Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ : Πρωταθλητής στέφθηκε ο Απόλλωνας Πειρ. -Μοσχ. - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

23.4.18

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ : Πρωταθλητής στέφθηκε ο Απόλλωνας Πειρ. -Μοσχ.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 72 73


ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ 76 43
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ -ρεπο
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ 79 53
ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 20 0
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ρεπό
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 59 65



ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΟΣΧ.72-73 
Διαιτητές : Γερουλάνος, Νάκος
Δεκάλεπτα :19-21, 38-39, 61-54, 72-73
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Μιχαλακάκος): Παυλάτος 3(1), Τσακλάνος, Σαμοΐλης 25(3), Ντάσκας 2, Τόλιας 16(1), Αντωνίου 6, Χρυσάκης 3(1), Σκαντζής 10(2), Ντούνης, Στρατούλης 5(1).
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΟΣΧ. ( Μεϊμάρογλου): Χιώτης 2, Γκολές 12, Τσεβρενίδης 6, Σονίδης 14(2), Γκίκας 2, Θεοδώρου 9(3), Βρυώνης 8(2), Καψής 3(1), Γκουζιώτης 10(1), Τριανταφύλλου, Σταυρόπουλος 4, Ζευγώλης 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΝΙΠ - ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 59-65
Δεκάλεπτα : 11-15, 24-26, 40-45, 59-65
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΝΙΠ (Αποστολόπουλος ): Χατζόγλου , Μωραίτης 11 Μαντούβαλος, Δέρδας 7, Αλεξόπουλος, Μαρκουλής 14, Αποσδτολόπουλος10, Κακιας 3, Τσουκαλάς 6, Δημητριάδης 2, Παπαζαχαρίας 2, Δέδες 4
ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  (Παπαευθυμίου): Κάτσας, Γρυπαίος 2, Μαθιουδάκης 13, Πατμανίδης 9, Γκίκας, Καρανδρέας 12, Κάτσας Σ., Κάτσας Α. 23, Μαρίνος 6, Γαρυφάλλου


ΤΕΛΙΚΗ 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ        41 22 19 3 0 1571 1376
-------------------------------------------------------------------------------------
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ       39 22 17 5 0 1480 1231
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ                                       39 22 17 5 0 1320 1130
4 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ                                     39 22 17 5 0 1329 1120
5 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ                    38 22 16 6 0 1396 1194
-------------------------------------------------------------------------------------
6 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ                                        37 22 15 7 0 1559 1241
7 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ                                 30 22 8 14 0 1334 1378
8 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ                                            30 22 8 14 0 1369 1411
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ.       27 22 6 15 1 1115 1234
10 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ                                       26 22 4 18 0 1219 1550
11 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ                                               25 21 4 17 0 1113 1428
12 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ                                                      23 22 1 21 0 1149 1641



PLAY OFF
ΠΕΜΠΤΗ 26.04.18
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1-1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΑΟΚ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (1-1) ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ   ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 03.05.18 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 
ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 
ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 07.05.18 (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ) 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (1-1) ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΑΟΚ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (1-1)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν