menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.5.17 από isaak

Κλήση παμπαίδων για προπόνηση και αγώνα στο All Star το Σαββατοκύριακο στο ΔΑΚ Γλυφάδας

Κοινοποίησέ το :
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

                              Καλούνται οι πιο κάτω   
 αθλητές, σύμφωνα με τον πίνακα που επισυνάπτεται να
 βρίσκονται το Σάββατο 20 ΜΑΪΟΥ 2017 και ώρα 08:40 στο Δ.Α.Κ.
 ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ”(ΦΟΙΒΗΣ & ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΤΑΞΑ,
 2108943800),για προπόνηση του αγώνα επίδειξης και την Κυριακή
 21-05-2017, στο ίδιο γήπεδο και ώρα 08:15 προκειμένου να
 συμμετέχουν στον αγώνα επίδειξης  στο Τουρνουά Παμπαίδων
 “ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ”.


ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

1
Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ”Η ΕΥΡΥΑΛΗ”                 ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
2
 Α.Ε.  ΙΚΑΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                           ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
3
Α.Ε.  ΡΕΝΤΗ                                                         ΙΜΠΡΑΧΗΜ  ΜΙΧΑΛΗΣ
4
Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ  - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ                ΣΤΡΑΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
5
Α.Ε.Γ. Η ΑΙΞΩΝΗ                                               ΝΤΟΥΣΙΑΣ    ΣΠΥΡΟΣ
6
 Α.Ε.Ο.  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                              ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
7
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”                      ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
8
Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ                    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΑΡΗΣ
9
Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                                             ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10
Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ                                  ΝΑΒΑΡΟ ΜΙΚΕΛ
11
Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                                   ΣΤΑΣΙΝΟΣ    ΝΙΚΟΣ
12
Α.Ο.Ν.Σ. “Ο  ΜΙΛΩΝ”                                      ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13
Α.Σ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                                  ΣΑΚΟΣ    ΓΙΑΝΝΗΣ
15
ΑΡΗΣ    ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                         ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
16
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.                                      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ
17
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Α.Ο.                                    ΛΟΥΛΑΚΗΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ
18
Γ.Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                    ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19
Γ.Σ. ΜΕΓΑΡΩΝ
20
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ                OIKONOMOY ΟΡΕΣΤΗΣ 
21
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                      ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
22
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ                               ΠΑΠΑΠΟΝΤΙΚΟΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ
23
Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ                                                       ΚΑΡΡΑΣ ΦΑΝΗΣ
24
Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                       ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΣ
25
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.                     ΛΙΟΥΤΑΣ   ΝΙΚΟΣ
26
ΕΝΩΣΗ  ΑΜΦΙΑΛΗΣ                                        ΧΕΙΛΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
27
ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ
28
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                           ΔΑΛΑΜΠΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
29
ΚΡΟΝΟΣ     Γ.Σ.                                                  ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
30
Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ                                                ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
31
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Ο.Σ.Φ.Π.                                ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
32
Π.Ο.Κ.  ΕΣΠΕΡΟΣ                                              ΘΑΝΟΣ   ΣΩΤΗΡΗΣ
33
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.                          ΚΑΨΑΛΑΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ
34
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   Γ.Σ.Σ.                                         ΣΚΟΡΔΟΣ     ΑΓΓΕΛΟΣ
35
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ  ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ                             ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ   ΔΙΟΝΥΣΗΣ
36
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   Α.Ο.                     ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ
37
ΤΑΤΑΥΛΑ   Α.Ο.                                                 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ  ΙΑΣΩΝΑΣ
38
ΤΕΡΨΙΘΕΑ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.                        ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
39
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο.                           ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
40
Χ.Α.Ν.ΝΙΚΑΙΑΣ                                                  ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ
41
Α.Ο.Σ. “Ο ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ”                                ΛΕΜΠΕΣΗΣ   ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 ΟΙ   ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
                          ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ: ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ )                                                                                                    ΚΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ(Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ)
                                                   ΚΑΡΑΤΖΑΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(Χ.Α.Ν.ΝΙΚΑΙΑΣ)
                                                  ΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(Α.Ο.,Ν.Σ."Ο ΜΙΛΩΝ")

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right