Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

23.4.18

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 84-74
Διαιτητές : Φραγκιαδάκης , Σιμά , Πέππας Γ
Δεκάλεπτα : 19-22, 49-36, 68-48, 84-74
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  (Καλλιπολίτης Παππάς): Μυλωνάς 6, Αρμανίδης 8(1) , Κυριαζίδης 9(1) , Καρελλάς 11(1) , Ραλλάκης Ν. 3(1) Ασημένιος 15(1) , Τριανταφυλλίδης 12, Πεζιρκιανίδης 7 , Τσουκάτος 2, Ραλλάκης Χ. 8(2) Παπαγεωργίου , Μαραγκός 3
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Λούντζης) : Μπογδανίδης 22(4), Μαλιάρας 3,  Καυκής 28, Παπασημάκης 4, Γαβαλάς 4, Ακρίβος 4, Τσώτας , Ταχινάκος 3 , Παπανίκος 6(2)
ΠΕΡΑ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 92-82 (78-78) 
Διαιτητές : Μαγγουνής , Μπούκας Κούλης Χ
Δεκάλεπτα : 20-16, 40-39, 63-59, 78-78 καν. αγ. , 92-82
ΠΕΡΑ (Γκαναβίας Φέρτης):  Βαρδάλος 14(2) , Σκαλούμπακας , Λάμπρου 6 , Καδηγιαννόπουλος 4, Ζέγγος 11(1) , Χρηστοφίδης 2,Φωτόπουλος 28(1) , Καμπούρης 6, Πιτούλης 15 Σωτηράκης 4, Οκουνμπόουα , Βουρδέλης 2 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Δρουμπούκης): Μπακλαβάς 7(1) , Γιαννακόπουλος 11, Φωσσές 9, Αλεξανδρόπουλος 8(2) Άμερσον 13(1) , Ελενίτσας 2, Καράμπελας 24(3) , Διαμαντής 2, Τσιγγενόπουλος 6 
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 64-65 
Διαιτητές : Τζίμης , Παπαγεωργίου , Μπιτέρνας 
Δεκάλεπτα : 18-19, 31-41, 44-51, 64-65
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου) Μαλτίδης 5 , Καψαρίδης 35(2) , Μπίμπας 5(1) , Κράνιας Χ. , Φιρκάσης , Δημητρουλόπουλος 6, Μουζακιώτης 11, Τριανταφύλλου 2
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Παντελάκης , Κωσταρέλλος) Τράμπαρης 8, Φουντής 12(4), Καλής 2, Δεβεζόγλου 12(2) , Θεοδωρικάκος 19, Στεργίου 6, Μοσχολιός 5 , Φωτεινάκης 1 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 66-69
Διαιτητές: Παπαφωτίου , Ουσταμπασίδης , Φραγκούλη 
Δεκάλεπτα : 19-18, 34-39, 47-57 , 66-69
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης Παλτζόγλου): Μαυροειδάκος , Λίπας , Μαραγκόπουλος 12(1) , Θεοχάρης 22(1)  Χάλαρης 4(1) , Κουτσολιάκος , Κιουρτσίδης Σ. 15(1) , Κιουρτσίδης Ε 11(2) , Λούγαρης 2 
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Τασιόπουλος , Κωνσταντής): Σιγλκέτος , Κακαβάς Π. 10(1) , Κόκκινος 24(2) , Ψυχογιός 12(4), Παρασκευόπουλος 2, Κασπαριάν 7, Λυγγερίδης , Βλάχος 7(1), Μπούτος 7(1)

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΜΙΛΩΝΑΣ 87-86
Διαιτητές : Σκούτας , Πόντας , Βελέντζας 
Δεκάλεπτα : 29-15, 54-39, 70-59, 87-86
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (Παπαδόπουλος) :Ζεχερλής  4, Μπαλαμώτης , Σκυφτός 2, Κουτσιάφτης 6, Μπουργάνος 13(3), Γονίδης , Αγγελόπουλος 29 (3),Παπαδούλης  19 (2), Μάνταλος 2, Κουκουλομμάτης 7 (1), Καρκατσούλης  5 (1).
ΜΙΛΩΝΑΣ(Αποσκίτης , Μητρόπουλος) :Καρακώστας 6, Μιχαλάς 1, Βαρυπάτης 16(3), Ντόσκορης 7(1), Βουρλίτης 28(2), Παπανικλόπουλος  22 (4), Χαϊδάς 2, Μαυροειδής  4, Σφυρής .

ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ 67-58
Διαιτητές : Καλογερόπουλος , Ραχιώτης , Κούλης Κ.
Δεκάλεπτα :12-16, 21-25, 48-35, 67-58 
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Καράμπελας): Σκάνδαλος 18(1) , Τζώρτζης Γουρδομιχάλης 6, Γιαννόπουλος 14(3), Παπαδάκης  8(2), Λοϊζίδης , Καλαμάρας  11(3) Κονταράκιας Ιορδάνου 2, Πεταλάς 2 Συμεωνίδης, Παπαφωτίου 6
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (Χαριτάτος , Παπαζαφειρόπουλος) : Ξυνογαλάς, Πλατής 9(1), Γκίκας , Παπαδημητρακόπουλος 15, Καπέτσης  7(1), Καδδάς  2, Χολέβας 8(2), Ρούσος  2, Εξηνταβελώνης 7, Κίτσιος  8(2) Μπακέας 




ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 70 77(χθες) 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΕΛΙΚΗ 
1 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 50 26 24 2 1855 1515
-----------------------------------------------------------------------
2 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 47 26 21 5 1928 1738
3 ΠΕΡΑ ΑΣ 44 26 18 8 1914 1637
4 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 43 26 18 7 1 1703 1601
5 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 43 26 17 9 1879 1644
--------------------------------------------------------------------
6 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 43 26 17 9 2001 1753
7 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 42 26 16 10 1729 1616
8 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 38 26 12 14 1705 1761
9 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 37 26 11 15 1800 1889
------------------------------------------------------------------------
10 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 36 26 10 16 1765 1850
11 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 34 26 8 18 1679 1840
12 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 31 26 5 21 1812 2009
13 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY 31 26 5 21 1603 1969
------------------------------------------------------------------------
14. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26 26  0 26   1566 2117

ΤΑ PLAY OFF ΚΑΙ PLAY OUT 
ΠΕΜΠΤΗ 26.04.18 
PLAY OFF 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΜΙΛΩΝΑΣ (2-0) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ρ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΠΕΡΑ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ (2-0) ΘΕΟΝΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ .ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
PLAY OUT
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (0-2) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.04.18
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (2-0) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΤΟΒΗΛ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 03.05.18 
PLAY OFF 
ΚΛ. MΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝΑΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ  ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΕΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ  
PLAY OUT
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30  ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ  ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ.  21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 07.05.18 
PLAY OFF 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΜΙΛΩΝΑΣ (2-0) 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΠΕΡΑ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ (2-0) 
PLAY OUT
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (0-2)
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (2-0) 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν