζούντσας 2001 1.88 Άρης

10.Αντώνης Τζιοβάρας 2000 1.93 Μαντουλίδης

11.Γιώργος Γκιούθας 2000 1.92 Άρης

12.Γιώργος Παπαοικονόμου 2000 1.96 ΠΑΟΚ

13.Φώτης Γεωργαλάς 2001 1.95 Αστέρια

14.Φώτης Γουναρόπουλος 2000 1.97 Πανόραμα

15.Χρήστος Πεταλάς 2001 1.90 Μαντουλίδης

Προπονητής: Άκης Κοτανίδης


Μικτή Ομάδα


4.Βασίλης Μπαρδάκας 2000 2.00 Ηρακλής Κοζάνης ΕΣΚΑΣΔΥΜ

5.Παναγιώτης Σπανόπουλος 2000 1.95 ΑΕ Διμηνιού Βόλου ΕΣΚΑΘ

6.Χρήστος Κουτρόγιαννος 2000 1.85 ΓΣ Ιτέας ΕΣΚΑΣΕ

7.Πέτρος Κατσουλάκος 2001 1.90 Ν.Εσπέρου Παν. Αλεξ. ΕΣΚΑΗ

8.Βασίλης Βαφειάδης 2000 1.84 Ν. Εσπέρου Παν. Αλεξ. ΕΣΚΑΗ

9.Γιώργος Σολδάτος 2000 1.85 Δόξα Λευκάδας ΕΣΚΑΒΔΕ

10.Σταύρος Γιάρτζας 2000 1.90 ΦΙΜΠΑ Πήγασος ΕΣΚΑΒΔΕ

11.Περικλής Πέτας 2000 1.83 Αίολος Αστακού ΕΣΚΑΒΔΕ

12.Άγγελος Μπακάλης 2000 1.89 Νικόπολη Πρέβεζας ΕΣΚΑΒΔΕ

13.Αλκιβιάδης Τσαμπάσης 2000 2.02 Διομήδης Άργους ΕΣΚΑΚ

14.Παναγιώτης Μπακολιάς 2000 1.90 Δίων Κυπαρρισεύς ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

15.Παναγιώτης Κατσαρέας 2000 1.97 Άτλας Καλαμάτας ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Προπονητής : Βασίλης Ναούμης




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right