Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

12.4.18

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 70-40
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας Αλεβίζος
Δεκάλεπτα :21-13, 38-23, 54-31, 70-40
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας ) Κιούσης 13(2), Σμυρνής , Δουτσίνης 12, Τσελεπίδης 4, Μούστα 2, Λαζαρίδης 12(2), Νικητόπουλος , Κονταρίνης 1, Κολιούλης , Τσιμπούκης 14(34), Καραγιώργης 12(23), Κίκης
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Εμ., Παπαδόπουλος .): Δασκαλούδης 18, Καρτζόγλου 12, Βελισσαράκος 6 , Στουραίτης 4, Λαδάς , Ρεπάνης, Καρμίρης , Λάσκαρης
ΑΟΝΑ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 68-60
Διαιτητές : Αναστασίου , Ορφανός Εμμ.
Δεκάλεπτα : 27-20, 35-37, 56-54, 68-60
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος , Πέρρος) : Κόγκας 8(2), Αποστολάκης 7 , Φλέγκας 5 , Νικολάκης 5(1), Παπαδάκης 25(1) , Παπαγιαννόπουλος 3(1) , Αρνόκουρος 15
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Μανιάτης , Σιρόγλου): Κογιώνης 9 , Ντώνη 13(3), Βαρλάς 12(2) , Σκοπελίτης 4, Ιωαννίδης 12, Κουτρομπίλας 6 , Τσιριγώτης 2, Γιανδήμας 2
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  61-58
Διαιτητές : Σκούτας Σπυρόπουλος 
Δεκάλεπτα :06-16, 23-31, 43-49, 61-58
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος): Καρασούλος 6 , Μαγγωνάκης 14(1) , Κουτσιαύτης 1, Λεβαδείτης 9(3) , Ζέρβας 6, Σουργιάς 5(1) , Καραλής , Μαρόπουλος 9, Μπολουδάκης 11(1) 
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Καλατζής , Καλαμπόγιας) :Λόης , Ψιακής 2, Τσεπαπαδάκης 5 , Μωυσίδης 11(1), Παπαδημητρίου 3, Αλεξανδράκης 23(3), Καλούδης 8(1) , Μενιουδάκης 4, Ρόζος 2 
ΠΕΡΑΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 61-73 
Διαιτητές : Θεονάς , Τσαχάκης 
Δεκάλεπτα : 19-19, 37-36, 48-50, 61-73 
ΠΕΡΑΜΑ (Καλόσακας, Πασαγιάννης) :Κερασίδης 2, Μπαμπούνης 12 , Κατσικάδης, Κουντούρης 4, Φιλίππου 10, Αρώνης 23(2), Ιωάννου 3(1) , Γεράνιος , Σαγρής 7(1) 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Κάσσης , Μαγγιώρος): Παπατρέχας 2, Φωστέρης 21(5), Ζαχαρόπουλος 6, Λούκος 4, Κασάνος , Δούβος 2, Κουκουβάκης 11(3), Ζάβρας 4, Ακρίβος 10(2) , Μουζάκης 13
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΤΑΤΑΥΛΑ 72-89
Διαιτητές : Παυλόπουλος , Ορφανός Ι.
Δεκάλεπτα : 14-26,37-44,52-71,72-89)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  (Γιαννικάκης, Κουκιάς) Αντωνόπουλος, Αντιπάτης 6, Μπακάλης 8 (1), Στεφανής 23 (2), Κωνσταντόπουλος 10, Γαγλίας, Τσεμπελής 8, Δημακαρέας 5 (1), Παπαγιαννακόπουλος 12 (1)
ΤΑΤΑΥΛΑ ( Φαρμάκης) Φράγκος 7, Αγγελής, Αβανίδης 27 (3), Μαστρογιάννης 8, Κουτσουβάς 10 (1), Αγραπίδης 7 (1), Χερχελετζής 10, Ραζής 5, Χουλιάρας 4, Σωτηρίου 3, Μπαϊρακτάρης 8 (1)
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ., 75-77 ( ΠΑΡΑΤΑΣΗ) 
Διαιτητές : Τζίμης , Τσαλίκης 
Δεκάλεπτα : 17-14, 39-30, 54-48, 62-62(καν. αγ.), 75-77 παρατ.
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ( Γκονουλού , Κλάδης): Ψημάδης 10(1), Σέϊφερ 18(2), Παπανικολάου 10(1), Κ'άππος 9 ,Ζούπα Αλ. 11(1) , Ζούπα Αν. 8(2) , Μπαλντούκας 7, Τσουραπάκης 2, Ντούσιας , Γκούμας , Γιαννόπουλος 
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης , Μαντζώρος): Κοντούζογλου 7(1), Καρασούλος 5(1), Αλεξίου 6(2), Βάσσης 10, Δαουτάκος 18(4), Μαυράκης 4, Πάσμα 12(1) , Ιγιάμου 13 , Βασιλ΄'ακος 2, Κετέμα Ρούτσης 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 81-51
Διαιτητές : Πόντας, Εφραιμίδης
Δεκάλεπτα : 24-11 , 46-24 , 65-32 , 81-51
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. .( Παπαναστασίου, Τσαραπατσάνης ): Γιαμπάνης 3 (1), Μαρκουίζος  14 (1), Παυλιάς © 9 (3), Δέλλιος 11 (1), Φελλάς 6 (2), Βασιλείου 9, Τζαφέρης 8 (2), Λύτρας  2, Νικολαϊδης 5 (1), Κρεμαστούλης 6 (1), Γιαννόπουλος Θ. 6 (2), Γιαννόπουλος Μ. 2  .
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ( Γαζής , Βράκας ): Μαρκάκης 3, Καρατζής 5, Πετρόπουλος 13 (2), Βλαχάκης 12 (1), Ευσταθίου 1, Μοναχός © 6, Πιστιόλης , Μπούζας , Ντάσκας 2, Λέσι Α. 5, Σουλαά4, 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 46 25 21 4 1801 1503
------------------------------------------------------------------
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46 25 21 4 1712 1501
3 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ 43 25 18 7 1818 1699
4 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 40 25 15 10 1676 1591
5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 40 25 15 10 1588 1499
-----------------------------------------------------------------
6 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 40 25 15 10 1733 1637
7 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 39 25 14 11 1610 1600
8 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 37 25 12 13 1592 1632
9 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 37 25 12 13 1691 1705
--------------------------------------------------------------------
10 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 35 25 10 15 1484 1552
11 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 33 25 8 17 1519 1636
12 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 30 25 5 20 1588 1805
13 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 30 25 5 20 1433 1650
--------------------------------------------------------------
14 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 29 25 4 21 1455 1690


Η τελευταία αγωνιστική 
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΣΚΟΥΤΑΣ  ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΚΟΜ. ΤΣΙΟΤΡΑΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΜΙΧΑ Μ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΟΝΤΑΣ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν