Οι διαιτητές και κριτές την Πέμπτη 12.04.18 και την Παρασκευή 20.04.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

11.4.18

Οι διαιτητές και κριτές την Πέμπτη 12.04.18 και την Παρασκευή 20.04.18


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων την  ΠΕΜΠΤΗ 12/04/18   και την   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/04/18 . 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 12.04.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΟΝΤΑΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΚΟΥΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΜΗΝΑΣ Σ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝ  ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.04.18
Γ ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.45 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 21.45 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.45 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΡΦΑΡΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.04.18
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΙΜΑ ΛΕΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 13.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΖΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΧΡΟΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΦΑΣΗ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΧΡΟΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΙΜΟΥ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΕΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΡΦΑΡΑ ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΚΟΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΝΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ) 11.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΕΡΑ ΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ. ΖΑΧΑΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.04.18
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΕΝΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»  ΧΡΟΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΡΙΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΙΤΣΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΤΣΑΦΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 13.30 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
CITY ΡENTH 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 14.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΧΡΟΝΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ.. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΣΙΜΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΣΙΜΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 13.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 18.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 12.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 09.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Β ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Β ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑ Μ
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ 09.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Χ
2ο ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝΔ 11.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑ Μ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16.04.18
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. (ΓΚΟΛΦ) 21:30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21:30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΛΥΡΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Ε ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21:30 ΑΟΝΣ "Ο ΜΙΛΩΝ" ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΛΠΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. "ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" 21:30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21:30 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ. ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σ. ΜΠΕΦΟΝ 21:30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  21.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΤΥΡΕΛΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΤΣΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΡΙΤΗ 17.04.18
ΠΑΙΔΕΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΙΜΑ   ΖΙΑΚΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18.04.18
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFFS ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΣYMIAKAKH ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 19.04.18
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΣΚΟΥΤΑΣ  ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΚΟΜ. ΤΣΙΟΤΡΑΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΜΙΧΑ Μ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΟΝΤΑΣ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ PLAY OFFS
ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.04.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΌΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ  ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ  21.45 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΣΙΜΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
KΛ AΛIMOY 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν