Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF -ΟUT - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

23.4.18

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF -ΟUT



Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF(1-2)
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  63-59 
Διαιτητές : Πηλοίδης, Αλεβίζος 
Δεκάλεπτα : 18-12, 33-26, 46-46, 63-59
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Αράπης, Βανού ) : Καρράς 15(1), Θωμάς 9, Τουμπανιάρης 15(1), Μήτσος, Λιαδάκης, Τάγιος, Καρακατσάνης , Σαμπλί , Κόμπουλης 14, Ασημόπουλος , Τηγάνης 10(2)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης): Δημητρόπουλος 4(1), Κυριακού, Τριανταφύλλου 6(1), Γιαννακής 3(1), Κόϊκας 8, Βουρνάς 17(4), Κοτρότσος 5(1), Παναγόπουλος 9(1), Καπερώνης, Σταθάκος , Δεδούσης, Μαρής 7(2)


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF(1-2)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 77-81 
Διαιτητές : Τσαλίκης , Καρύκας 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ (Aκτσόγλου) : Στιβακτάκης 11(2) ,Σπανός 14(1),Σιδέρης,Μαγγουρίδης 7(1),Μοδάκης 15(2),Τσούμας , Παπακωνσταντίνου 6, Ζέφι 23(5)
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος, Καρατράντος): Φειδάς 6, Παπαδάτος 3(1) , Κουνενής 5(1) , Κουζινόγλου 2, Κουτρόπουλος 22 (6), Αρβανιτάκης 2, Πηλιούνης 26(2) , Κοτζαγεωργίου 3(1), Κοζομπόλης 12

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (1-2) 
 ΒΑΡΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 33-45
Διαιτητές : Αρφαρά Κονής 
Δεκάλεπτα : 12-06, 19-17, 24-34, 33-45
ΒΑΡΗ (Βρεττός) Χρηστοφής , Κατσάκος 4, Αγαλιώτης 5 Φουντούλης 6 , Παπαματθαίου 6 , Κατσιούλης 2, Παπαδάτος , Ιορδανίδης 4, Χασάπης , Βαρβαρήγος 6 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Λαμπαδάριος Εμμανουηλίδης) Μίζης 17 , Μαστορέλης , Ροζονάτος , Μηνόγιανης 7, Αγρίμης Ευαγγ, Κωνσταντίνου 4, Γεραμάς 5 Αγρίμης Α. 5 Στάγκος 3, Τρανός 4

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2-1)
 AETOΣ KAΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ 70-50
Διαιτητές : Μέλης Μαίμου 
Δεκάλεπτα : 13-10, 34-26, 49-37, 70-50 
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας): Τάγκας, Ευκαρπίδης 2, Σωτηρόπουλος 6, Ρούσης 10, Μπακάλης 21(3), Βασδέκης 7(1), Νατσίδης, Καραϊσκάκης 5, Μπουλούκος, Κιφοκέρης Ευαγ 19, Κιφοκέρης Σωτ, Δημητρακόπουλος.
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Παππάς): Δημητρόπουλος, Δρακόπουλος 10(2), Μυλωνόπουλος, Ρουμάνι 9(1), Αντωνουσάκης 9, Σπυράκος 3, Κόκκορης, Κοτσάνης, Αναγνωστόπουλος 6, Κασιμάτης

ΤΑ PLAY OFF ΚΑΙ PLAY OUT 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.04.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF  
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -  ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ.ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΒΑΡΗ  ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT 
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΣΙΜΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.05.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.30   ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ   
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν