menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.4.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από το Σάββατο 18.04.15 μέχρι την Παρασκευή 24.04.15

Κοινοποίησέ το :


ΣΑΒΒΑΤΟ 18.04.15
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΔ Δ Φουκόπουλος Φραγκιαδάκης Δημακοπούλου Τοβήλ Χριστοδούλου
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ 2 Λυράς Τηγάνης Ι Μίχας Γ. Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΡ 1 Γιακείμη Τεφτίκης Αργύρη Δάνδολος
ΕΦΗΒΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κονταράτος Ουσταμπασίδης Μίχας Α Δημητρακοπούλου
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φάκωνας Σταγιάνος Γαβρέλης Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Μέλης Πέππας Γεωργουλάκος Πολίτης Κ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ Β΄ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 1 Κουράντης Σαλπά
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π. ΦΑΛΗΡΟ 2 Μέλης Πάλλας
ΚΛ.ΕΣΠΕΡΟΣ 10.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 Σταγιάνος Κούρτη
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 4 Γερουλάνος Παπασαρή
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5 Τζίμης Σ Αργύρη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 6  Σταγιάνος  Γιαννακοπούλου
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ 1 Τζίμης Β. Πασχοπούλου
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 Γερουλάνος Κολοφώτη
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 Κουράντης Δημητρακοπούλου 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 2 Αϊβαλιώτης Καλουζάκης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 2 Φιλίππου Λέκου
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 2 Φραγκιαδάκης Μούλτση
ΚΛ. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣ 17.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 Δραμεσιώτης Παπαντώνης
2Ο ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣΜΑΝΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 2 Πέππας Παπαδάτος

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-04-15
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α  Γερουλάνος  Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ Α Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Πέππας Πολίτης Κ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Α Σταγιάνος  Ζερίτης Α
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Β1 Κουράντης Τσιρογιάννη
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ Β1 Φάκωνας Μπάλλας 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Β1 Σταγιάνος Μοροχλιάδης 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β1 Φραγκιαδάκης Καλογεράκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ Β2 Γερουλάνος Λεουτσάκος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β2 Αϊβαλιώτης Σαλταγιάνη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Β2 Φιλίππου Σαλπά
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β2 Πέππας Μοσκόβης 
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Β2 Φιλίππου Γεωργακίου
ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 1 Τσάτσης Ορφανός Εμ. Τσίχλας Κούρτη Τοβήλ Λέκου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 2 Πλιάκας Σκαλτσής Παπαγιαννόπουλος Χριστοδούλου Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Μαγγωνάκης Τηγάνης Ι Παπαντώνης Λέκου Γεωργακίου

ΔΕΥΤΕΡΑ 20-04-15
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Παπαθανασίου Γρίβα Καλουζάκης Λαρόζα Παπασαρή
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Μπούκας Χρηστίδης Ηλ Κολοφώτη Χριστοδούλου Πολίτης Κ. 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μαγκλογιάννης Πόντας Τσίχλας Μηνάς Μοροχλιάδης Πουλιάνας
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Παπαφωτίου  Ιασωνίδης,Ντεμελής Κοντοθανάσης Καραγκιουλές
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΟΝΑ Αναστασίου Σιδερής Παπαγιαννόπουλος Πάλλας Γεωργακίου Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΠΕΡΑ Μηλαπίδης Πλιάκας Καλογεράκος Καπούτσης Μούλτση
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Αποστολίδης Δελαγραμμάτικας Γαβρέλης Δημητρακόπουλος Παπαντώνης
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Μητρόπουλος Ιερωνυμάκης Παπαδάτος Κουτσομήτρος Κατσίπης 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠ 20.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Τηγάνης Ι Βλάχος Τσιρογιάννη Δάνδολος Ζωγράφος 
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ Χατζηκυριάκος Δράκος Ορφανός Ασλανίδης Δακορώνης 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Φλώρος Ρεμουντάκης Ναζίρη Ζερίτης Α.Ζερίτη Ε.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Σκορδίλης Κούλης Χαρ Πασχοπούλου Δημακοπούλου Κούρτη 

ΤΡΙΤΗ 21.04.15
ΠΑΙΔΕΣ Γ'΄
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Φραγκιαδάκης Σταγιάνος Λαρόζα Κατσίπης
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Φάκωνας Τζίμης Σ Γαβρέλης Ναζίρη 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΚΑΣΤΕΛΛΑ 2 Μέλης Χρηστίδης 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 2 Φιλίππου Καρούμπης 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 2 Μέλης Πασχοπούλου 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 2 Δραμεσιώτης Μίχας Α
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 2 Φραγκιαδάκης Λεουτσάκος 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2 Λάτσης Πάλλας 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ(ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤ) 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δελαγραμμάτικας Σιδερής ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Λαζαρίδης Σταθόπουλος Καραγκιουλές Κοντοθανάσης 
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Πέππας Γερουλάνος Πολίτης Κ. Γεωργουλάκος 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Φουκόπουλος Κουράντης Νικολαίδης Μηνάς 
Μετατέθηκε την Τετάρτη 22.04.15 ο αγώνας Ολυμπιακός Πρωτέας Β. λόγω του αγώνα play off της Ευρωλίγκας

ΤΕΤΑΡΤΗ 22.04.15
ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Φάκωνας  Σταγιάνος Δημακοπούλου Καλουζάκης 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κουράντης ,  Σταγιάνος Λεουτσάκος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Τζίμης Β Φραγκιαδάκης Δημητρακόπουλος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φουκόπουλος  Τζίμης Σ Μίχας Α
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Γερουλάνος  Αϊβαλιώτης Παπασαρή 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Πέππας Δραμεσιώτης Μηνάς 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ /PLAY OFF HMITEΛΙKA(2)
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 2 Αποστολίδης Πλιάκας  Χελιώτης Λαρόζα Γεωργουλάκος Δακορώνης 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 2 Παπαφωτίου Αναστασίου Τσίχλας Μοροχλιάδης Ορφανός Κολοφώτη 
ΕΦΗΒΟΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ(ΠΡΟΣΟΧΗ) 
ΚΛ. ΣΕΦ 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γιακείμη Κατσιμάρδος Σαλπά Ζωγράφος



ΠΕΜΠΤΗ 23.04.15
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ  Καπούτσης Ασλανίδης Τοβήλ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Κοτσώνης Ταχμαζίδου  Κούρτη Πουλιάνας Μηνάς 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ. 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Παπαδάτος Μοσκόβης Κουτσομήτρος 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Ντεμελής Κατσίπης Σαλταγιάννης 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαζόνγκα Κούλης Χ. Γαβρέλης Ζερίτης Θ. Ζερίτη Ε. 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ιερωνυμάκης Σαράντου  Μούλτση Κοντοθανάσης Καλουζάκης 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.04.15
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παυλόπουλος Ανδ. Τούσης Δημήτρουλα Γιαννακοπούλου Αργύρη 
ΝΈΟ Κ, ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Βουγιουκλάκης Στρατηγάκης Τοβήλ Καρούμπης Γεωργόπουλος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ζαννίδης Γκανής Ι.  Πουλιάνας Δημητρακοπούλου Δάνδολος 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Πέτρου Τηγάνης Ι. Ναζίρη Ζερίτης Α., Ζερίτη Ε. 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Μαυρέλης Κούλης Χ. Ντεμελής Καραγκιουλές Ασλανίδης  
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.30 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Σταθόπουλος Ιερωνυμάκης  Κουτσομήτρος Μοσκόβης Μίχας Γ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΆ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Πηλοίδης Λ. Φλώρος Νικολαίδης Μπάλλας Ζερίτης Θ. 




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right