Οι διαιτητές και κριτές από Πέμπτη 17.05.18 μέχρι την Κυριακή 20.05.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

16.5.18

Οι διαιτητές και κριτές από Πέμπτη 17.05.18 μέχρι την Κυριακή 20.05.18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων την ΠΕΜΠΤΗ 17.05.18    και την   ΚΥΡΙΑΚΗ  20.05.18 . 
ΠΕΜΠΤΗ 17.05.18
PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ (2) 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΗΛΟΙΔΗΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΚΟΜ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (2) 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΟΣΚΟΒΗΣ   ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ   21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΚΟΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΠΡΕΚΑΣ Χ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.05.18

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 5Η 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ  ΜΗΝΑ ΕΛ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΛΙΑΠΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  20.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.05.18

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ. ΣΟΦ. ΜΠΕΦΟΝ  20.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ TZIMHΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ   ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΪΟΥ 2018 ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ                ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ   08:10               ΑΓΩΝΑΣ           09:00-10:00
ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ               ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ   09:10               ΑΓΩΝΑΣ           10:00-11:00
ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ        ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ   10:10               ΑΓΩΝΑΣ           11:00-11:45
ΝΑΚΟΣ  ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ            ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ   11:10               ΑΓΩΝΑΣ           11:45-12:30
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ             ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ   11:10               ΑΓΩΝΑΣ           11:45-12:30
ΤΖΙΜΗΣ  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ    
ΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
TEΛΙΚΟΣ (3) 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΑΡΦΑΡΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν