menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.4.14 από isaak

Η κλήρωση της τελικής φάσης παίδων και εφήβων Γ΄ κατηγορίας

Κοινοποίησέ το :


ΕΦΗΒΟΙ  Γ΄  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ



Μανδραϊκός 1
Προοδευτική 3
Εθνικός   2
Ηλεκτρούπολη 4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
1Η ΑΓΩΝ.
12/04
2Η  ΑΓΩΝ.       
  15/04
3Η ΑΓΩΝ.
29/04
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/04 ΔΑΚ Κορυδαλλού 18.00 Μανδραϊκός -Ηλεκτρούπολη , 
Νεο κλ. Αργυρούπολης 17.30  Εθνικός -Προοδευτική 
ΤΡΙΤΗ 15/04 1ο ΚΓΔ Νικαίας 21.00 Προοδευτική -Μανδραϊκός , κλ. Μοσχάτου 22.00 Ηλεκτρούπολη -Εθνικός 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/04 Κλ. Καμινίων 19.00  Προοδευτική -Ηλεκτρούπολη  ΤΡΙΤΗ 29/04 κλ. Περάματος 21.30  Μανδραϊκός -Εθνικός


ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ


Στην τελική φάση των παίδων προκρίθηκαν οι εξής έξι ομάδες :
Πόλις Καλλιθέας  3
Ίκαρος Ν. Σμύρνης 1
Δάφνη Αγ. Δημ.  4
Βάρη 2
 Άρης Γλυφ. 5
ΑΕΣ Ελληνικού .6

Aπό τις έξι ομάδες θα ανέλθουν στην Β΄ παίδων οι τρείς .

Οι ημερομηνίες του final 6 : 12/04/14 , 15/04/14, 29/05/14 , 03/05/14, 06/05/14


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
1Η ΑΓΩΝ. 12/04
2Η ΑΓΩΝ.
15/04
3Η ΑΓΩΝ.
29/04
4Η ΑΓΩΝ.
03/05
5Η ΑΓΩΝ.
06/05
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.
-ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ- ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.

ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.
- ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.

ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.
- ΒΑΡΗ
ΒΑΡΗ-ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΒΑΡΗ
ΒΑΡΗ –ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΒΑΡΗ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 Τα γήπεδα θα είναι ουδέτερα και θα ανακοινωθούν αύριο Τρίτη . Αν προκριθεί ο Σαρωνικός οι αγώνες του της 15/4 θα γίνουν 13/4 , της 29/4 στις 27/4 και στις 6/5 στις 4/5 
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/04 Κλ. Βάρης 19.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης –ΑΕΣ Ελληνικού , Κλ. Ελληνικού 17.45 Βάρη –Άρης Γλυφ. , κλ. Βάρης 20.30 Πόλις Καλλιθέας –Δάφνη Αγ. Δημ.
ΤΡΙΤΗ 15/04 κλ. Ελληνικού 21.30 Άρης Γλυφ.– Ίκαρος Ν. Σμ.  , κλ. Δημ. Γλυφάδας Παπαδ.  20.00 Δάφνη Αγ. Δημ.-Βάρη , κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30  ΑΕΣ Ελληνικού –Πόλις Καλλιθέας  
ΤΡΙΤΗ 29/04 Κλ. Δημ. Γλυφάδας Παπαδ. 20.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Δάφνη Αγ Δημ. , κλ. Ελληνικού 21.30 Βάρη – Πόλις Καλλιθέας , Κλ. Αγ. Δημητρίου 21.30  ΑΕΣ Ελληνικού–Άρης Γλυφ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 03/05  κλ. Βάρης 19.00  Πόλις Καλλιθέας -  Ίκαρος Ν. Σμύρνης , Κλ. Δημ. Γλυφάδας 20.00  Βάρη –ΑΕΣ Ελληνικού , κλ. Ν. Σμύρνης 20.30  Δάφνη Αγ. Δημ. -Άρης Γλυφ.

ΤΡΙΤΗ 06/05 Κλ. Δημ. Γλυφάδας Παπ. 20.00  Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Βάρη , Κλ. Εθν. Αντίστασης 21.45 ΑΕΣ Ελληνικού –Δάφνη Αγ. Δημ. , Κλ. Ελληνικού 21.30 Άρης Γλυφ. -Πόλις Καλλιθέας
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right