Οι διαιτητές της ΕΣΚΑΝΑ από 26.09 έως 30.09 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

23.9.22

Οι διαιτητές της ΕΣΚΑΝΑ από 26.09 έως 30.09

 


ΔΕΥΤΕΡΑ  26.09.22
 ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 26/9/2022 19.45  ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 26/9/2022 21.45  ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ 
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 26/9/2022 20.15 ΚΛ ΣΕΦ Γ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ  ΣΚΑΡΑΣ ΒΑΙΤΣΗΣ 

 BIG ΦΙΛΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 26/9/2022 22.30 ΚΛ ΡΕΝΤΗΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ
ΤΡΙΤΗ 27.09.22

ΠΑΙΔΩΝ Α 27/9/2022 20.00 ΚΛ ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΣΚΑΡΑΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ
ΕΦΗΒΩΝ Α 27/9/2022 21.45 ΚΛ ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΣΚΑΡΑΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ 
ΠΑΙΔΩΝ Α 27/9/2022 20.30 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ 
ΠΑΙΔΩΝ Α 27/9/2022 20.15 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ 
ΠΑΙΔΩΝ Α 27/9/2022 20.15 ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΠΕΡΑ ΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΜΕΛΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΣΑΣ 
ΠΑΙΔΩΝ Α 27/9/2022 20.15 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΚΡΗΣ 
ΕΦΗΒΩΝ Α 27/9/2022 22.00 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΚΡΗΣ 
ΠΑΙΔΩΝ Α 27/9/2022 20.00 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Π''ΧΡΥΣ/ΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ 
ΕΦΗΒΩΝ Α 27/9/2022 21.45 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Π''ΧΡΥΣ/ΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ 
ΠΑΙΔΩΝ Α 27/9/2022 20.15 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β ΓΡΙΣΠΟΣ 
ΕΦΗΒΩΝ Α 27/9/2022 22.00 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β ΓΡΙΣΠΟΣ 
ΕΦΗΒΩΝ Α 27/9/2022 22.00 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ
 Α ΕΦΗΒΩΝ Α 27/9/2022 22.00 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ 
ΕΦΗΒΩΝ Α 27/9/2022 22.00 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΚΟΚΚΩΝΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ  28.09.22

ΦΙΛΙΚΟ ΡΕΝΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 28/9/2022 17.10 ΚΛ ΡΕΝΤΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ  29.09.22
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 29/9/2022 22.00  ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 29/9/2022 21.15  ΚΛ ΣΕΦ Γ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 

ΦΙΛΙΚΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 29/09/2022  17.00 ΚΛ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΥ  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΖΙΜΗΣ
 BIG 29/09/2022 21.00 ΚΛ ΡΕΝΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30.09.22
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 30/9/2022 20.00  2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ 
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 30/9/2022 20.00 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΙΤΣΗΣ 
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 30/9/2022 22.00 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 30/9/2022 22.00 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ 
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 30/9/2022 21.30 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΔΕΛ/ΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 30/9/2022 ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ / ΕΛΛΗΝΙΚΟ 
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 30/9/2022 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ 
ΚΥΠΕΛΛO ΑΝΔΡΩΝ 30/9/2022 ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 21.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 

 BIG 30/09/2022 22.30 ΚΛ ΡΕΝΤΗΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΜΑΚΡΗΣ
30/09/2022 22.30 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ

Δεν υπάρχουν σχόλια: