menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.4.14 από isaak

Οι ομάδες που προκρίθηκαν στο final 8 του μίνι αγοριών και στο final 5 των παμπαίδων

Κοινοποίησέ το :




ΜΙΝΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (σε παρενθ. ο κλειδ.)

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  (8)
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2)
ΕΥΡΥΑΛΗ  (3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (4)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ(7)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ  (5)
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (6)
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (1)

Οι ημερομηνίες του final 8 : 12/04/14, 13/04/14 , 15/04/14, 26/04/14 , 27/04/14, 03/05/14 , 04/05/14
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
1Η ΑΓΩΝ
12/03/14
2Η ΑΓΩΝ
13/04/14
3Η ΑΓΩΝ
15/04/14
4Η ΑΓΩΝ
26/04/14
5Η ΑΓΩΝ
27/04/14
6Η ΑΓΩΝ
03/05/14
7Η ΑΓΩΝ
04/05/14
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β
ΠΡΩΤΕΑΣ Β.- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ.
ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β
ΠΡΩΤΕΑΣ Β - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ Β
ΠΡΩΤΕΑΣ Β - ΕΥΡΥΑΛΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ Β - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.
ΕΥΡΥΑΛΗ-ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.- ΕΥΡΥΑΛΗ
ΕΥΡΥΑΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΥΡΥΑΛΗ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. - ΕΥΡΥΑΛΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ.
ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.- ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ
ΠΕΙΡΑΊΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ



ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
Το πρόγραμμα της τελική φάσης
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/04 Πρωτέας Βούλας –Κρόνος , Ευρυάλη –Πειραϊκός ,Πανιώνιος –Ελευθερία Μ. , Δραπετσώνα - ΑΕΣ Ελληνικού 
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/04 Πειραϊκός –Πρωτέας Β., Ελευθερία Μ. –Ευρυάλη , Πανιώνιος -ΑΕΣ Ελληνικού  , Κρόνος Αγ. Δημ. - Δραπετσώνα 
ΤΡΙΤΗ 15/04  Πρωτέας Βούλας –Ελευθερία Μ., Ευρυάλη –Πανιώνιος , ΑΕΣ Ελληνικού -Κρόνος , Δραπετσώνα-Πειραϊκός
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/04 Πανιώνιος-Πρωτέας Β., Ευρυάλη - ΑΕΣ Ελληνικού , Πειραϊκός –Κρόνος , Ελευθερία Μοσχ. -Δραπετσώνα 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/04 Πρωτέας Β.- Ευρυάλη , ΑΕΣ Ελληνικού -Πειραϊκός , Κρόνος –Ελευθερία Μοσχ. Δραπετσώνα -Πανιώνιος
ΣΑΒΒΑΤΟ 03/05 Πρωτέας Βούλας – ΑΕΣ Ελληνικού , Πανιώνιος -Κρόνος , Ελευθερία Μ.  –Πειραϊκός , Ευρυάλη - Δραπετσώνα 
ΚΥΡΙΑΚΗ 04/05 ΑΕΣ Ελληνικού –Ελευθερία Μ., Κρόνος –Ευρυάλη , Πειραϊκός -Πανιώνιος , Δραπετσώνα- Πρωτέας Β.





Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MiniGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter








ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (σε παρενθ. ο κλειδ.)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  (3)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ  (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (2)
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  (5)
ΜΙΛΩΝΑΣ  (4)
ΡΕΠΟ(6)

Οι ημερομηνίες του final 5 : 12/04/14 , 13/04/14 , 15/04/14, 03/05/14 , 04/05/14

Το πρόγραμμα της τελικής φάσης



Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MiniGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4 Πανιώνιος –Μανδραϊκός , Ολυμπιακός –Μίλωνας , ρεπό Κρόνος Αγ. Δημ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/4 Μανδραϊκός –Κρόνος , Μίλωνας –Πανιώνιος , ρεπό Ολυμπιακός
ΤΡΙΤΗ 15/4 Κρόνος –Μίλωνας , Πανιώνιος –Ολυμπιακός , ρεπό Μανδραϊκός
ΣΑΒΒΑΤΟ 03/05 Ολυμπιακός –Κρόνος , Μίλωνας –Μανδραϊκός , ρεπό Πανιώνιος
ΚΥΡΙΑΚΗ 04/05 Κρόνος – Πανιώνιος , Μανδραϊκός –Ολυμπιακός , ρεπό Μίλωνας


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right