menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.12.17 από ESKA NA

ΕΟΚ | Τουρνουά Χριστουγέννων «Π. Καπαγέρωφ» Τα αποτελέσματα και οι πόντοι των αθλητών (28-29/12)

Κοινοποίησέ το :


Το αναπτυξιακό τουρνουά Χριστουγέννων «Πέτρος Καπαγέρωφ» διαξάγεται στις Σέρρες. Δέιτε τα αποτελέσματα και τα φύλλα αγώνα της 2ης και 3ης μέρας του τουρνουά (ανανεώνεται):

Τα αποτελέσματα της 2ης μέρας

Περσέας-Φίλιππος 59-70
Διαιτητές: Δημάδης-Στεφάνου
Δεκάλεπτα: 13-19, 13-13, 16-14, 17-24
Περσέας (Τούφας): Κηπουρίδης 10, Πετροσιάν 4, Λουλάκας 6, Βασιλόπουλος 1, Ράγκος 3, Ρούσης 5, Βαρδής 8, Λεβέντης 15, Γιαννουλάκης 1, Παπαγιάννης 2, Γκιβίζης 2, Χατζηκαλημέρης 2
Φίλιππος (Σγουρίτσας): Κολοβός 2, Αϊβαζίδης 5, Ραλλίδης 5, Σανιώτης 11, Μούργης 2, Αλέξης, Κορκοντζέλος 16, Καραλής 3, Δήμου 13, Αλαβέρας, Χαβαλές 13, Κυρίτσης

Λυκούργος-Νέαρχος 54-57
Διαιτητές: Νέδογλου Ζ.-Νέδογλου Α.
Δεκάλεπτα: 15-14, 10-13, 16-13, 13-17
Λυκούργος (Καλφόπουλος): Λασκαρς, Ζήκος 3, Σατολιάς 4, Δαλκράνης, Διμώπης, Κωνσταντινίδης 3, Τσιμερίκας 6, Λαγός 12, Τσώτος 2, Κωνστατινίδης Α., Αβδάλας 2, Ματσίρας 22
Νέαρχος (Καρκανάκης): Γεωργόπουλος 6, Τσόπελας 11, Παπαδοσπυριδάκης 2, Μπιλάλης 4, Καραλής 2, Ταχυρίδης 8, Κόκκινος 16, Γεροκώστας 1, Χατζής 2, Καρυώτης 1, Ιωάννου 3, Μιχαηλίδης 1

Πολύδωρος-Μικτή Σερρών 82-49
Διαιτητές: Νέδογλου Ζ.-Νέδογλου Α.
Δεκάλεπτα: 19-11, 29-7, 19-15, 15-16
Πολύδωρος (Δοξάκης): Σαββίδης 7, Κουτσονικόλας 5, Σπηλιόπουλος 12, Μανόλης 10, Γεωργούσης 2, Δημητρός 8, Πλώττας 9, Βαλιάκας 5, Λακαβάς 12, Μπαρλιάς 2, Καραγιάννης 8, Ζαπανιώτης 2
Μικτή Σερρών (Ποργιόπουλος): Αχτσής 3, Γρηγοριάδης 3, Ιωαννίδης 6, Κωφοτόλης 5, Αγγειοπλάστης 5, Φαρδέλας 2, Ανδρικάκης 7, Σταμπουλής 9, Χατζηδήμος, Δούκας 2, Δαράτζης 2, Λάτσιος 5

Περσέας-Μικτή Σερρών 82-69
Διαιτητές: Γιαννούλης-Καντζουρίδης
Δεκάλεπτα: 20-22, 26-18, 20-19, 16-10
Περσέας (Τούφας): Κηπουρίδης 6, Πετροσιάν, Λουλακάς 8, Βασιλόπουλος 8, Ράγκος 2, Ρούσης 2, Βαρδής 12, Λεβέντης 17, Γιαννουλάκης 5, Παπαγιάννης 12, Γκιβίζης 5, Χατζηκαλημέρης 4
Μικτή Σερρών (Ποργιόπουλος): Αχτσής 5, Γρηγοριάδης 6, Ιωαννίδης 2, Κωφοτόλης 2, Γεωργόπουλος 14, Θεοδοσιάδης 7, Ανδρικάκης 5, Αποστολίδης, Δεμέλκας 2, Δρουμαλιάς 14, Δαράτζης 9, Λάτσιος 3

Νέαρχος-Πολύδωρος 77-59
Διαιτητές: Γιαννούλης-Καντζουρίδης
Δεκάλεπτα: 24-20, 13-12, 23-15, 17-12
Νέαρχος (Αστεριάδης): Γεωργόπουλος 8, Τσόπελας 11, Παπαδοσπυριδάκης 10, Μπιλάλης 7, Καραλής 6, Ταχυρίδης 6, Κόκκινος 18, Γεροκώστας 1, Χατζής 6, Καρυώτης, Ιωάννου 4, Μιχαηλίδης
Πολύδωρος (Δοξάκης): Σαββίδης 14, Κουτσονικόλας 6, Σπηλιόπουλος 10, Μανόλης 2, Γεωργούσης 5, Δημητρός 8, Πλώττας 3 (1), Βαλιάκας, Λακαβάς 5, Μπαρλιάς 4, Καραγιάννης 2, Ζαπανιώτης

Λυκούργος-Φίλιππος 65-74
Διαιτητές: Δημάδης-Στεφάνου
Δεκάλεπτα: 24-17, 21-15, 10-18, 20-24
Λυκούργος (Καλφόπουλος): Λάσκαρης 2, Ζήκος 3, Σατολιάς 6, Δαλκράνης 2, Δημάλης 6, Κωνσταντινίδης 2, Τζιμερίκας 10, Λάγος 4, Τσώτος 2, Κωνσταντινίδης 16, Αβδάλας 6, Ματσίρας 5
Φίλιππος (Σγουρίτσας): Κολοβός, Αϊβαζίδης 3, Ραλλίδης 8, Σανιώτης 11, Μούργης 2, Κορκοντζέλος 24, Καραλής 2, Δήμου 12, Αλαβέρας, χαβαλές 3, Κυρίτσης 9

Τα αποτελέσματα της 3ης μέρας

Πολύδωρος-Φίλιππος 58-68
Διαιτητές: Δαρνάκας - Αλευράς
Δεκάλεπτα: 15-14, 21-18, 9-19, 13-17
Πολύδωρος (Δοξάκης): Σαββίδης 4, Κουτσονικόλας 8, Σπηλιόπουλος, Μανόλης 3, Γεωργούσης 4, Δημητρός 7, Πλώττας 18, Βαλιάκας, Λακαβάς, Μπαρλιάς 4, Καραγιάννης 12, Ζαπανιώτης
Φίλιππος (Σγουρίτσας): Κολοβός 2, Αϊβαζίδης 4, Ραλλίδης 5, Σανιώτης 12, Μουργής 2, Κορκοντζέλος 19, Καραλής, Δήμου 12, Αλαβέρας, Χαβαλές 4, Κυρίτσης 8

Νέαρχος Μικτή Σερρών 68-65
Διαιτητές: Νέδογλου Ζ.-Νέδογλου Α.
Δεκάλεπτα: 24-16, 11-14, 13-10, 20-25
Νέαρχος (Καρκανάκης): Γεωργόπουλος 2, Τσόπελας 14, Παπαδοσπυριδάκης 2, Μπιλάλης 7, Καραλής 4, Ταχυρίδης 14, Κόκκινος 9, Γεροκώστας, Χατζής, Καρυώτης 8, Ιωάννους 6, Μιχαηλίδης
Μικτή Σερρών (Ποργιόπουλος): Αχτσής 4, Αποστολίδης 2, Ιωαννίδης 8, Κωφοτόλης 2, Αγγειοπλάστης 5, Θεοδοσιάδης, Αναγνωστόπουλος 9, Σταμπουλής 6, Σουρίδης, Δούκας 19, Δαράτζης, Λάτσιος 10

basket.gr

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right