menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.5.17 από isaak

Κλήση αθλητριών για προπόνηση και αγώνα των παγκορασίδων στο ALL STAR το Σαββατοκύριακο στο ΔΑΚ Γλυφάδας

Κοινοποίησέ το :
        
                      Καλούνται οι πιο κάτω   
 αθλήτριες, σύμφωνα με τον πίνακα που επισυνάπτεται να
 βρίσκονται το Σάββατο 20 ΜΑΪΟΥ 2017 και ώρα 11:15 στο Δ.Α.Κ.
 ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ”(ΦΟΙΒΗΣ & ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΤΑΞΑ,
 2108943800),για προπόνηση του αγώνα επίδειξης και την Κυριακή
 21-05-2017, στο ίδιο γήπεδο και ώρα 11:00 προκειμένου να
 συμμετέχουν στον αγώνα επίδειξης  στο Τουρνουά Παγκορασίδων
 “ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ”.





ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1
Α.Γ.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ”Η ΕΥΡΥΑΛΗ”               ΣΑΛΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
2
Α.Ε.  ΙΚΑΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ)   ΧΑΡΟΥΝΙ ΚΡΙΣΤΑ –ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ                                       
3
Α.Ε.  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                                  ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΝΝΑ
4
Α.Ε.Ο.  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ –ΚΕΚΛΙΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
5
Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”                    ΚΩΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6
Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                                          ΚΡΙΚΚΟΜΟΡΟ ΑΛΕΞΙΑ
7
Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                              ΚΑΤΣΑΡΕΑ ΑΛ.
8
Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                             ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9
Α.Σ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ                                        ΔΡΟΣΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
10
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                                 ΜΕΓΑΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ
11
Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                              ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ
12
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                      ΠΑΓΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
13
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ                             ΡΑΝΤΕΝΟΒΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
14
Ε.Σ.Η.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
15
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.                  ΒΩΛΟΥ ΠΕΝΥ
16
ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ                      ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΕΛΑ
17
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                          ΣΤΡΙΓΚΟΝΗ ΜΑΡΙΑ
18
ΚΡΟΝΟΣ     Γ.Σ.                                               ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΕΛΕΝΑ –ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
19
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Ο.Σ.Φ.Π.                                   ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
20
Π.Ο.Κ.  ΕΣΠΕΡΟΣ                                             ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
21
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   Γ.Σ.Σ.                                             ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
22
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   Α.Ο.                  ΤΡΙΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
23
ΤΕΡΨΙΘΕΑ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.                        ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΛΗ
24
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο.                          ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
25
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ                                             ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
26
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.                     ΜΑΡΟΥΓΚΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ:  ΚΟΠΑΚΤΣΟΒΑ  ΥΒΕΤ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.)
                           ΚΑΡΠΕΤΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
                           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ(ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
                           ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ)

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right